Denní horoskop BERANA na 11. 5. 2023

Beran 11. 5. 2023

Berani, dnes může přijít příliš mnoho pozvánek na společenské akce. Možná to bude jeden z večerů, kdy si budete chtít odpočinout doma, ale nebudete chtít nikoho odmítnout. Každé pozvání analyzujte. Zvažte místo, hostitele, ostatní hosty – cokoli, co vám připadá nejvýznamnější. Zúčastněte se jen těch, o kterých si myslíte, že se vám budou opravdu líbit. Řiďte se svým srdcem.

Charakteristika znamení Týdenní horoskop Měsíční horoskop Roční horoskop

Láska

Živá nebeská energie dělá z tohoto dne nádherně romantický den, pokud se dokážete do této nálady jemně naladit. Byla by škoda promarnit ho tím, že byste byli sami, když se svou drahou polovičkou můžete společně honit své sny při večeři při svíčkách nebo pod hvězdami. Možná byste si mohli vytvořit láskyplnou atmosféru u sebe doma a sdílet tam několik něžných chvil.

Práce

Uniká vám podstata věci. Máte předem vytvořenou představu o tom, jak se věci mají, založenou na svém omezeném pohledu. Tím se dostáváte do velké nevýhody, pokud jde o komunikaci a celkovou dynamiku práce. Otevřete oči.

Peníze

Jste samozřejmě génius. Jde jen o to, že ostatní to ještě nepochopili. Všechny věci, které jsou jedinečné a individuální, vás nyní mohou přitahovat, zejména pokud se týkají vašich peněz. A protože se tato aktivita nachází ve vašem sektrou skupin a politiky, je opravdu na čase dát vědět o tom, čím si v současnosti vyděláváte peníze, i o věcech, které chcete dělat v budoucnu.

Zdraví

Komunikace je základem hry a vy v tomto ohledu velmi dbáte na své blízké. Je pro vás důležité a také pro zdravou rovnováhu, aby vaše vztahy byly vzájemné. Podívejte se na své vztahy a zeptejte se sami sebe, zda v určitých situacích upřímně dostáváte tolik, kolik dáváte. Stejné je to se stravou a pohybem – musíme jíst potraviny, které nám dodávají energii, a cvičit, abychom snědené jídlo zužitkovali. Rovnováha a vzájemnost jsou součástí zdravého životního stylu.

Přečtěte si také