Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.
Reklama

Narodili jste se 8. dne v měsíci? Jsou před vámi velké životní úkoly, ale také velké peníze

Kdo se narodil 8. dne v jakémkoliv měsíci, patří mezi trpělivé, stabilní a zodpovědné lidi. V životě ho však čekají velké výzvy.
Vydáno: 08.08.2019
8
Autor: istock.com 8
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Číslo 8 je číslem finanční jistoty, opatrnosti, omezování, osobní disciplíny a sebekontroly. Osmičky to v životě nemusejí mít zrovna lehké. S problémy nebo těžkostmi se mohou potýkat už od dětství, někdy mívají i chatrné zdraví. Ale tito lidé zrají jako víno. Postupem času se z nich stávají velmi důležití a úspěšní lidé, může za to jejich trpělivost, smysl pro povinnost a odpovědnost.

Mají jemný smysl pro humor, jsou citliví a vnímaví ke svému okolí. Projevují se sice někdy introvertně, stydlivě nebo rezervovaně, ale na svém okolí jim velmi záleží a názorů od druhých si cení. Po lásce zoufale touží, tedy hlavně po velké lásce, a také ji často potkávají.

Největší výhodou všech osmiček je ale jakási obrovská vnitřní síla, která hory přenáší. Sílu v životě potřebují, neboť osud jim do cesty občas staví velké překážky, velké výzvy a oni musí projevit nejen velké úsilí v jejich překonávání, ale i značnou morální hodnotu své osobnosti, aby nesešli z cesty a nepodlehli pokušením života.

-jik-

Článek je zařazen v: numerologie, datum narození, den narození
Reklama