Astročlánky

Aktualizováno 14. října 2022 13:18

Jiřina Köppelová

Narodili jste se 17. dne v měsíci? Svítí vám do života šťastná hvězda

Kdo se narodil sedmnáctého dne v měsíci, má v životě štěstí. Jeho osud ozařuje osmicípá Venušina hvězda, která zaručuje krásu, citlivost a nesmrtelnost.

Sedmnáctka je číslo nesmrtelnosti v tom smyslu, že osoba narozená pod její vibrací má schopnosti či nadání se nesmrtelně zapsat do dějiny. A to už je velká výzva. Je to číslo houževnatosti a překonávání překážek. Tito lidé skoro nikdy nepadnou na kolena, vždy se dokážou znovu zvednout a jít za svým cílem. Přitom jsou citliví, jemní a velmi intuitivní. Nechybí jim ani umělecké nadání, často jsou vynikající malíři, herci, spisovatelé. Sedmnáctka má smysl pro peníze a finance. Tito lidé se většinou domohou značného jmění a významného postavení, hlavně v druhé polovině života.

Sedmnáctky jsou vášnivě milujícími partnery

V lásce jsou milujícími a věrnými partnery. Jejich láska je ale hodně vášnivá a hluboká, slabší povahy na hloubku jejich citu nemusí mít žaludek a často jsou nemile překvapeny nebo zaskočeny prudkostí jejich emocí. Tito lidé si velmi pečlivě vybírají přátele, sítem jejich kritérií na přátelství projde málokdo. V jejich očích má přátelství velmi vysokou hodnotu a musí být prověřeno léty a osudem. Láska i přátelství na život a na smrt, to je jejich heslo.

K negativním vlastnostem sedmnáctky patří schopnost manipulovat s druhými lidmi. Pokud se k těmto technikám uchýlí, jsou osudem trestáni více než ostatní.

Sedmnáctky mohou najít doplňující charakteristiku své osobnosti i pod číslem osm, protože sedmnáctka se sčítá na prostou osmičku (1 + 7 = 8).

  • Nejdůležitější vlastnosti: Nezávislost, ctižádostivost. Vůdcovské schopnosti. Hledání rovnováhy.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 22. 5. 2024

Kdyby byl každý den jako dnes, život by byl ráj, Berani. Je to pro vás potenciálně nádherné období. Možná najdete odpovědi na problémy, které vás trápí už několik týdnů. Při všech rozhovorech mějte uši otevřené. Mohli byste narazit na dílo, na které jste dlouho čekali.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.