zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.
zpět

Horoskop pro Vás každý týden

Stačí vybrat znamení a zadat Váš email. Jednou týdně vám zašleme horoskop pro vaše znamení.

reklama

návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat

reklama

Býk – charakteristika znamení

 

Jak je poznáte

Potkali jste rozvážného, trochu pomalého člověka s velkýma rozkošnickýma, pravděpodobně čokoládovýma očima, hebkou pletí a bujnou kšticí? Vězte, že jste potkali muže či ženu narozené ve znamení Býka nebo s ascendentem ve znamení Býka. Líbí se vám jejich mladistvý vzhled, mírná povaha a pohodové chování? Pak se ale smiřte i s tím, že z klidu je nevyvede opravdu nic a že jejich nejoblíbenějším kusem nábytku je gauč. Lidé tohoto znamení mívají dobře vyvinuté smysly, nejvýrazněji chuť. Ano, u stolu plného lahůdek Býka odhalíte na první pohled. Mlsně obchází, nasává vůně a tváří se blaženě. Ženy narozené ve znamení Býka nebo s ascendentem v Býku oplývají velkým půvabem, tomuto znamení totiž vládne Venuše a ta je symbolem nadpozemské krásy.

Charakter

Býci jsou vytrvalí, důslední a někdy trochu těžkopádní. Jejich názory bývají dost konzervativní a vůbec se nedoporučuje jim je vymlouvat, to by mohlo Býka ošklivě rozlítit. Jsou materiálně založení, základním nutkáním každého pořádného Býka je zajistit si všechny hmotné záležitosti – domov, dobré zaměstnání a peníze na osobním účtu. Pak je šťastný, ovšem jen do té doby, než někdo nebo něco začne ohrožovat jeho životní jistoty. Rozumějte, když někdo po něm chce, aby se zvedl z gauče a něco, cokoliv, ve svém životě změnil.

Jak pracují

Vážně nevíte? Jasně že pomalu, důkladně, zodpovědně, s rozmyslem a s vědomím jistého výdělku. Býk v žádném případě není otrok, který vám všechno poslušně odkývá. Tito lidé mají jasnou představu o tom, co chtějí dělat, jak to chtějí dělat a za co to chtějí dělat. Jejich kvality ovšem nejlépe oceníte, když nastanou tzv. těžké časy. Není silnějšího, věrnějšího a rozvážnějšího pracovníka. Když už ostatní ztrácejí zájem a jejich energie ochabuje, Býk zůstává – neochvějně odhodlaný, klidný a zaměřený na svůj cíl.

Jak milují

Vášnivě, s rozkoší a s velkou smyslností. Jejich láska je vřelá, plná, velká. Jejich nároky ovšem také, tzn., že i vaše láska k nim musí být velká, vřelá, intenzivní, obdiv nekonečný a cit nesmrtelný.

reklama

reklama

reklama

Partnerský horoskop
Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
Výpočet ascendentu
Stačí zadat datum a čas vašeho narození