zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.
zpět

Horoskop pro Vás každý týden

Stačí vybrat znamení a zadat Váš email. Jednou týdně vám zašleme horoskop pro vaše znamení.
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat

Narodili jste se 26. dne v měsíci? Jste člověk plný rozporů

26
Autor: istock.com 26
-jik- , Vydáno: 26.05.2021
Kdo se narodil 26. dne v jakémkoliv měsíci, musí se ve svém životě potýkat s mnoha rozpory. Jedním z nich je soucit a schopnost pomáhat druhým, zřídka ale sobě.

reklama

Číslo 26 je rozporuplné. Varuje před nebezpečími, zklamáními a prohrami, které souvisejí s partnerskými a pracovními vztahy. Tito lidé často dají na špatnou radu svého okolí a pak hořce litují. Vždy by si měli vše pořádně promyslet a věřit sami sobě. Jejich síla a intuice je totiž mocná.

Měli by být i opatrní v hospodaření s penězi, rozhodně by neměli neuváženě rozhazovat anebo na cizí radu do něčeho investovat. Pořád platí: Spoléhejte co nejvíce na sebe a na svoje schopnosti. Investujte do vlastní budoucnosti, buďte štědří k ostatním, zejména k těm, kteří to potřebují, ale nejdříve si vytvořte solidní finanční polštář.

Pro dvacet šestky je nejdůležitější životní rovnováha

Ve vztazích k druhým lidem buďte také opatrní, sebe si važte, druhé neponižujte. Nepodceňujte se a druhé nepřeceňujte. Zdravá rovnováha je vaše cesta k životní spokojenosti a úspěchu.

Šestadvacítky mohou najít doplňující charakteristiku své osobnosti i pod číslem osm, protože šestadvacítka se sčítá na prostou osmičku (2 + 6 = 8).

  • Nejdůležitější vlastnosti: Organizační schopnosti, schopnost vydělávat peníze. Citlivost, laskavost, chápavost a zároveň síla.

reklama

Související témata: numerologie , datum narození , den narození , číslo dne narození

reklama

Přečtěte si také

reklama