zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.
zpět

Horoskop pro Vás každý týden

Stačí vybrat znamení a zadat Váš email. Jednou týdně vám zašleme horoskop pro vaše znamení.

reklama

návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat

reklama

Partnerský horoskop

Toužíte najít k sobě toho pravého/tu pravou nebo si být jisti, že jste toho pravého/tu pravou skutečně našli? Chcete vědět, zda váš partner je pro vás tím souzeným nebo že na svém vztahu musíte pracovat? Jak jste na tom?

Pro elementární náhled stačí znát základní lidské archetypy, západní astrologie jim říká sluneční znamení, a ty mezi sebou porovnat.

Mezi jednotlivými slunečními znameními existují harmonické, neutrální nebo kritické vazby. Zjednodušeně řečeno, některá znamení to mají mezi sebou snazší a některá těžší. U žádného vztahu není znám dopředu výsledek, dá se pouze předpokládat. Vše je v rukou partnerů. Partnerský horoskop jen ukazuje, kde to ti dva budou mít lehké a kde naopak na sebe takzvaně narazí. Dokonce radí, jak ony třecí plochy eliminovat. Nikoliv předěláváním toho druhého k obrazu svému, ale pochopením a tolerováním toho druhého.

Pokud moderní partnerská psychologie tvrdí, že na šťastném vztahu se musí pracovat a problémy má každý, není to nic nového pod sluncem. Hvězdopravci to věděli již před tisíci lety. To, že neskousnete všechny zásadní konflikty nebo se neshodnete na životním přístupu, neznamená, že byste měli jít od sebe. Šťastný vztah mohou mít i úplně rozdílní partneři. Záleží jen na tom, jak dokážou udržovat vzájemnou lásku, úctu, respekt a komunikaci.

Jak jste na tom vy se svým partnerem? Přečtěte si jednoduché porovnání vašich archetypů slunečních znamení. Ve vzájemné charakteristice najdete nejen to, v čem si budete rozumět a co vás bude k sobě neodolatelně přitahovat, ale najdete zde i možná úskalí a možnosti, jak je překonat.

Jste si souzeni?

Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
Partnerský horoskop
Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
Výpočet ascendentu
Stačí zadat datum a čas vašeho narození