Narodili jste se 26. dne v měsíci? Sebe si važte, druhé neponižujte

Kdo se narodil dvacátého šestého dne v jakémkoliv měsíci, musí se ve svém životě potýkat s mnoha rozpory. Jedním z nich je soucit a schopnost pomáhat druhým, zřídka ale sobě.

Číslo dvacet šest je rozporuplné. Varuje před nebezpečími, zklamáními a prohrami, které souvisejí s partnerskými a pracovními vztahy. Tito lidé často dají na špatnou radu svého okolí a pak hořce litují. Vždy by si měli vše pořádně promyslet a věřit sami sobě. Jejich síla a intuice je totiž mocná.

Měli by být i opatrní v hospodaření s penězi, rozhodně by neměli neuváženě rozhazovat anebo na cizí radu do něčeho investovat. Pořád platí: Spoléhejte co nejvíce na sebe a na svoje schopnosti. Investujte do vlastní budoucnosti, buďte štědří k ostatním, zejména k těm, kteří to potřebují, ale nejdříve si vytvořte solidní finanční polštář.

Pro dvacet šestky je nejdůležitější životní rovnováha

Ve vztazích k druhým lidem buďte také opatrní, sebe si važte, druhé neponižujte. Nepodceňujte se a druhé nepřeceňujte. Zdravá rovnováha je vaše cesta k životní spokojenosti a úspěchu.

Šestadvacítky mohou najít doplňující charakteristiku své osobnosti i pod číslem osm, protože šestadvacítka se sčítá na prostou osmičku (2 + 6 = 8).

  • Nejdůležitější vlastnosti: Organizační schopnosti, schopnost vydělávat peníze. Citlivost, laskavost, chápavost a zároveň síla.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 29. 5. 2024

Nadměrné množství jídla a pití by mohlo způsobit, že se budete cítit spíše ospalí a lhostejní ke všemu. To může bránit vaší obvyklé laskavosti a náklonnosti, ale nemělo by. Odpočiňte si, vezměte si lék na žaludek a vraťte se ke svému starému já. V určitém okamžiku můžete být také v pokušení příliš utrácet. Nejprve si to rozmyslete.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.