Astročlánky

Aktualizováno 19. dubna 2022 20:12

Anna Kopečková

Narodili jste se ve znamení Býka? Těchto 10 vlastností vám mohou ostatní závidět

Zemské znamení Býka, kterému vládne krásná planeta Venuše, je astrologií popisováno jako praktické, materiální, pomalé, stabilní, starostlivé, toužící po pohodlí a bezpečí, což může znít trochu nudně. Pravdou je, že Býci, tedy lidé narození mezi 21. dubnem a 21. květnem, bývají v životě velmi úspěšní a rozhodně není dobré je provokovat, pak mohou totiž pěkně zuřit. V čem jsou tito zrozenci jedineční a skvělí?

1. Na Býky je spoleh

Býci mají vřelé srdce. Když se ocitnete v nesnázích, můžete se na ně spolehnout. Jsou ochotni udělat cokoli pro kohokoli, kdo si to zaslouží. Když budete něco potřebovat, Býk bude v mžiku k dispozici připraven pomoci, aniž by se ptal na důvod nebo za svou pomoc něco očekával.

2. Jsou velmi trpěliví

Lidé narození ve znamení Býka jsou pověstní svou velkou trpělivostí. Mohou sedět a hodiny poslouchat váš monolog, aniž by je to rozčilovalo. Milují svůj mír a klid. Málokdy se zlobí bezdůvodně a nikdy nejednají impulzivně. Jakmile je ale vyprovokujete, mohou zuřit stejně jako býk v aréně.

3. Jsou i vytrvalí

Býci bývají také velmi odhodlaní. Vyvinou všechno své úsilí a půjdou si za svým cílem, klidně krůček po krůčku, pomaličku každý den. Jejich vytrvalost a oddanost spojená s jejich odhodláním je vždy dostane tam, kde chtějí být. Je téměř nemožné přimět Býka, aby se od směru své cesty odchýlil, nebo ho dokonce změnil, takže se o to ani nepokoušejte.

4. Mají smysl pro krásu

Býkům vládne planeta lásky a krásy Venuše, což vysvětluje, proč se rádi ve svém životě obklopují vším, co je krásné (a často i luxusní). Rádi si pořizují různá umělecká díla, milují krásné šperky a rádi pečují o svou tělesnou schránku a nechávají se hýčkat. Potrpí si také na dobré jídlo a pití, které si mohou vychutnat všemi smysly. Často bývají obdařeni i uměleckým nadáním a svou kariéru si nezřídka vybírají v oblasti tance, hudby nebo divadla.

PLANETY PODLE ZVĚROKRUHU: JAKÉ JEDINEČNÉ VLASTNOSTI VÁM DÁVÁ TA VAŠE?

5. Jsou stálí

Býci patří spolu s Pannami a Kozorohy mezi zemská znamení, což vysvětluje, proč jsou tak pevní ve svých základech. Vždy zůstávají v souladu s tím, co dělají nebo říkají, a i ve vztahu k ostatním oceňují jasnou a přímou komunikaci. Pokud potřebujete, aby byla nějaká práce hotová, svěřte ji Býkovi. Býci nikdy nenechávají věci nedokončené. Právě tato stabilita a vytrvalost pomáhá Býkům k tomu, aby dosáhli svých cílů, dokázali se dostatečně finančně zabezpečit a žít díky tomu život, který je pro ně příjemný a praktický.

6. Milují svůj klid

Ač se to možná na první pohled nezdá, Býci jsou jedním z nejmírumilovnějších znamení zvěrokruhu. Málokdy ztratí svou přívětivou náladu a projeví hněv nebo agresi. Pokud se Býk zlobí, má k tomu rozhodně pádný důvod. Obecně jsou Býci velmi pohodoví lidé se spoustou trpělivosti, kteří milují mír a klid.

JAKÉ JSOU ŽENY NAROZENÉ V ZEMSKÉM ZNAMENÍ BÝKA?

7. Jsou praktičtí

Býci nemají hlavu v oblacích, jako třeba Vodnáři nebo Střelci. Stojí vždy pevně nohama na zemi. Jen tak se nevzdávají a jsou velmi pragmatičtí a praktičtí. V životě se zaměřují na konkrétní a skutečné věci, kterých dosahují svým energickým a praktickým přístupem. A neodradí je ani případné neúspěchy nebo selhání.

8. Umí pořádně zabrat

Díky své vytrvalosti a odhodlání dosáhnout svého cíle bývají Býci velmi pracovití a pečliví. Je pro ně důležité mít stabilní a dobrou pracovní pozici, která jim poskytne nejen materiální zabezpečení, ale i určitý luxus.

9. Zůstávají nohama na zemi

Býk je prvním zemským znamením zvěrokruhu a jako takový skutečně odpovídá rčení „pevný jako skála“. I když v životě dokáže získat peníze nebo úspěch, málokdy mu to stoupne do hlavy. Stále si zachovává svou příjemnou a střízlivou povahu a místo honosných a okázalých věcí je pro něj mnohem důležitější pohodlí a bezpečí.

LÁSKA PODLE HOROSKOPU: JAK MILUJE BÝK, LEV NEBO STŘELEC?

10. Jsou velmi smyslní

Býk je velmi sofistikované znamení, které má vytříbený smysl pro umění, hudbu i dobré jídlo. Ženy narozené v tomto znamení bývají opravdovými dámami, jsou láskyplné a oceňují nejrůznější smyslové požitky. Muži Býci bývají v lásce stálí, ale nečekejte od nich příliš bouřlivé projevy emocí. Zato své objekty touhy rádi zahrnují luxusními dárky a milují, když si mohou společně pochutnávat v restauraci na dobrém jídle.

Jací jsou muži a ženy narození ve znamení Býka?


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 27. 5. 2024

Berani, snažte se příliš nezaplést do případných konfliktů, které se kolem vás odehrávají. Vaším úkolem je uklidnit situaci a vnést do ní praktičtější pohled. Pokud se zamotáte do akční fáze snah, aniž byste se nejprve zamysleli nad tím, co vlastně děláte, můžete věci ještě více zamotat. Odstupte od ohně, místo abyste se do něj vrhali po hlavě.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.