Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.
Reklama

Narodili jste se 17. dne v měsíci? Svítí vám do života šťastná hvězda

Kdo se narodil 17. dne v měsíci, má v životě štěstí. Jeho osud ozařuje osmicípá Venušina hvězda, která zaručuje krásu, citlivost a nesmrtelnost.
Vydáno: 17.08.2019
17
Autor: istock.com 17
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Sedmnáctka je číslo nesmrtelnosti v tom smyslu, že osoba narozená pod její vibrací má schopnosti či nadání se nesmrtelně zapsat do dějiny. A to už je velká výzva. Je to číslo houževnatosti a překonávání překážek. Tito lidé skoro nikdy nepadnou na kolena, vždy se dokážou znovu zvednout a jít za svým cílem. Přitom jsou citliví, jemní a velmi intuitivní. Nechybí jim ani umělecké nadání, často jsou vynikající malíři, herci, spisovatelé. Sedmnáctka má smysl pro peníze a finance. Tito lidé se většinou domohou značného jmění a významného postavení, hlavně v druhé polovině života.

V lásce jsou milujícími a věrnými partnery. Jejich láska je ale hodně vášnivá a hluboká, slabší povahy na hloubku jejich citu nemusí mít žaludek a často jsou nemile překvapeni nebo zaskočeni prudkostí jejich emocí. Tito lidé si velmi pečlivě vybírají přátele, sítem jejich kritérií na přátelství projde málokdo. V jejich očích má přátelství velmi vysokou hodnotu a musí být prověřeno léty a osudem. Láska i přátelství na život a na smrt, to je jejich heslo.

K negativním vlastnostem sedmnáctky patří schopnost manipulovat s druhými lidmi. Pokud se k těmto technikám uchýlí, jsou osudem trestáni více než ostatní.

-jik-

Článek je zařazen v: numerologie, datum narození, den narození
Reklama

Přečtěte si také