Denní horoskop BERANA na 29. 3. 2023

Beran 29. 3. 2023

Berani, možná budete muset vědomě upustit od některých svých plánů a nechat vše na náhodě. Prvek neočekávaného vám může docela pomoci, takže s ním pracujte, místo abyste se ho snažili držet na uzdě. Přirozený tok událostí by vás měl dovést k větší svobodě. Používejte svou představivost, místo abyste se zcela spoléhali na mentální procesy, jako je logika.

Charakteristika znamení Týdenní horoskop Měsíční horoskop Roční horoskop

Láska

Vzhledem k postavení planet můžete mít problém rozhodnout se, zda poslouchat své srdce, nebo hlavu. Pokud jde o určitý blízký vztah, může to být právě teď docela dilema, protože vaše myšlenky jsou v přímém rozporu s vašimi pocity. Protože i vaše pocity mohou být značně nejasné, možná bude lepší vydržet, než uděláte nějaké unáhlené rozhodnutí.

Práce

Příval energie, který jste měli v posledních dnech, vyprchává. Přijměte to a uvědomte si, že je to tak lepší. Kdybyste zůstali v dosavadním tempu, nakonec byste vyhořeli. Vězte, že je v pořádku zpomalit.

Peníze

Ačkoli v tuto chvíli myslíte jak na cestování, tak na učení, je lepší se dále vzdělávat. Certifikační kurzy vám mohou přinést více peněz a upevnit vaši pozici v daném oboru. Mezitím vás vyzýváme, abyste se více zaměřili na to, jak můžete rozšířit svou klientskou základnu. Na ní závisí prodej zboží a služeb.

Zdraví

Vzhledem k současné astrální energii budete jistě svědky častých příležitostí, kdy bude váš úsudek podroben zkoušce. Je to pro vás čas odhodlání a v žádné oblasti vašeho života není důležitější činit správná rozhodnutí než v oblasti zdraví. Nelze říci, co přinese budoucnost, ale můžete se na ni připravit tím, že podniknete kroky ke zlepšení svého zdraví: denně se rozhodujeme o své stravě, odpočinku a cvičení. Využívejte své síly moudře!

Přečtěte si také