Denní horoskop STŘELCE na 1. 9. 2022

Střelec 1. 9. 2022

Střelci, věci pro vás zůstanou docela v pořádku. Přestože vaše srdce může chtít vzlétnout do oblak, zjistíte, že existuje stabilní strana rovnice, která se snaží udržet věci v perspektivě. Možná budete chtít zvážit, zda se více zavázat někomu, koho máte rádi. Máte k tomu nyní zdravou a pevnou mysl.

Charakteristika znamení Týdenní horoskop Měsíční horoskop Roční horoskop

Láska

Možná vás nezajímá, jaká je pravděpodobnost, jak velký je to hazard, nebo dokonce myšlenka na prohru. Dnes vás zajímá pouze honba za výhrou. Jste ochotni udělat cokoli, abyste získali osobu svých snů, která se o vás zajímá stejně jako vy o ni - i kdyby to znamenalo udělat nebo říct cokoli pobuřujícího.

Práce

Setkáte se se situacemi, kdy smír není pro všechny zúčastněné tou nejlepší volbou. Nebojte se zaujmout agresivní postoj a snažte se neustupovat. Budete odměněni za své nadšení pro práci, kterou děláte, a za názory, které máte.

Peníze

V tomto týdnu vás čeká výzva v podobě aspektu ve vašem domě kariéry a autority. Přestože může přinést novinky a další podněty do této oblasti, nemusíte mít z toho, co se děje, úplně dobrý pocit. Nebo to můžete vnímat jako ránu svému egu. Vězte, že ať se děje cokoli, není to nic osobního a v budoucnu to jen posílí vaše možnosti.

Zdraví

Pokud potřebujete pomoc v práci nebo doma, dnes je skvělý den, kdy o ni můžete požádat. Ostatní vám rádi poslouží. Pokud jste v poslední době zanedbávali své vlastní potřeby, najděte si čas a zajistěte si pomoc s dětmi nebo přestaňte pracovat dříve a udělejte něco pro sebe. Může to být procházka nebo skok na běžecký pás, abyste si zvedli tepovou frekvenci (to je vždy důležité!), nebo dokonce nákupy drobností na internetu, které už příliš dlouho leží na vašem osobním seznamu.

Přečtěte si také