Beran – Roční horoskop (2022)

Beran 2022

Jaký bude rok 2022 pro znamení Berana? Měl by být lepší než ten minulý. Část roku se jejich znamením bude pohybovat největší dobroděj astrologického nebe – planeta Jupiter, a ta jim nabídne šťastné příležitosti, nové šance i patřičné sebevědomí, aby mohli uskutečnit vše, co si předsevzali.

Charakteristika znamení Týdenní horoskop Měsíční horoskop Roční horoskop

Myšlenka pro rok 2022: „Můj život je jeden báječný mejdan.“

Důležitá data pro vás na rok 2022: 4. 6., 7. 8., 15. 9., 21. 12.

Váš šťastný měsíc pro rok 2022: listopad

Na co si dát pozor v roce 2022:

Obdržíte zprávu týkající se vašeho partnera a jeho nerozhodnosti. Je nutné ho do ničeho nenutit a nechat ho rozhodnout se svobodně, a to i přesto, že mu to bude nejspíše trvat delší dobu, než jste vy schopni zvládnout. Vaše trpělivost se vyplatí.

Co vám rok 2022 přináší:

V tomto roce se naučíte neřešit některé věci týkající se lásky a vztahu. Prostě to jen necháte být a ono se to nakonec vyřeší.

Co je pro vás v roce 2022 nejdůležitější:

To nejdůležitější, co si opravdu uvědomíte v tomto roce, je skutečnost, že když se budete cítit beznadějně, a sice v souvislosti s partnerem, vždycky vám pomůže uvědomit si jeho lásku k vám. Ta láska překoná vše.

Nepříznivý měsíc 2022: říjen

Rada pro vás na rok 2022: Důvěřujte proudu života.

Znamení, které vám přinese štěstí v roce 2022: Štír

Vaše šťastná čísla na rok 2022: 8, 25, 78, 89

Co důležitého prožijete v každém jednotlivém měsíci v roce 2022

Leden – budete zamilovaní do celého svého života a budete si to náležitě užívat

Únor – čeká vás hojnost ve všech oblastech života

Březen – pozor, soustřeďte se na to, co je realita a co iluze

Duben – čekají vás přesuny nebo stěhování, každopádně to nezůstane beze změny

Květen – může vás někdo povýšit nebo přijde pochvala, ale můžete se i posunout v rámci vašeho vztahu

Červen – velké změny vás tento měsíc neminou, je lepší je přijmout a nebránit se

Červenec – váš partner bude řešit nějaké své potíže, je lepší ho to nechat vyřešit samotného

Srpen – jste unaveni a nechcete nic řešit a ničím se zabývat, chce to odpočinek

Září – konečně si užijete dovolenou

Říjen – cítíte se osamoceni, ale je to jen stav vaší mysli

Listopad – nezadaní potkají lásku a zadaní obnoví slib lásky a znovu se zamilují

Prosinec – měsíc plný odpočinku, nic nebudete chtít řešit a budete víc odpočívat, než pracovat

Vztahy

V počátcích roku vás trochu rozhodí, že partner bude na vše pohlížet nereálně a vy s tím budete mít potíže. On nedokáže překonávat překážky ve vašem vztahu, ale nakonec si to vysvětlíte. V jarním období si uvědomíte, že jste na sobě partnersky závislí. V dalším období budete váš vztah určovat především vy a začnete navazovat na to hezké z minulosti, což přinese do vašeho vztahu plodnost a především spoustu lásky. Na konci roku budete oba zase zamilovaní.

Práce

Začátkem roku budete řešit především záležitosti týkající se úředních věcí. Finanční rozpočty a jednání s různými institucemi se ukážou jako velice náročné a zaberou vám celé první období roku. Na jaře se už stabilizujete a práce pro vás bude jednou velkou radostí a naplní vás. Budete do ní spokojeně chodit a těšit se na ni. S létem bohužel přijde beznaděj a vy se začnete odrazovat od práce, protože uvidíte, že to je jedna velká iluze a nic není reálné. Koncem roku to vše uzavřete a připravíte se další rok.

Peníze

V počátcích roku se budete rozhodovat, kam dřív investovat peníze. Objeví se totiž menší potíže, když vám přijde zpráva, že peníze, které jste očekávali, nepřijdou nebo je prostě nedostanete. To vás trochu rozhodí, protože jste s nimi počítali. Na jaře se vše srovná a zase si budete užívat klidu. V létě vás čeká nový zdroj peněz a nebude to malá částka. Což vás v klidu zajistí na delší dobu, a tak si na konci roku užijete finanční klid a pohodu.

Zdraví

Na začátku roku se mohou zhoršit problémy s páteří, které jste už někdy v minulosti řešili. Vhodné jsou cviky na páteř nebo si dojděte na rehabilitaci. Postupně s jarem obtíže ustoupí. Klouby budou nárazově bolet celý rok, ale období jara je pro tento druh potíží nejkomplikovanější. V létě vás potrápí spíše potíže s dýcháním, možná i nějaký kašel, a koncem roku můžete řešit především tlak.

Další horoskopy pro znamení Berana na rok 2022:

Přečtěte si také