Jaký bude rok 2022 pro všechny Panny? Obdaří je skvělými tvůrčími schopnostmi

Uplynulé dva roky nemusely být pro Panny na rozdíl od ostatních znamení zdaleka tak nepříznivé. Naopak, právě Panny mohly z těchto náročných let vyjít velmi posílené, mohly začít něco nového, co se v budoucnosti pro jejich život ukáže jako zásadní. Mohlo se jim dařit i v osobním životě. Jaký bude pro ně rok 2022?

Již tři dny před koncem roku 2021 vstupuje planeta štěstí Jupiter do znamení Ryb, které ke znamení Panny zaujímá napjaté postavení. Před všechny Panny postaví nové úkoly, ale i příležitosti, které se budou týkat především jejich partnerských vztahů a spolupráce s ostatními. Úskalím je, že Panny mohou považovat přízeň partnerů a kolegů za samozřejmou či od druhých očekávat příliš mnoho. Mohou propadnout sebeklamu nebo vsadit na nerealistické cíle. Nepříznivý vliv Jupitera sice od poloviny května roku 2022 poleví, ale ošidný účinek planety Neptun také ze znamení Ryb přetrvává a Panny vystaví pokušení vložit své peníze nebo důvěru do něčeho ryze iluzorního či klamavého.

Zrozencům třetí dekády však rok 2022 nabídne velký dar. Hvězdy je obdaří tvůrčími schopnostmi, které se mohou projevit několika způsoby – uměleckou činností, intenzivními milostnými vztahy nebo tyto Panny budou mít velkou šanci uplatnit zděděné talenty po svých předcích. Dostaví se nebeská inspirace, náhlé zjištění, že jejich děti umí projevit silnou vůli, talent či dokonce geniální vlohy. Pozitivní vliv planety Uran zajistí všem Pannám pokrokové myšlení, zájem o nové metody výuky. Možná nadělí i „toulavé boty“, potřebu nových podnětů a dobrodružství.

V čem se bude dařit Pannám v roce 2022 nejvíce?

V odhalování tajemství dávno uplynulých časů, v objevování velkých dálek a v plánech do budoucnosti. S lehkostí budou předvídat společenské změny a dokážou se jim účinně přizpůsobit, což v dnešní době není určitě málo. Dokážou si v hlavě srovnat i své politické názory.

Kde na Panny čeká největší nebezpečí?

Ve vytváření „vzdušných zámků“ zejména ve svém partnerství. Rozhodně by se svým bližním měli věnovat více, než tomu bylo v posledních dvou letech. Je totiž možné, že pohár trpělivosti, pochopení a empatie druhých přeteče a milé Panny opustí nebo postaví před nepříjemné bilancování.

Co mohou Panny v roce 2022 nejvíce vylepšit?

Svoji schopnost kreativně tvořit. Vylepšit si mohou své partnerské vztahy, pokud budou k druhým všímavé a něžné. Rozhodně jim neuškodí v roce 2022 několikrát důrazně zopakovat, jak druhé milují a obdivují.

  • Největší úspěch v roce 2022: Pochopení společenských a politických zákonitostí.
  • Největší riziko roku: Nejistota v citech, kolísavost a nespolehlivost.

Zajímají vás předpovědi pro ostatní znamení? Základní i podrobné horoskopy pro rok 2022 najdete v následujících článcích:

Charakteristiky muže a ženy narozených ve znamení Panny:

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 23. 4. 2024

Dnes je v pořádku plakat, Berani. Uvolnění je rozhodující pro přijetí. Pokud nemáte pocit strachu a omezení, může pro vás být těžké prožívat radost a expanzi. Spojte dobré se špatným a nechte tyto dvě síly, aby se ve vaší bytosti harmonicky usadily. Proveďte přípravy, které vám umožní vzlétnout do velkých výšin. Ujistěte se, že jste připraveni přijmout výzvy, které s růstem přicházejí.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.