zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.
zpět

Horoskop pro Vás každý týden

Stačí vybrat znamení a zadat Váš email. Jednou týdně vám zašleme horoskop pro vaše znamení.
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat

Narodili jste se 17. dne v měsíci? Svítí vám do života šťastná hvězda

17
Autor: istock.com 17
-jik- , Vydáno: 17.05.2021
Kdo se narodil 17. dne v měsíci, má v životě štěstí. Jeho osud ozařuje osmicípá Venušina hvězda, která zaručuje krásu, citlivost a nesmrtelnost.

reklama

Sedmnáctka je číslo nesmrtelnosti v tom smyslu, že osoba narozená pod její vibrací má schopnosti či nadání se nesmrtelně zapsat do dějiny. A to už je velká výzva. Je to číslo houževnatosti a překonávání překážek. Tito lidé skoro nikdy nepadnou na kolena, vždy se dokážou znovu zvednout a jít za svým cílem. Přitom jsou citliví, jemní a velmi intuitivní. Nechybí jim ani umělecké nadání, často jsou vynikající malíři, herci, spisovatelé. Sedmnáctka má smysl pro peníze a finance. Tito lidé se většinou domohou značného jmění a významného postavení, hlavně v druhé polovině života.

Sedmnáctky jsou vášnivě milujícími partnery

V lásce jsou milujícími a věrnými partnery. Jejich láska je ale hodně vášnivá a hluboká, slabší povahy na hloubku jejich citu nemusí mít žaludek a často jsou nemile překvapeni nebo zaskočeni prudkostí jejich emocí. Tito lidé si velmi pečlivě vybírají přátele, sítem jejich kritérií na přátelství projde málokdo. V jejich očích má přátelství velmi vysokou hodnotu a musí být prověřeno léty a osudem. Láska i přátelství na život a na smrt, to je jejich heslo.

K negativním vlastnostem sedmnáctky patří schopnost manipulovat s druhými lidmi. Pokud se k těmto technikám uchýlí, jsou osudem trestáni více než ostatní.

Sedmnáctky mohou najít doplňující charakteristiku své osobnosti i pod číslem osm, protože sedmnáctka se sčítá na prostou osmičku (1 + 7 = 8).

  • Nejdůležitější vlastnosti: Nezávislost, ctižádostivost. Vůdcovské schopnosti. Hledání rovnováhy.

reklama

Související témata: numerologie , datum narození , den narození , číslo dne narození

reklama

Přečtěte si také

reklama