zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.
zpět

Horoskop pro Vás každý týden

Stačí vybrat znamení a zadat Váš email. Jednou týdně vám zašleme horoskop pro vaše znamení.
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat

Velká věštba na prosinec pro Berany

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Helen Stanku , Vydáno: 23.11.2021
Co čeká Berany v posledním měsíci letošního roku? Na co byste si měli dát pozor, čeho se vyvarovat a co byste naopak neměli promeškat? Přečtěte si předpověď na prosinec, kterou pro Berany z tarotových a mariášových karet a také run vyčetla slavná kartářka Helen Stanku.

reklama

Co říkají tarotové karty?

Z tarotových karet vám na prosinec vychází Trojka mečů. Ta říká, že začátek prosince by mohl být pro vás trochu náročnější. Pravděpodobně se budete muset zbavit nějakých svých starých zvyků nebo vzorců chování.

Beran
Autor: iStock Beran

Co říkají mariášové karty?

Podle mariášových vás čeká začátkem prosince různé zařizování a cestování, které bude spojené nejspíš s vašimi obchodními nebo pracovními zájmy. Také budete mít starost o vaše blízké.

Ve druhé prosincové dekádě, zejména na jejím konci, mohou přijít informace, které se vám nebudou moc líbit. Jako když se odkrývá pravda, kterou jste dříve neviděli. Budete se muset podle toho zařídit, nicméně konec prosince už by mohl být velmi pěkný. Také v lásce by mělo po období určité nervozity a starostí přijít koncem prosince uklidnění a uvolnění.

Vaše runa na prosinec: Inguz

Runa Inguz
Autor: iStock Runa Inguz

Inguz je ochranitelská runa, která pomáhá chránit před vším zlem světa a lidmi zlé vůle. Také odhaluje dřímající vlohy. Když si tedy něco naplánujete, pak to poroste jako ve skleníku. Tato runa má uprostřed oko. Zkuste si do něj vizualizovat něco, co byste chtěli, a možná se vám vaše přání splní.

Helen Stanku, Kartářky světla

Velký horoskop na prosinec

Velký horoskop na prosinec

reklama

Související témata: výklad karet , kartářka Helen Stanku , horoskop měsíc , předpověď , tarotové karty , runy , znamení Beran , horoskop prosinec , věštba prosinec

reklama

Přečtěte si také

reklama