Tarotový horoskop na rok 2023: RAK. Druhá polovina roku mu přinese úspěch i lásku

Co bude pro vás v roce 2023 nejdůležitější podle tarotových karet? Co vás čeká v oblasti zdraví, lásky, práce a financí a jaká jsou nejdůležitější tarotová poselství právě pro vaše znamení? Přečtěte si velký tarotový horoskop na rok 2023 pro Raky.

Zdraví

karty Král mečů, Osmička pohárů, Rytíř holí, Desítka pentaklů

Pro vaše znamení může být počátek roku náročný. Karty ukazují napětí, nesoulad a možné zdravotní potíže. Pozornost byste měli věnovat cévnímu systému, srdci a také močovému měchýři, který je zvláště v zimním období náchylný na nastydnutí. Druhá polovina roku přináší uvolnění, přísun energie, zvláště pak v období po vašich narozeninách. Léto a dovolená s vašimi blízkými vám dodají „šťávu“ a dobrou náladu, se kterou se vrátíte s veselou do pracovního procesu. Také závěr roku se jeví velmi pozitivně, karta Desítka pentaklů přináší radost, zdraví a pohodu nejen u vás, ale i v širší rodině.

Láska a partnerství

karty Páže holí, Král mečů, Osmička pohárů, Čtyřka pentaklů

S novým rokem může přijít touha naplnit svá předsevzetí a uspořádat si milostný život. Může jít o zlepšení stávajícího vztahu, o znovuzrození partnerství. Také se možná probudíte z letargie a budete chtít potkat životní lásku, toho pravého pro vás. Karty obecně symbolizují nutnost uzavřít minulost, vyléčit zlomené srdce a zklamání z minulosti, protože jen tak budete připravení na změny a pozitivní budoucnost. Karta Osmička kalichů je rozchodová, může však znamenat i vnitřní proměnu, oddělení se od věcí, které vás svazovaly – vzpomínky a negativní vzorce z minulosti. Na závěr roku vychází pozitivní karta Čtyřka pentaklů, která hovoří o jistotě, zázemí a slibné budoucnosti.

Práce a peníze

karty Trojka holí, Páže mečů, Desítka pohárů, Páže holí

V pracovní oblasti si můžete v roce 2023 připadat jako na horské dráze. Už na jeho počátku budete hledat nové možnosti a uplatnění, podle symbolů karet to nebude snadné. První polovina roku se nese pod energií tápání, zmatků a také zklamání. Nezoufejte, protože druhá polovina roku vám přinese úspěch a také možná zlepšení finanční situace, což jistě oceníte vy, i celá vaše rodina. Také poslední měsíce roku přinesou záblesky nových možnosti a nabídek pro vaše pracovní uplatnění a materiální zlepšení.

Poselství pro rok  2023 – XII.  Viselec

Karta Viselce znázorňuje jisté ustrnutí, ke kterému může vaše znamení inklinovat. Máte rádi jistoty a to jak v oblasti pracovní, tak i osobní. Žijeme v době transformace a proměn celé společnosti, změny se proto nevyhnou ani vám. Je dobré podívat se na věci, které řešíte z jiné perspektivy a hledat řešení, které přinese spokojenost vám, i blízkým lidem. Neobávejte se nových věcí, zkuste je vzít jako životní výzvu, kterou zvládnete.

  • V pozitivním významu karta Viselce nabádá k trpělivosti, věci se mohou vyvinout i samy bez vašeho přičinění.

Jaký bude rok 2023 podle astrologie? Podívejte se:

Další horoskopy na rok 2023

Zdroj: Autorský text astroložka a kartářka Věra Várady

Sdílejte článek
Štítky peníze zdraví láska práce tarotový horoskop Rak rok 2023

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 27. 9. 2023

V lásce a romantice by se vám nyní mělo dařit, Berani. Něco ve vás vzbudilo detektivní náladu a vy toužíte zkoumat, pátrat a hledat pravdu v každé situaci. Váš fundovaný, stabilní a praktický přístup bude vaší největší předností. Ujistěte se, že dnes necháte roli mučedníka někomu jinému. Vy jste ten, kdo musí převzít kontrolu.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.