Numerologie adresy: Jednička znamená svobodu, šestka je rodina

Váháte, jestli se raději nepřestěhujete? Už máte vyhlédnutý nějaký konkrétní domek nebo byt? Případně vás baví rozšiřovat si znalosti z oblasti numerologie? Pak si zkuste spočítat, jaké je právě podle numerologie číslo vaší současné adresy. Díky tomu zjistíte, jestli vaše osobnost souzní s vaším domovem. Máme pro vás jednoduchý návod.

Výpočet „numerologického“ čísla vašeho domu nebo bytu

Chcete-li si spočítat, jaké má podle numerologie vaše adresa číslo, je třeba sečíst jednotlivé číslice vašeho domu nebo bytu. Jestliže vám ve finále vyjde dvojciferné číslo, sečtěte ještě tyto dvě číslice tak, že vám zůstane pouze jediná. A pokud byste ještě měli v čísle nějaké písmeno, např. „A“, určitě ho zakomponujte do celkového součtu. Zde jsou číselné hodnoty konkrétních písmen:

1 = A, J, S

2 = B, K, T

3 = C, L, U

4 = D, M, V

5 = E, N, W

6 = F, O, X

7 = G, P, Y

8 = H, Q, Z

9 = I, R

Dům s číslem 1

Jedná se o místo, kde se vytváří svoboda. Jednička symbolizuje individualitu, proto vitalita tohoto domu posiluje seberozvoj, jedinečnost, touhy, ambice, úsilí a iniciativu. Jeho osobnost zase podporuje samostatnou výdělečnou činnost nebo aktivní kariéru. Lidé žijící v tomto domě budou povzbuzováni, aby si zachovali svou nezávislost, samostatnost a osobní svobodu. Bydlení tady vám může dát lekce sebevědomí, odvahy, odhodlání a jak se nevzdat při prvním neúspěchu.

Dům s číslem 2

Tento domov je místem oddaným lásce, rodině a partnerství. Jeho ústředními pojmy jsou začleňování, podpora, pomoc, péče a bezpečí. Jeho energie podporuje vzájemné opečovávání a přímo vás vybízí k tomu, abyste v něm pořádali posezení s rodinou a kamarády. Představuje přátelské místo k životu. Lidé žijící v tomto domě budou povzbuzováni, aby byli diplomatičtí a brali v úvahu potřeby ostatních. Bydlení zde vás může naučit něco o lásce, vztazích, míru, harmonii a emocích.

Dům s číslem 3

V numerologii představuje dům s číslem 3 místo, které překypuje štěstím a radostí. Má optimální a pozitivní energii. Je především o komunikaci, emočním sebevyjádření a kreativitě. Jeho energie napomáhá socializaci, inspirativní a povznášející konverzaci a uměleckému vyjádření. Osobnost tohoto domu podporuje lidi, kteří chtějí založit rodinu nebo se zapojit do inovací a kreativity. Zkrátka každého, kdo chce žít naplno a radostně. Ti, kteří zde žijí, budou puzeni využít své kreativní vyjadřování a také být emociálně citliví. Současně se naučíte něco o komunikaci, emocích, radosti a výrazu.

Dům s číslem 4

Podle numerologie je dům s číslem 4 místem, kde se buduje bezpečnost a stabilita. Základem jsou postupné pomalé procesy, kdy se krůček po krůčku vytváří jistota, ochrana a bezpečí. Identita tohoto domu zároveň podporuje tvrdou práci, organizaci, loajalitu a ochranu. Jeho osobnost zase napomáhá rozvoji podnikání, rodiny nebo vašich investic. Jedinci žijící v tomto domě budou motivováni, aby pokračovali v opatrnosti a pracovní vytrvalosti a aby byli praktičtí a stáli nohama pevně na zemi. Bydlení tady vás může naučit lecčemu o praktickém stanovení cílů, poctivosti a bezpečnosti.

Dům s číslem 5

Tento dům je místem pro párty a nikdy nekončící zábavu. Jeho ústředními pojmy jsou zážitek, legrace, odvaha a progresivní nápady. Jeho vitalita urychluje schopnost se přizpůsobit, všestrannost a flexibilitu. Nakazí vás adaptibilitou a radostí ze všech společenských příležitostí. Osobnost tohoto domu podporuje rozvíjení vašeho pocitu svobody pomocí sebekázně. Jedinci, kteří zde žijí, jsou pobízeni, aby žili svůj život naplno a řešili problémy s nebojácným opuštěním. Bydlet zde vás může naučit něco o přijetí, cíleném využití svobody, dynamických změnách a také jak čelit tváří v tvář vašim obavám.

Dům s číslem 6

Čím je podle numerologie typický dům s číslem 6? Svou péčí a krásou. Toto bydlení je především o rodině. Jeho vitalita podporuje opatrování, vřelost, soucit a pochopení. Díky tomu je skvělým domovem pro děti i zvířata. Energie domu napomáhá rozvoji podnikání a založení a udržení rodiny. Jedná se o perfektní místo pro vaše podnikání zaměřené na služby, zejména v oblasti masérství, práce s energií, poradenství, zdobení interiérů a všeho dalšího, co souvisí s tím, aby se lidé cítili lépe. Život zde vás může naučit důvěřování vizionářským myšlenkám, lásce a přijetí.

Dům s číslem 7

Co v numerologii charakterizuje dům s číslem 7? Především sebereflexe a rozjímání. Identita tohoto domu podporuje budování vašeho pocitu pravdy a hledání duchovní cesty. Je to místo, kde můžete pronikat do svého nejhlubšího nitra a zjistit vaši pravou podstatu. Jeho energie napomáhá zklidnění, shromažďování znalostí a spiritualitě. Lidé žijící v tomto domě budou povzbuzováni, aby našli víru nejen v sebe, ale i v ostatní. Zároveň by měli zaměřit pozornost na věci nebo činnosti, které je opravdu zajímají. Bydlení tady vám může prozradit něco o důvěře, vašich vlastních duchovních vírách a také o tom, jak rozvíjet a poslouchat vaši intuici a odkrývat vaše „pravé já“.

Dům s číslem 8

Podle numerologie je dům s číslem 8 místem moci a prestiže. Všechno se točí kolem finanční hojnosti. Jeho energie podporuje finanční zisk (a také ztrátu), kontrolu, autoritu a úspěch. Osobnost tohoto domu vás podporuje v tom, abyste pokročili v hmotném světě. Lidé žijící v tomto domě budou mít tendenci se cítit, jako by peníze a úspěchy byly nejvyšší prioritou. Proto je důležité udržovat si s rodinnými příslušníky zdravou láskyplnou komunikaci. Život zde vám může dát lekce na téma osobní moc, vytrvalost, řízení a organizace.

Dům s číslem 9

Tento domov je místem filantropismu a lidskosti. Hlavním motivem je charitativní dávání. Jeho vitalita podporuje kreativitu, spiritualitu, nesobeckost a odpuštění. Osobnost tohoto domu vás podporuje v tom, že se snažíte měnit svět k lepšímu. Jako byste se svým způsobem snažili vrátit ke světu, jaký byl dřív. Energie čísla 9 je o propuštění, o tom nechat něco odejít. Proto se jedná o místo, kde můžete uzdravit sebe i ostatní. Bydlet tady vás může poučit o tom, jak rozdávat moudré rady, univerzální pravdy, jak být laskavý a umět se vzdát minulosti.

Autor: Šárka Pelcová


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 23. 5. 2024

Zpoždění při přijímání sdělení ze vzdáleného místa by se dnes mohlo ukázat jako frustrující, Berani. Možná se těšíte na dovolenou, ale povinnosti, které se náhle objeví, by mohly cestu odložit. Pravděpodobně to nebude nutné, ale je třeba udělat úpravy, abyste mohli dělat to, co chcete, a zároveň plnit své povinnosti.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.