Astročlánky

Aktualizováno 4. října 2022 11:12

Jiřina Köppelová

Narodili jste se 8. dne v měsíci? Jsou před vámi velké životní úkoly, ale také velké peníze

Kdo se narodil osmého dne v jakémkoliv měsíci, patří mezi trpělivé, stabilní a zodpovědné lidi. V životě ho však čekají velké výzvy.

Číslo 8 je číslem finanční jistoty, opatrnosti, omezování, osobní disciplíny a sebekontroly. Osmičky to v životě nemusejí mít zrovna lehké. S problémy nebo těžkostmi se mohou potýkat už od dětství, někdy mívají i chatrné zdraví. Ale tito lidé zrají jako víno. Postupem času se z nich stávají velmi důležití a úspěšní lidé, může za to jejich trpělivost, smysl pro povinnost a odpovědnost.

Mají jemný smysl pro humor, jsou citliví a vnímaví ke svému okolí. Projevují se sice někdy introvertně, stydlivě nebo rezervovaně, ale na svém okolí jim velmi záleží a názorů od druhých si cení. Po lásce zoufale touží, tedy hlavně po velké lásce, a také ji často potkávají.

Osmičky jsou stvořené pro velké věci a dramatické osudy

Největší výhodou všech osmiček je ale jakási obrovská vnitřní síla, která hory přenáší. Sílu v životě potřebují, neboť osud jim do cesty občas staví velké překážky, velké výzvy a oni musí projevit nejen velké úsilí v jejich překonávání, ale i značnou morální hodnotu své osobnosti, aby nesešli z cesty a nepodlehli pokušením života.

Charakteristika osmiček v obecné rovině platí i pro ty, kteří se narodili 17. dne a 26. dne v měsíci, protože jejich den narození se sčítá na prostou osmičku (1 + 7 = 8; 2 + 6 = 8).

  • Pozitivní vlastnosti: Spravedlnost, vášnivost, plné nasazení, laskavost, finanční štěstí.
  • Negativní vlastnosti: Uzavřenost, nepřístupnost, netrpělivost, chladnost, rozporuplnost.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 29. 5. 2024

Nadměrné množství jídla a pití by mohlo způsobit, že se budete cítit spíše ospalí a lhostejní ke všemu. To může bránit vaší obvyklé laskavosti a náklonnosti, ale nemělo by. Odpočiňte si, vezměte si lék na žaludek a vraťte se ke svému starému já. V určitém okamžiku můžete být také v pokušení příliš utrácet. Nejprve si to rozmyslete.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.