Sex a vztahy

18. května 2016 04:40

Martina Čerňanská

Co dělat, když váš drahý má chuť jít do bordelu? A co tam muže vlastně táhne?

Sex zůstane v hledáčku mužů snad pořád. A když k němu navíc přidáme přívlastek placený, i tak se na tom nic nezmění. Podle všeho vás tyto služby delikátního charakteru iritují, ale zálibu lze objasnit i v rámci ekonomie. Poptávka se totiž vždycky sejde s nabídkou, ať se nám to líbí, nebo ne.

Možnost výběru a žádná neřekne ne!

Stačí jim pár kliknutí a podle fotek si mohou vybrat samičku, která jejich vkusu lahodí bez kompromisů. Ať už je to blondýna s pevnými trojkami, nebo oplácaná baculka s hřívou až po zadek. A kdyby si náhodou ten váš nemohl vybrat a na řadu by přišlo dilema, může je mít klidně obě dvě, akorát se mu jeho nerozhodnost prodraží.

Sex takový, co má grády

Žádné mazlení, ani přemlouvání k sexu u této varianty nehrozí. Nemusí se držet zkrátka, aby nezapomínal na vaše potřeby a mírnil své přírazy, protože vás miluje a nechce působit jako zvíře. Zato u chtivé prostitutky si může dovolit všechno. Jak jde vidět, peníze v tomto případě prostě sex posouvají do zcela jiné dimenze. A zvlášť pro muže je tato sféra prostě abnormálně líbivá.

Nevšední choutky budou splněny

Nemusí vám pokoutně vysvětlovat, proč tolik baží po průniku do vaší zadní komnaty a proč nekompromisně musí jeho smetanová sprška ulpět na vašich tvářích. I kdyby šel s pravdou ven, tak stejně tuší, že by se jeho návrh či přání nesešly s porozuměním. Navíc, my, obyčejné smrtelnice, stejně neovládáme praktiky typu hluboké hrdlo tak, jako ty, co to dělají denně a možná i rády, protože zrovna za to vyfasují pořádně tučný příplatek.

Chlapské ego

Jeden to zkusí, pochválí se u piva. Ostatní mu to prvně nevěří, ale jakmile přijde na předání kontaktu a pikantních detailů, jaký to slušivý proužek ukrývá prsatá černovláska ve svém permanentně vlhkém klíně, musejí to jeho kumpáni prostě prozkoumat, a to i na vlastní nebezpečí. Pokud se to totiž dozvíme, pánové si to za rámeček nedají. Co si budeme nalhávat, tuto zkušenost má podle všeho téměř každý chlap, i když někteří to s počtem opakování drobátko přehánějí. Tip: Pokud chcete být v obraze a trochu se zděsit neskutečnými recenzemi, mrkněte na speciální weby, na kterých se muži svěřují se svými zážitky a ostře chválí i kritizují nadané nebo abnormálně nešikovné kurtizány. My jsme si v redakci početly a předem upozorňujeme, že jsme v tom okamžiku přišly o veškeré iluze.

Míří Čeští muži do bordelu?

„Jasně, proč ne! Zaplatit si prostitutku je pro nás prostě učiněný relax. Navíc je to levnější, než mít vztah. Ono to randění, kafíčka, večeře a výlety prostě něco stojí a navíc nikdy nemáte jistotu, že to bude stát za to. Takže já to vidím jasně, šikovná, chtivá a vymazlená prostitutka, to je moje,“ vysvětluje Petr a my v redakci tušíme, že vás jeho názor pořádně rozlítí. Ostatně se to moc dobře nečte, ale na druhou stranu ta úspora financí, o které mladý ajťák mluví, asi dává smysl.

„Jednou jsem si zaplatit lehkou děvu, když jsem jako mladý jezdil po světě s kamionem. Nejsem na sebe zrovna dvakrát pyšný, štrejchl jsem si totiž s prostitutkou, co postávala u silnice, a právě ty platí za takové, které vám tu božskou slast provedou za drobný příplatek naostro a bez ochrany. Jako nadržené střevo jsem na to kývl a můžu být rád, že testy vyšly v pořádku. Dnes jsem ženatý a takovým stopařkám, co chtějí zaplatit, už nezastavuji,“ líčí své zážitky ponaučený Roman.

Co dělat, když má váš drahý spády jít do bordelu?

V první řadě se o vás podle všeho pokusí stavy podobné mrtvici a pak začnete pátrat, jaký motiv ho k takovému záměru vlastně vůbec vede. Pokud se u vás v ložnici už dlouho nic nedělo a celkově se z ní ozývá slastné pochrupování, je to jasné. Prostě mu schází sex, protože ruční práce se časem omrzí.

Zkuste se proto sexuálně nastartovat dřív, než udělá podle vás tu největší hloupost. Návštěva erotického salonu z jeho strany vás samozřejmě poníží a budete si připadat podvedená nechutným způsobem, ale možná vám otevře oči zážitek čtenářky Sandry.

„Našla jsem u Filipa v mobilu SMS, ve které posílal kamarádovi kontakt na prostitutku, se kterou měl obchodní jednání, jak mi to později vylíčil. Náš vztah v té době procházel krizí a Filip si za peníze odskočil s jinou. Prvně jsem byla naštvaná a drahého jsem považovala za ubožáka. Na druhou stranu ale můžu být ráda, že si užil za peníze něco, kde nebyly emoce. Protože milenka je mnohem nebezpečnější záležitost. Ta mrcha totiž bude zprvu hrát permanentně roztouženou, aby vám ho pak klofla,“ tvrdí třiatřicetiletá podnikatelka.

Mohlo by vás také zajímat:

-lz-

Sdílejte článek
Štítky peníze prostituce sex

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 18. 5. 2024

Tento den nemusí patřit k vašim oblíbeným, Berani. Možná si až příliš uvědomujete omezení, která vám přináší vaše hlavní zaměstnání. Pravděpodobně budete toužit po odpovídající odměně za svou práci. Tento den je vhodný k definování nových osobních a profesních cílů. Budou vás podporovat při plnění vašich povinností. A co takhle mezitím požádat o zvýšení platu?

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.