Tarotový horoskop na rok 2023: VÁHY. Karty nesou poselství hojnosti a pozitivní energie

Co bude pro vás v roce 2023 nejdůležitější podle tarotových karet? Co vás čeká v oblasti zdraví, lásky, práce a financí a jaká jsou nejdůležitější tarotová poselství právě pro vaše znamení? Přečtěte si velký tarotový horoskop na rok 2023 pro Váhy.

Zdraví

karty Sedmička pohárů, Osmička mečů, Sedmička pentaklů, Král holí

Pro první polovinu nového roku 2023 pro vaše znamení nevycházejí pozitivní karty. Jsou zde karty Sedmička pohárů a Osmička mečů, které hovoří o možném zklamání, úbytku energie a celkově o problémech v oblasti vašeho zdraví. Může to vycházet z náročného období, které je před námi všemi – změny ve společnosti, ekonomické i energetické problémy. Druhá polovina roku je již pro vás výrazně lepší. Vaše kondice souvisí i s vaším psychickým rozpoložením, které určitě více než u jiných znamení ovlivňují vztahy, pracovní úspěch a také přijetí druhými lidmi.

  • Tip pro vás: Zkuste více myslet sami na sebe, neodvozujte své štěstí od druhých.

Láska a partnerství

karty Páže holí, Šestka holí, Trojka pohárů, Rytíř holí

V oblasti lásky a milostných vztahů by se vám po celý rok mělo dařit. Karta Páže holí ukazuje na novou mízu a energii. Šestka holí přináší vítězství nad pochybnostmi a nerozhodností, kterým máte sklony podléhat. Radostná karta Trojka holí s sebou nese veselí, u některých i možnost svatby nebo společné sestěhování a soužití. Celý výklad ukončuje Rytíř holí, který symbolizuje zápal a energii ke zdolávání všeho, co vztahy přinášejí v dobrém i zlém. Vaše znamení se v tomto roce může velmi posunout a své partnerské vztahy a věci lásky zharmonizovat, což je také vaším karmickým úkolem.

Práce a peníze

karty Čtyřka pohárů, Král pohárů, Čtyřka mečů, Král holí

V materiální oblasti se vám bude dařit, očekávejte ale i propady. Symboly karet vám doporučují opatrnost, prověřit všechny investice, půjčky atd. Zjistěte, v jaké oblasti máte únik peněz, omezte určité výdaje a také škrtněte ze svého rozpočtu zbytečnosti. S příchodem jara očekávejte možný pokrok i ve vaší profesní oblasti, uznání, které se může promítnout i do oblasti finanční. S létem přichází útlum, také větší výdaje (dovolená). Podzim přináší zlepšení, všechny výzvy tohoto roku byste měli zvládnout. Karta Král holí nese informace o spokojenosti a hojnosti v materiální sféře.

Poselství pro rok 2023 – III.  Císařovna

Velmi krásná a pozitivní karta Císařovna přináší poselství prosperity, pomoci a pozitivní energie. Čekejte podporu žen, ať již to bude vaše partnerka, kamarádka, matka, nebo kolegyně. Lze říci, že se budete po celý rok „potkávat“ s podporou žen, ženského jinového pomáhajícího elementu, ať již jste žena, nebo muž. Může to také znamenat výzvu u sebe zkvalitňovat a zušlechťovat vlastnosti jako jsou velkorysost, pomoc, láska a trpělivost.

  • Císařovna je šťastná karta. Vše, co začnete či podniknete pod jejím vlivem, se podaří a vyplatí.

Jaký bude rok 2023 podle astrologie? Podívejte se:

Další horoskopy na rok 2023

Zdroj: Autorský text astroložka a kartářka Věra Várady

Sdílejte článek
Štítky peníze zdraví láska horoskop práce energie vztah tarotový horoskop láska Váhy rok 2023

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 22. 5. 2024

Kdyby byl každý den jako dnes, život by byl ráj, Berani. Je to pro vás potenciálně nádherné období. Možná najdete odpovědi na problémy, které vás trápí už několik týdnů. Při všech rozhovorech mějte uši otevřené. Mohli byste narazit na dílo, na které jste dlouho čekali.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.