reklama

Velký čínský horoskop na rok 2016 pro 12 znamení

Rok ohnivé Opice začíná 8. února 2016. Co vás v něm čeká?

Část 1 z 12
Čínský horoskop znamení Krysy Foto:
Zdroj: thinkstock.com
KRYSA

Ročníky 1912, 1924, 1936, 1948, 1960, 1972, 1984, 1996, 2008

Odpovídá astrologickému znamení Střelce

Měsíc její vlády: prosinec

Hodina jejího vlivu: 23–01

 

Krysa je prvním znamením čínského zvěrokruhu. Lidé v tomto znamení bývají společenští, srdeční a pilní a těší se velké úctě. Bývají dostatečně schopní, aby zaujali vedoucí postavení v kterémkoli oboru, a i když přijdou problémy, neztrácejí naději, jsou to velcí bojovníci. Daří si jim nejlépe v oblastech spojených s výživou, dětmi a půdou. Často se spoléhají jen sami na sebe, a proto by se měli naučit využívat svých komunikačních schopností a získávat podporu i od svého okolí. Zrozenci tohoto čínského znamení bývají zvídaví, duchaplní, tvořiví a hovorní. Milují život a zaujímají k němu spíše intelektuální postoj. To jim však nebrání, aby hojně užívali materiálních rozkoší, které nám život dává. Jsou ohleduplní, často tajnůstkářští a své myšlenky skrývají.

Nesmírně si váží přátelství a svým přátelům a partnerům vždy velkoryse nabídnou pomocnou ruku. Je pro ně důležité uchovat si harmonický vztah ke svému okolí, a to jak v soukromém životě, tak v zaměstnání. Krysy mají vášnivou povahu a často propadají sentimentu a v případě problémů řeší svoje splíny nákupy a přejídáním.

Mají i negativní stránky, a tak Krysa bývá někdy prospěchářská, přehnaně agresivní a dokáže manipulovat ostatními. Na druhé straně miluje život, společnost, zábavu a legraci. Tito lidé rádi nakupují a milují dobré jídlo a pití, libují si také v náznacích luxusu a pohodlí, okouzlují je hezké věci, elegantní restaurace, tanec, hudba a dobrá společnost.

 

Vodní krysa – 1912, 1972

Je nejcitlivější, mívá tvůrčí schopnosti, může být umělecky nadaná, je také dobrou propojovatelkou lidí. Má velkou intuici, ale také nestálou povahu, není snadné ji „chytit“ a založit s ní domov, protože má ráda dobrodružství a změnu.

 

Dřevěná krysa – 1924, 1984

Tato zástupkyně krysího znamení je pracovitá a bystrá, dokáže rychle odhadnout oblasti, v kterých bude mít úspěch. Může být úspěšná, ale nesmí podléhat obavám z nedostatku a neúspěchu. Je velmi společenská, ráda se baví i cestuje.

 

Ohnivá krysa – 1936, 1996

Ohnivý element dodává této Kryse dynamickou a vášnivou povahu. Tito lidé jsou jakoby stále v pohybu, stále něco řeší, i za druhé. Mají touhu se zviditelnit a něco dokázat, a to někdy za každou cenu, na úkor druhých, takže se někdy může ukázat i bezohledná stránka jejich povahy.

 

Zemní krysa – 1948, 2008

Předvídavá, opatrná a vážná, tak lze charakterizovat tuto zástupkyni krysího znamení. Lze říci, že ze všech Krys je nejméně akční, nerada riskuje a pouští se jen do věcí, ze kterých je předem zaručený zisk. Je zodpovědná a starostlivá a o „své“ lidi se vždy dobře postará.

 

Kovová krysa – 1960

Zástupkyně tohoto elementu je bojovná a dokáže si jít za svým. Je šarmantní a společenská a touží hrát všude prim. Má velké ambice a pouští se i do projektů, ve kterých nemusí mít vždy úspěch. Mohou ji také trápit vnitřní rozpory, a tak častěji podléhá lítosti nebo depresím.

 

Krysa v roce 2016

Po roce vlády Kozy, který byl náročný, se znamení Krysy může těšit – tento nový rok by měl být bez velkých výkyvů a propadů. Vládce roku Opice bude Krysy podporovat a dodá jim optimismus i tzv. šťastné náhody. Dobrým doporučením pro zástupce znamení Krysy je, aby vyhledávali co největší okruh známých, přátel a kolegů a byly neustále v epicentru dění, protože jen tak uhájí své pozice, ale také získají nové možnosti a kontakty pro budoucnost. Nudit se pod vládou Opice rozhodně nebudou – právě naopak, tento rok bude velmi rušný a plný zajímavých a příjemných událostí, které je posunou kupředu.

 

Práce

Tyto chytré zástupkyně čínského horoskopu mají někdy tendenci ostatní podceňovat, což se jim nemusí vyplatit. Měly by se snažit nejen získávat informace, ale věnovat dostatek času i vzdělání a studiu, aby si udržely profesní kredit. Poslechnout si názory druhých lidí se vždy vyplatí, proto by měly dát na radu těch, kterým věří. Důležité pro pracovní postup budou známosti a nové kontakty, budete se také muset naučit hodně nových věcí a dokončit projekty, které jste začali v předcházejících letech. Pracovní úspěchy se odrazí i na zlepšení vaší finanční situace, vyplatí se vám na jaře zabrat a na podzim budete sklízet plody svojí práce.

 

Zdraví

Nejdůležitější je pro Krysy upevňovat pocit jistoty, mnohé jedince tohoto znamení sužuje strach z nedostatku a nepochopení druhými lidmi, což se může promítat nejen do oblasti jejich fyzického těla, ale také do jejich duševního zdraví. Důležité je pro toto znamení najít v životě stabilitu, být produktivní a zároveň si umět bez výčitek užívat příjemností života. Pro posílení imunity, zvláště v zimním období prospívá česnek, cibule a také černý rybíz. Vhodné jsou bylinky s hořčinami, které pomáhají dobrému trávení. Krysa je znamení rychlé a činorodé, potřebuje pohyb, procházky a také sportovní aktivity, které ji udrží fit.

 

Láska

V této důležité oblasti by neměly být velké překážky. Těm, kteří se touží zamilovat a mít nový objekt lásky a přízně, se to podaří. Chce to možná jen změnit prostředí, poohlédnout se po jiném způsobu seznamování, např. díky internetu atd. Najít spřízněnou duši není lehké, ale ti, kteří budou mít snahu, určitě uspějí. Nejlepšími partnery jsou Draci nebo vládnoucí znamení Opice – vždy jde o milenecké pouto, které je silné. Přátelství a spolupráce se doporučuje se znamením Kohouta, Zajíce a Hada. Neutrální volbou je láska s Vepřem nebo Buvolem a Psem. Láska s Koněm a Tygrem přináší velké napětí a problémy.

 

 

 

 

Horoskopy 2018

reklama

reklama