Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.
Reklama

Narodili jste se 26. dne v měsíci? Jste člověk plný rozporů

Kdo se narodil 26. dne v jakémkoliv měsíci, musí se ve svém životě potýkat s mnoha rozpory. Jedním z nich je soucit a schopnost pomáhat druhým, zřídka ale sobě.
Vydáno: 26.07.2019
26
Autor: istock.com 26
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Číslo 26 je rozporuplné. Varuje před nebezpečími, zklamáními a prohrami, které souvisejí s partnerskými a pracovními vztahy. Tito lidé často dají na špatnou radu svého okolí a pak hořce litují. Vždy by si měli vše pořádně promyslet a věřit sami sobě. Jejich síla a intuice je totiž mocná.

Měli by být i opatrní v hospodaření s penězi, rozhodně by neměli neuváženě rozhazovat anebo na cizí radu do něčeho investovat. Pořád platí, spoléhejte co nejvíce na sebe a na svoje schopnosti. Investujte do vlastní budoucnosti, buďte štědří k ostatním, zejména k těm, kteří to potřebují, ale nejdříve si vytvořte solidní finanční polštář.

Ve vztazích k druhým lidem buďte také opatrní, sebe si važte, druhé neponižujte. Nepodceňujte se a druhé nepřeceňujte. Zdravá rovnováha je vaše cesta k životní spokojenosti a úspěchu.

-jik-

Článek je zařazen v: numerologie, datum narození, den narození
Reklama