VIDEO: José se zbláznil. Pořádá orgie s dvacítkama!

José patří v Přístavu mezi ty nejhodnější a nejvěrnější muže. Od doby, kdy ho ale zklamala manželka Olga, to s ním jde od deseti k pěti. José se rozhodl užívat si života... a trochu zapomněl, jak moc se mu líbila Ivanka, protože...

DÍLY PŘÍSTAVU MŮŽETE SLEDOVAT NA PRIMA PLAY

Vypadá to, že José nedokáže zkousnout zradu své manželky Olgy v Itálii. Rozhodl se požádat o rozvod jako první. Chce ublížit Olze, která se zasnoubila se svým milencem. Zoufalá pomsta se mu nejspíše podaří. Nešťastný malíř se však rozhodne užívat života plnými doušky bez omezování. Je přece svobodný!

Mladé dívky a zakázané milování

Do Přístavu se vrátí mladé dívky, které minulé léto (v prvních dílech Přístavu) flirtovaly s Romanem a Markem Skálou. Jedna z nich se dokonce Marka Skálu pokusila svést. José přijme jejich nabídku a alkohol teče proudem. Slečny chtějí namalovat akty a v tom nejlepším je přistihne Ivana Braunová.

A je po lásce. Nebo ne?

Přístav uvidíte v pátek na Primě ve 20.15!

Hned po odvysílání najdete premiérový díl na Prima PLAY

Uložit

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 15. 7. 2024

Berani, daří se vám velmi dobře, ale dnes se možná budete cítit soustředěnější než kdy jindy. Cesta před vámi se zdá být jasná a dobře vymezená. Motivovaně očekáváte budoucnost. Možná uvažujete o dlouhé cestě do zahraničí nebo se možná vrátíte do školy, abyste získali vyšší vzdělání. Dnešní den je vhodný k tomu, abyste prozkoumali a dokončili své plány.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.