Sex a vztahy

20. února 2019 07:30

Lucie Průchová

9 věcí, po kterých muži ve vztahu opravdu touží

Co od nás muži opravdu chtějí? Nad čím doma přemýšlejí a co se jim honí hlavou po prvním setkání s námi?

Jestli si myslíte, že to, co chtějí muži od žen úplně nejvíc, je náruživý živočišný sex, klid a pohodička, jste na omylu.

Problém je někdy v tom, že se neradi svěřujeme a nějak si neumíme říkat věci na rovinu. Muži také spoustu věcí řeknou raději kamarádům, kteří mají obdobné problémy. Každopádně byste svému muži měly lépe naslouchat a snažit se číst mezi řádky, než přijde nějaká „vypočítavá mrcha“, která si ho omotá kolem prstu.

Tak například, věděly jste že:

1. Sex je pro ně velice důležitý, potřebují ho fyzicky, ale také je to jakýsi psychický ventil

Určitě vám nemusíme říkat, že bez kvalitního sexu dokáže fungovat jen málokterý vztah. Možná jen ten, kde se partneři dohodnou a o sex vlastně nestojí ani jeden z nich. Ale pozor, i tady je veliká pravděpodobnost, že se objeví nějaký „objekt touhy“, který tuto sexuální abstinenci změní a z vašeho manžela se stane nadržený alfa samec. Platí tedy: dopřejte svému vyvolenému upuštění ventilu, on si toho dokáže vážit a nebude lovit v jiných vodách.

Pohled astrologie

Říká se, že mistryněmi v sexuálních hrátkách jsou ženy narozené ve znamení Štíra, ale i ženy Býk a Lvice budou v sexu velmi vášnivé.

2. Měla byste mít svůj vlastní život

Vyvarujte se toho být pro svého muže něco jako koule u nohy. Snažte se být nezávislá a věnujte se sama sobě. Svůj volný čas si snažte užít, najděte si koníčky a určitě nezapomínejte na své kamarády a kamarádky. Říká se, že láska prochází žaludkem a že mají muži rádi ženy, které o ně pečují, ale pozor, aby se z vás nestala puťka domácí, která jen lítá z práce ke sporáku a čeká, až se manžílek vrátí domů. TO NE! Užívejte si života, není dobré se obětovat partnerovi a později rodině. Vyrazte čas od času do víru velkoměsta, váš muž se na vás bude víc těšit a společné chvíle si pak vychutnáte daleko více.

Pohled astrologie

Obětovat se pro rodinu a manželství mají sklony ženy narozené v Raku a Panně. Nezávislé jsou Vodnářky, ale ty to s nezávislostí někdy docela přehánějí, to muži také nemají rádi.

3. Muži si prostě nemohou pomoci...

... když jejich pohled padne na krásnou blondýnku s dokonalým poprsím. Je to prostě jejich přirozenost. Zkuste se tomu pousmát, vždyť o nic nejde, a pokud váš vztah jinak normálně funguje, je to jen letmý pohled, který se před vámi snaží skrývat, ale my ženy ho většinou hned zmerčíme. Rozhodně jim to nevyčítejte a nedělejte žárlivé scény, vlastně tím podrážíte samy sebe, dáváte najevo to, že si nevěříte a nevěříte ani vašemu vztahu. Pokud to budete ignorovat, bude on i vy spokojenější a váš vztah silnější.

Pohled astrologie

Nejvíce žárlivé ženy jsou ženy narozené ve znamení Štíra, nejvíce majetnické ženy Býk. Holt někdy se milostná a sexuální vášeň pojí i s vášněmi jiného druhu - například žárlivostí a podezřívavostí. Je vidět, že žádné znamení není jen dobré, nebo jen špatné. Pozitiva a negativa jsou rozdělena zcela spravedlivě, je jen na nás, čemu dáme přednost.

4. Žena spokojená sama se sebou je vždy zaujme

Vyrovnaná a sebevědomá žena, která stojí nohama pevně na zemi a ví, co chce – taková muže vždy zaujme. Nekoukají jí mindráky a komplexy z očí a dokáže si je získat, taková žena má pro muže neskonalý sexappeal.

Pohled astrologie

Sebevědomí rozhodně nechybí Lvicím, Beranům a Kozorožkám. Někdy to ale se svým sebevědomí přehánějí, a pro muže se stávají nestravitelnými diktátorkami. Takže pozor na míru své dominance.

5. Muži mají rádi smysl pro humor a váš smích

Je známo, že s úsměvem jde život líp, a pokud se jedná o vztah, platí to dvojnásob. Dva lidé, kteří se rozhodli žít spolu v dobrém i ve zlém, by neměli zapomínat, že někdy prostě ty ZLÉ chvíle přijdou a je potřeba je společně zvládnout. Pokud to alespoň trošku jde, zkuste nedělat z komára velblouda a povznést se nad věcí. Je skvělé, když se spolu dokážete radovat z maličkostí a zasmát se drobným nedostatkům, které máme všichni. To, že budete své muže stále jen poučovat, napomínat a řešit „blbosti“, vašemu vztahu nikterak nepomůže a povede to vždy jen k jednomu – K HÁDKÁM… Většinou zcela zbytečným!

Pohled astrologie

Smysl pro humor rozhodně nechybí ženám narozeným ve znamení Blíženců, Vodnáře nebo Berana. Ale úsměv na tváři může vykouzlit každé znamení, neodolatený úsměv mívají Váhy a Býci.

6. Každý muž se opravdu potřebuje cítit, jako MUŽ

Muži touží po tom, abyste je obdivovaly, byly na ně hrdé a měli z jeho maličkosti určitý respekt. To jim dodává sílu a teprve potom se dokážou cítit jako hlava rodiny a mohou vám dopřát pocit bezpečí. To, že mají vaši důvěru a lásku, je posiluje a oni si pak umí víc vážit sami sebe. Pokud jimi pohrdáte a nerespektujete je, věřte, že váš vztah dlouho nevydrží.

Pohled astrologie

Mistryněmi této taktiky jsou ženy Rakyně a Ryby. Ale také ženy narozené ve znamení Býka dokážou doma vykouzlit báječnou atmosféru, kde se muž cití jako muž.

7. Chtějí, aby žena neztrácela svou něžnost a roztomilost

Ano, máme emancipaci a bohužel je hodně žen, které převzaly mužské role a chování. Snaží se být hlavou rodiny (prý proto, že jsou muži neschopní). Často je to ale jinak, nedáváme jim ani prostor, aby svou mužnost mohli dát najevo, protože – MY TO PŘECE UDĚLÁME A ZAŘÍDÍME LÍP A RYCHLEJI. Potom se ale nesmíme divit, že se naši muži přestanou snažit. Bohužel u některých žen se ženskost a něžnost jaksi někam vytratila. Muži ale touží po něžné jemné ženě, kterou by mohli ochraňovat, je to jejich podstata.

Pohled astrologie

Opět v tomto bodě vítězí ženy narozené v Raku, Rybách a Býku. Naopak pozor by si měly dávat rozené velitelky zvěrokruhu - ženy v Beranu a Kozorohu.

8. I muži potřebují obyčejné projevy něhy a lásky

Kdy naposledy jste se k němu večer v posteli jen tak přitulila, schovala se mu pod křídlo a jen tak zašeptala „Dobrou noc“? Takové obyčejné věci, jako je třeba pusa před spaním nebo na dobré ráno, objetí, mazlení se, pohlazení… To je to, co probouzí jiskření mezi partnery. Dáváte mu tak najevo, že je vám stále příjemná jeho blízkost. Po objetí netoužíme totiž jen my, ženy, i muži se rádi mazlí.

Pohled astrologie

Milé ženy, hlavně používejte u partnerů narozených ve znamení Raka a Ryb.

9. Nesmí mít pocit, že vás má jistou

Muži jsou odedávna bojovníci a nejinak je to ve vztahu k ženám. Rádi o ženy bojují, ale když mají svou kořist jistou, přestává je to bavit. Takže když vás dostanou, nesmíte jim dopřát jistotu, že vás na 100 % vlastní. Rozhodně tím nemyslíme, abyste flirtovala s jinými muži a dovedla tak svého partnera k žárlivosti. Stačí se občas chovat trošku tajemně a pohrát si s jeho city…

Pohled astrologie

Astrologie s touto taktikou nesouhlasí, protože láska a vzájemná úcta v partnerských vztazích se pěstuje jinak, než vyvoláváním "žárlivosti". Z astrologického hlediska je nejdůležitější mít rád sám sebe a láska parnerů se ku podivu přidá.

-AZ- , -jik-


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 12. 4. 2024

Berani, dnes můžete přemýšlet o politických nebo společenských záležitostech, konkrétně o zhoršení stavu planety. Možná se obáváte o svou budoucnost a budoucnost svých dětí. Možná se pokusíte toto téma nadhodit na nějakém společenském setkání. Někdo, koho tam potkáte, vás o této problematice určitě něco naučí. Pokud se potřebujete dále zapojit do zvyšování povědomí lidí o této problematice, udělejte to.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.