Astročlánky

10. prosince 2021 05:40

Anna Kopečková

Tarotový horoskop na rok 2022: PANNA

Co bude pro vás v roce 2022 nejdůležitější podle tarotových karet? Co vás čeká v oblasti zdraví, lásky, práce a financí a jaká jsou nejdůležitější tarotová poselství právě pro vaše znamení? Přečtěte si velký tarotový horoskop na rok 2022 pro Panny.

Láska a partnerství

karty Osmička holí, Sedmička holí, Čtyřka pentaklů, Král pohárů

Ve vztahové oblasti začne nový rok rychle, může dojít k rozchodům nebo také seznámením se zajímavým protějškem, což u některých z vás může přinést problémy. Nutnost rozhodnutí a výběru může pomoci těm, kteří jsou v nevyhovujících stávajících vztazích. Karta Čtyřka pentaklů může signalizovat, že u mnohých z vás zvítězí rozum nad city a vy nebudete chtít zásadně měnit svůj partnerský život. U těch, kteří se odhodlají k zásadnějším změnám, může v posledním čtvrtletí roku dojít k prozření a touze po obnově a emocionálním souladu a k hledání nového vztahu a lásky.

Zdraví

karty Rytíř mečů, Čtyřka pentaklů, Čtyřka mečů, Čtyřka pohárů

Také pro vaše znamení vyšly náročné karty, které ukazují na nutnost změnit vnitřní nastavení. Důležitá bude v nadcházejícím roce vaše práce v oblasti duševní, bude nutné změnit negativní vzorce, snažit se zbavit stresových faktorů. Na počátku roku vychází karta Rytíř mečů, což je vždy psychický nápor a stresující situace. Váš postoj a tím i životní situace se změní během jara. V létě je nutný odpočinek a odložení náročných plánů a životně důležitých rozhodnutí. I závěr roku pod symbolem Čtyřky pohárů může přinášet emocionální tlak a touhu uzavřít se všemu, co se kolem vás právě děje. Pracujte na své psychické i fyzické kondici a nebuďte na sebe i druhé příliš přísní…

Práce a peníze

karty Desítka holí, Čtyřka pentaklů, Trojka pentaklů, Eso pohárů

Ve vašem výkladu vyšla na počátku roku karta Desítka holí, která má jasný symbol velkého úsilí a námahy a pracovních úkolů, které budete muset zdolat. Na jaře vám vaše pracovní nasazení přinese výsledky, které však pro vás nebudou dostačující. Vydaná energie se vám nevrátí podle vašich představ. Ani období podzimu nepřináší „sklizeň“, jakou byste očekávali. Nespokojenost u mnohých zástupců vašeho znamení může přinést touhu po zásadních změnách i v profesní oblasti. Budete hledat zaměstnání, které by vás bavilo a kde budete také řádně finančně ohodnoceni, a vaše vydaná energie a čas se vám adekvátně vrátí.

Poselství pro rok 2022 – karta XIV. Mírnost

Tato karta představuje člověka, který dokáže najít ve všem pravý smysl, hodnotu a řád, dokáže nakládat dobře se svým časem i energií a nezdráhá se předávat své zkušenosti dál. Vede ostatní k nalezení harmonie vlastního středu a osobní celistvosti. Přináší poselství, že se máme snažit žít v rovnováze, a to v oblasti tělesné, citové, myšlenkové i duchovní. Jde o umírněnost ve všech směrech, ať již půjde o práci, vztahy, o správné rozvržení sil. Máte dojít k poznání, že všechno má svoji hodnotu, i když ta může být někdy skrytá. Na místě je klid a trpělivost, podřízení situace, přijetí věcí, které nemůžeme ovlivnit. Důležitá je vnitřní práce, proces zklidnění a harmonizace.

Text: Věra Várady


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 21. 2. 2024

Vaše úsilí na domácí frontě se rozhodně vyplatilo, Berani. Váš domov vypadá báječně. Říká to každý, kdo do něj vstoupí. Někteří nečekaní návštěvníci se mohou zastavit na krátký pozdrav a nakonec zůstat na večeři. Jste přirozeným a laskavým hostitelem, nemluvě o skvělé kuchařce. Kdo by vašim hostům vyčítal, že chtějí zůstat?

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.