Sex a vztahy

14. března 2019 14:00

Lucie Průchová

Příběh Marka: Manželka zatoužila po análním sexu. Dopadlo to katastrofálně!

Přinášíme vám příběh muže, kterému se stala opravdu kuriózní věc. Jak on sám říká, ihned poté si myslel, že sex už nebude mít nikdy v životě a bude žít v celibátu – a chvíli tomu tak opravdu bylo. Na sex neměl ani pomyšlení…

Je to vyprávění muže, který ztratil snubní prstýnek uvnitř své manželky…

Vše začíná dost normálně a snad nikoho by nenapadlo, co se může také přihodit. Pětatřicetiletý Marek vysvětluje, že zhubl během několika měsíců o dost kilo, a tak mu jeho snubní prsten byl poněkud volnější.

V běžném životě to nevadilo, nebylo to až tak, že by mu padal z prstu. Problém však nastal, když mu manželka navrhla jistou sexuální aktivitu. Zatoužila totiž po análním sexu a on neřekl ne. Proč taky, že?

Jak se to všechno stalo

"Moje manželka se ke mně přitulila a s jiskrou v oku navrhla: Co anální sex?

Vynikající plán, to bylo první, co mě samozřejmě napadlo. Lubrikant máme a používáme ho v hojném množství, takže v tom nebyl žádný problém. Proč manželce její touhu nesplnit. Nyní jsem měl jiskru v oku už i já. Nikdy předtím jsme anální sex totiž nezkoušeli. ´Ale musíš pomalu,´ říkala mi, a já začal prací svých šikovných prstů. Nejprve jemně jeden prst, pak jsem přidal druhý a pak jsem si dal lubrikant i na prsteníček – a byly tam všechny tři. Po této vzrušující předehře, kdy jsme byli oba opravdu pěkně nažhavení, došlo na můj penis. Mé ženě se to velice líbilo a já se snažil být velice šetrný a něžný. Zděšení se dostavilo záhy… Když jsem ji jemně poplácával po zadečku, všiml jsem si, že na mém prstu něco chybí. Trošku rozpačitě jsem řekl ženě, že můj prsten je pryč, nemám ho… Ona odpověděla, že pravděpodobně bude někde v posteli… Nebyl… ´Tak bude někde na zemi,´ zaznělo z jejích úst s nádechem nervozity… Na zemi však taky nebyl… V tu chvíli nám to oběma došlo… Zůstal uvnitř!

Nastala panika a první, co nás napadlo, bylo, že budeme muset na pohotovost… Dokážete si představit, co bychom jim tam asi vyprávěli? To jsme hned zavrhli. Náš další plán byl následující… snažil jsem se prstýnek uvnitř své manželky nahmatat. Strašné, je vám jasné, jak příšerná je to situace! Zkoušeli jsme to asi 10 minut, ale bezvýsledně. Můj penis dostrkal kroužek přece jen dál, než dosáhly moje prsty.

Vzdali jsme tedy pátrání a dali hlavy dohromady. Co by se dalo dělat, aby co nejdřív vyšel ven? Projímadlo jsme doma žádné neměli, ale manželku napadlo, že vypije najednou co nejvíc černé kávy, působila na ni totiž projímavě. Během následující hodiny vypila čtyři velké šálky silné černé kávy a čekali jsme s napětím, co bude následovat. Naštěstí káva opravdu účinkovala a my byli zachráněni. Můžu říct, že nic trapnějšího a ponižujícího jsme já ani moje žena nikdy nezažili a snad už nikdy nezažijeme!"

Takže z toho plyne ponaučení: Pokud zhubnete a budete chtít strkat své prsty do nějakých „otvorů“, ujistěte se předtím, že jste si sundali prstýnky, ať se vyhnete trapným a nepříjemným situacím, na které byste už v životě nikdy nezapomněli!

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 26. 5. 2024

Berani, při prohlížení fotoalb, přestavování nábytku a vzpomínání na minulé časy můžete pocítit nostalgii. V mysli se vám vybaví emocionální události, se kterými jste se v době, kdy se staly, možná ještě plně nevyrovnali. Staré pocity, o kterých jste si mysleli, že jsou pryč, by se mohly vynořit a vehnat vám slzy do očí. Upřímně se těmto pocitům postavte čelem nyní, místo abyste je zase na další desetiletí někam nacpali.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.