Denní horoskop BERANA na 8. 8. 2022

Beran 8. 8. 2022

Rychlé akce tohoto dne vás mohou zmást, Berani. Nedivte se, že vám v hlavě víří poslední události týkající se lásky a romantiky. Možná budete mít pocit, že se věci dějí příliš rychle na to, abyste jim mohli skutečně porozumět. Snažte se nebýt tak analytičtí. Možná zjistíte, že se honíte za ztraceným cílem, zatímco vlak vyjíždí ze stanice. Naskočte na palubu a nechte problém za sebou.

Charakteristika znamení Týdenní horoskop Měsíční horoskop Roční horoskop

Láska

Kolikrát se můžete zamilovat a pak se zase zamilovat jinde? Problém je v tom, že máte potíže s oddaností. Často jste ve vztahu, ale nejste skutečně přítomni. Pokud se dnes znovu zamilujete, zeptejte se sami sebe, než vše skončí v slzách, jak daleko to může zajít. Pokud to vypadá opravdu slibně, buďte odvážní a jděte do toho!

Práce

Spoléhejte se na svou intuici a nečekejte, až se rozhodne vaše racionální mysl. Možná se vám včera hlavou honily protichůdné myšlenky, ale dnes by měla být odpověď jasná. Nalaďte se na svůj vnitřní pocit a rozhodněte se.

Peníze

Tento týden vám vesmír dodá hřejivou energii. Díky tomu se vaše mužská a ženská energie spojí v klidné a harmonické spojení a vy se budete moci věnovat zábavným aktivitám, do kterých jsou zapojeni milenci a členové rodiny. Jeden aspekt vás však zasáhne v oblasti řídící výdělky a hodnoty. Obojí je třeba zrevidovat, než budete moci vydělat pořádné peníze.

Zdraví

Ať už to vědomě cítíte, nebo ne, nyní se těšíte velké citlivosti a budete schopni hlubokým způsobem emocionálně oslovit druhé. Možná nebudete mít pocit, že byste tuto citlivost chtěli využívat k něčemu příliš složitému, jen dávat a přijímat s větším vědomím je samo o sobě hodně. Musíte však věnovat vážnou pozornost svému zdraví a pohodě, pokud chcete, aby se tato energie skutečně projevila. Cvičení je rozhodující, stejně jako výživa.

Přečtěte si také