VIDEO: José se zbláznil. Pořádá orgie s dvacítkama!

José patří v Přístavu mezi ty nejhodnější a nejvěrnější muže. Od doby, kdy ho ale zklamala manželka Olga, to s ním jde od deseti k pěti. José se rozhodl užívat si života... a trochu zapomněl, jak moc se mu líbila Ivanka, protože...

DÍLY PŘÍSTAVU MŮŽETE SLEDOVAT NA PRIMA PLAY

Vypadá to, že José nedokáže zkousnout zradu své manželky Olgy v Itálii. Rozhodl se požádat o rozvod jako první. Chce ublížit Olze, která se zasnoubila se svým milencem. Zoufalá pomsta se mu nejspíše podaří. Nešťastný malíř se však rozhodne užívat života plnými doušky bez omezování. Je přece svobodný!

Mladé dívky a zakázané milování

Do Přístavu se vrátí mladé dívky, které minulé léto (v prvních dílech Přístavu) flirtovaly s Romanem a Markem Skálou. Jedna z nich se dokonce Marka Skálu pokusila svést. José přijme jejich nabídku a alkohol teče proudem. Slečny chtějí namalovat akty a v tom nejlepším je přistihne Ivana Braunová.

A je po lásce. Nebo ne?

Přístav uvidíte v pátek na Primě ve 20.15!

Hned po odvysílání najdete premiérový díl na Prima PLAY

Uložit

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 1. 10. 2023

Dnes se vám může podařit mnoho věcí. Energie je velmi intenzivní. Dávejte si pozor na manipulaci s druhými. Nikdo nemá rád, když mu někdo rozkazuje, a proto buďte taktní. Snažte se nedávat najevo své nadřazené znalosti. Lidé vám to budou mít za zlé, i když máte dobré úmysly (a máte pravdu).

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.