zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.
zpět

Horoskop pro Vás každý týden

Stačí vybrat znamení a zadat Váš email. Jednou týdně vám zašleme horoskop pro vaše znamení.

reklama

návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat

reklama

Láska podle znamení zvěrokruhu: Jak miluje Býk, Lev nebo Střelec?

Láska podle horoskopu
Autor: Pixabay Láska podle horoskopu
Anna Kopečková , Vydáno: 12.02.2020
Jak prožívají lásku jednotlivá znamení zvěrokruhu? Každý z nás lásku prožívá trochu jinak, přisuzuje vztahům různou důležitost a najít spřízněnou duši není vůbec lehké.

reklama

Beran si jde za svým

Beranům vládne planeta Mars, planeta energie, akce a touhy. Milují dobrodružství a zážitky, jsou nesmírně energičtí. A když je Beran zamilovaný, neexistuje pro něj nic jiného. Pokud cítí vůči svému partnerovi vášnivou, impulzivní energii a má pocit, že by se kvůli němu klidně rval do roztrhání těla, může to být opravdová láska. Beranům nedělá problém být upřímní ohledně svých citů, ani říci si o to, co chtějí v posteli. V lásce si jdou zkrátka za svým a umějí si to užít. Když milují, klidně se zasnoubí už po třech týdnech randění, protože jakmile se zamilují, bývá to na zbytek života.

Býk bývá zdrženlivý

Býci, kterým vládne planeta lásky Venuše, mají v sobě přirozenou smyslnost a žádostivost. V lásce jsou ale poměrně zdrženliví a rozhodně se nenechají do ničeho tlačit. Aby se opravdu zamilovali, potřebují cítit doslova animální přitažlivost, ale zároveň musí vědět, že s potenciálním partnerem mohou vybudovat bezpečné hnízdečko lásky. Takže pokud začnou vymýšlet, jaké povlečení si do společné ložnice pořídí, je to první znamení toho, že jsou opravdu zamilovaní. Býci se také rádi o své vyvolené starají a moc rádi je zahrnují dárky.

Vládnoucí planety

Planety podle znamení zvěrokruhu: Jaké jedinečné schopnosti vám dává ta vaše?

Blíženci flirtují

Blíženci mají tendenci vidět na každém jeho lepší stránku. Jsou temperamentní, nedělá jim potíže navazovat nové vztahy. Než se ale do někoho opravdu zamilují, stráví dlouhý čas flirtováním a testováním různých partnerů. Jsou to výborní společníci, velmi rádi konverzují (není divu, když jejich vládnoucí planetou je Merkur, planeta myšlení a komunikace), potíže jim ale dělá vyjádřit své city. Blíženci jsou jako vzdušné znamení také poměrně neklidní a netrpěliví, potřebují dostatek prostoru, takže pokud s objektem svého zájmu stráví celý den, je to první známka toho, že se s jejich srdcem něco děje.

Raci hledají spřízněnou duši

Pro Raky, ovlivňované Měsícem, jsou nejdůležitější smysly. Jsou velmi zranitelní, poměrně komplikovaní a potřebují partnera, který jim bude opravdu rozumět, kdo má stejné touhy jako oni. Domov je pro ně  svatyně, kam mohou utéct před světem a kde rádi shromažďují různé věci, které pro ně mají sentimentální hodnotu. Pokud si už tedy domů někoho pustí a dovolí mu dokonce dotýkat se jeho věcí, musí k němu mít opravdu velkou důvěru a cítit vůči němu oddanost. Raci velmi rádi pečují o své blízké, jsou to věrní partneři, a když se zamilují, bývá to na celý život.

Horoskop lásky

Horoskop lásky pro rok 2020: Jaká znamení čeká velká romantická láska?

Lvi jsou na svou lásku hrdí

Když se zamiluje Lev, potřebuje to vyřvat do celého světa. Okamžitě se pochlubí zamilovanými fotkami na Instagramu. Je totiž hrdý na to, že se zamiloval, a potřebuje všem ukázat, kdo je ta osoba, která zaplnila jeho srdce. Lvi jako ohnivé znamení milují vášnivě a majetnicky. Potřebují mít pocit, že se celý svět točí kolem nich, že jsou dostatečně obdivováni. A když se zamilují, snaží se vytvořit pro sebe a svého partnera dokonalý svět uvnitř milostné bubliny.

Panny potřebují řád

Panny se řídí heslem „čas jsou peníze“. Nejsou to velcí romantici, potřebují mít všechno v životě uspořádané, přehledné a naplánované na několik let dopředu. Nějakou dobu jim proto trvá, než do svého programu zakomponují i partnera. Pokud ale vyhoví dlouhému seznamu jejich náročných požadavků, je jejich vztah na velmi dobré cestě stát se pevným a dlouhodobým.

Ikonická scéna z filmu Titanic

Horoskop lásky podle data narození. Existuje dvanáct druhů lásky, který je ten váš?

Váhy neumějí žít samy

Váhy, ovlivňované planetou lásky a krásy Venuší, milují půvab a luxus, rády si užívají radosti, které život přináší. Pokud potkají člověka, který jim toto vše může poskytnout, otevřou mu své srdce. Váhy jsou jedním z nejvíce okouzlujících znamení zvěrokruhu. Jsou velmi společenské, mají plno přátel. Bez partnera jsou nešťastné, než se ale upnou k jednomu člověku, nějakou dobu to trvá.

Štíři milují intimitu

Štíři jsou velmi vášniví a mají velmi tenkou hranici mezi láskou a posedlostí. Nepotrpí si na vztahy na jednu noc, hledají něco dlouhodobějšího a intimnějšího. Štíři jsou velmi zranitelní a uzavření a nějakou dobu jim trvá, než se tomu druhému plně otevřou. A také bývají velmi žárliví. Pokud se opravdu zamilují, milují velmi intenzivně a neváhají se pro druhého obětovat.

Partnerství podle čínského horoskopu: Která znamení se k sobě ideálně hodí?

Partnerství podle čínského horoskopu: Která znamení se k sobě ideálně hodí?

Střelci chtějí zážitky

Pokud se vážně zamiluje hravý a nezávislý Střelec, je to důvod k oslavám. Střelci jsou velmi pozitivní znamení, na každém se snaží vidět dobré vlastnosti. Proto pro ně nebývá lehké vybrat si z tolika lidí konkrétního člověka, kterého by milovali a s nímž by sdíleli svůj čas. Je pro ně důležitá komunikace a potřebují mít vedle sebe někoho, s nímž mohou probírat různá témata. Milují dobrodružství, takže pokud se rozhodnou vzít na své cesty za zážitky i partnera, je to znamení, že se jejich vztah posouvá do další fáze.

Kozorozi berou vztahy vážně

Kozoroh je znamení ovládané Saturnem, což je planeta odpovědnosti a disciplíny. Do vztahů se rozhodně nevrhá bezhlavě, v lásce si cení pevných základů a vztahu založeného na  rutině. Kozorozi bývají velmi pracovití a zaměstnaní, takže potřebují mít vedle sebe partnera, který to bude akceptovat. Jsou to introverti, místo slov za sebe nechávají mluvit činy. A také jsou velmi spravedliví. Jakmile ve vztahu přestanou mít tendenci všechno dělit rovným dílem, je to známka toho, že jsou lapeni do osidel lásky.  

Horoskop lásky pro únor~2020. Kdo se v únoru zamiluje?

Horoskop lásky pro únor 2020. Kdo se v únoru zamiluje?

Vodnáři milují spontánnost

Vodnáři bývají v lásce velmi pragmatičtí a pokrokoví a v namlouvání pro ně v podstatě neplatí žádná pravidla. Jsou živelní, spontánní, otevření, komunikativní, chybí jim ale schopnost vcítit se do pocitů jiných lidí. Potřebují volnost a nemají rádi plánování. Ve chvíli, kdy odhalí svému partnerovi své emoce a zranitelnost, je jisté, že se zamilovali. Ideální volbou pro ně je člověk, který ocení jejich výjimečnost, smysl pro humor, humanismus a vyhraněný umělecký vkus.

Ryby potřebují romantiku

Zamiluje-li se člověk narozený ve znamení Ryb, ponoří se do vztahu hlouběji než kterékoli jiné znamení. Když Ryby milují, doslova se rozdají. Jsou ochotné za dárky pro svého partnera utratit polovinu výplaty, jen aby mu vyjádřily svou lásku. Jsou citlivé, jemné, něžné, touží po romantice, potřebují cítit skutečné propojení s partnerem.  

PARTNERSKÝ HOROSKOP: ZJISTĚTE, ZDA SE K VÁM PARTNER HODÍ

reklama

Související témata: znamení zvěrokruhu , astrologie , horoskop , láska podle znamení , charakteristika znamení

reklama

Přečtěte si také

reklama