Beran – Měsíční horoskop (únor 2023)

Beran únor

Začátkem února vám nadřízený způsobí nějaké komplikace. Budete muset překonávat překážky, jsou ale překonatelné. Nakonec vás čeká setkání, kde se dozvíte nějaké novinky. Naopak partner vám snese možná i modré z nebe. Bude se o vás starat. Koncem měsíce vás už čeká období klidu. Jen poslední dny můžete bojovat s minulostí.

Charakteristika znamení Týdenní horoskop Měsíční horoskop Roční horoskop

Moudrost měsíce

„Vím, že je vše v pořádku.“

Jaké znamení vám přinese štěstí

Lev

S kým budete mít problémy

Býk

Vztahy

V prvních dnech se budete ve vztahu o něčem rozhodovat a partner může být kritický, ale to bude opravdu jen na počátku měsíce. Pak se vše uklidní a partner se o vás opravdu dobře postará. To vše bude v pohodě do konce měsíce, ale na jeho úplném konci pocítíte beznaděj kvůli setkání a dovolené.

Práce

Pozor si dejte na manipulaci někoho z kolegů, možná to může pramenit u vašeho nadřízeného. Vy si to však uvědomíte a nenecháte se zatlačit do kouta. Budete opravdu plodní a dostanete úžasné nápady, které přinesou radost vám i vašim nadřízeným. Koncem měsíce budete velice kreativní.

Peníze

Nový zdroj peněz se objeví na začátku měsíce, možná to bude odměna v práci, každopádně budete mít velkou radost, ale nikomu se nesvěřujte.

Oslabený orgán a léčivé barvy

Ledviny. Zelená.

Přečtěte si také