Astročlánky

5. prosince 2021 05:50

Anna Kopečková

Tarotový horoskop na rok 2022: BERAN

Co bude pro vás v roce 2022 nejdůležitější podle tarotových karet? Co vás čeká v oblasti zdraví, lásky, práce a financí a jaká jsou nejdůležitější tarotová poselství právě pro vaše znamení? Přečtěte si velký tarotový horoskop na rok 2022 pro Berany.

Láska a partnerství

karty Pětka holí, Královna holí, Dvojka pohárů, Trojka mečů

Jarní období pro vaše znamení nebude v oblasti lásky jednoduché. Obrázek karty Pětka holí výmluvně ukazuje na možné hádky, napětí a problémy v oblasti mezilidských vztahů, a to na všech úrovních, nejen partnerských. Ohnivá Královna holí na jaře předznamenává energii a touhu po souladu. Stejně tak karta Dvojka pohárů, která přináší během léta i podzimu porozumění, lásku a toleranci právě v milostných vztazích. V posledních měsících roku mohou nastat znovu problémy a také zklamání, a to kvůli kartě se zlomeným srdcem – Trojka mečů. Vaše ohnivé znamení by mělo být pozorné na vše, co říká, zvláště pak v oblasti emocí a vyjadřování citů k blízkým lidem.

Zdraví

karty Trojka mečů, Páže pohárů, Čtyřka mečů, Trojka holí

Tato důležitá oblast zdraví může být pro zrozence ve znamení Berana náročná zvláště na jaře kolem jejich narozenin, kdy se mění roční období, končí zima a začíná jaro. Trojka mečů, ukazuje v této oblasti na problémy v souvislosti s tlakem a cévami. Lépe se bude tomuto znamení dařit během léta, kdy si má v souvislosti s možnostmi udělat delší dovolenou a tzv. se „odstřihnout“ od všech povinností a zátěží jak pracovních, tak i rodinných. Na podzim vychází energie Čtyřky mečů, což je další období, kdy Berani musí sesbírat všechny svoje síly a najít energii ke změnám, které negativně ovlivňují jejich život. Příslib přináší karta Trojka holí v hledání nových možností, jak posílit a ucelit zdroje ke spokojenosti a celkovému fyzickému i duševnímu zdraví.

Práce a peníze

karty Desítka pentaklů, Čtyřka holí, Osmička holí, Rytíř pohárů

V pracovní oblasti pro Berany do nového roku 2022 vycházejí nejlepší karty, což vás jistě jako zástupce ambiciózního znamení potěší. Soustřeďte proto svoji pozornost hned počátkem roku na profesní cíle, kterých dokážete poměrně snadno dosáhnout, což zrcadlí karta Desítka pentaklů. Karta Čtyřka holí ukazuje u mnohých z vás na možné změny v pracovní oblasti, změnu práce, lokace nebo také nutnost někam dojíždět, být více „na cestách“. Karta Osmička holí, které se přezdívá „rychlost“, přináší energii a úspěch i v oblasti finanční. Závěr roku, jak ukazuje karta Rytíř pohárů, přinese uspokojení z vykonané práce a také radost z činnosti, kterou pro sebe, ale i pro druhé s láskou děláte…

Poselství pro rok 2022 – karta I. Mág

Mágovo poselství se týká kázně a zodpovědnosti. Ukazuje, že v sobě máte sílu a moc dosáhnout všeho, co chcete, protože potřebné nástroje jsou vám k dispozici. Učte se komunikovat, přizpůsobovat a posilovat vůli, moudrost. Rozvíjet svůj talent a kreativitu, být svobodný a nehledět na předsudky. Také se snažte šířit radost a pozitivní atmosféru a nemyslet pouze na sebe…

Text: Věra Várady


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 17. 6. 2024

Berani, dnes můžete očekávat, že budete ve svých mezilidských vztazích podnikavější. Můžete si najít nové přátele nebo si užít kvalitní čas s těmi starými. Je pravděpodobné, že se zintenzivní váš milostný život. Několik následujících týdnů vám poskytne vynikající zdroje pro zlepšení vaší citové pohody. Využijte toho.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.