Denní horoskop BERANA na 27. 3. 2023

Beran 27. 3. 2023

U vás, Berani, může situace dramaticky vyvrcholit. Může se zdát, že všechno jde proti vám. Vezměte na vědomí, že je to vynikající doba k nalezení rovnováhy a získání mnohem většího nadhledu nad problémy ve vašem životě. Pokud se snažíte zjistit, kde se skrývá vaše srdce a mozek, měli byste se podívat na opačnou stranu světa. Tam spolu o věcech diskutují.

Charakteristika znamení Týdenní horoskop Měsíční horoskop Roční horoskop

Láska

Planetární konjunkce může přinést situaci, která vám bude připadat matoucí. Zdá se, že někdo, kdo vám byl blízký v minulosti, mohl šeptat do ucha někomu, kdo je vám blízký v současnosti. Uvědomujete si, že to, co říká vaše poslední láska, je ve skutečnosti snůška lží, ale jak přimět svůj milostný zájem, aby vám uvěřil?

Práce

Cítíte se nabití energií, jako byste se znovu narodili. Vaše myšlení vám říká, že máte být odvážní a nebojácní. Máte v sobě nevinnost, díky níž se zdá, že vidíte svět poprvé. Vychutnejte si tento nádherný stav mysli.

Peníze

V této době přemýšlíte o tom, jak ve svém životě vytvořit více finančních příležitostí, a jste připraveni to udělat. Vaše vztahy budou ještě důležitější v práci i v peněžním životě. Možná zjistíte, že otevření se partnerovi vám pomůže dostat se na stejnou finanční vlnu. Ve vašem sektoru učení se vám bude dařit.

Zdraví

Když se rozhodnete, že si na něco zvyknete, je to, jako byste otočili stránku v knize. V dnešní energii najdete vynikající zdroj informací pro vytvoření zdravých postupů ve stravování a cvičení. Možná se to na první pohled nezdá, ale když se rozhodnete omezit ve svém jídelníčku mléčné výrobky a zvýšit množství konzumované vody, nastoupili jste cestu k mnohem zdravějšímu imunitnímu systému. Vaše síla spočívá v hodnocení a jednání.

Přečtěte si také