Znáte svůj partnerský horoskop?

Toužíte najít k sobě toho pravého/tu pravou nebo si být jisti, že jste toho pravého/tu pravou skutečně našli? Chcete vědět, zda váš partner je pro vás tím souzeným nebo že na svém vztahu musíte pracovat? Jak jste na tom?

Pro elementární náhled stačí znát základní lidské archetypy, západní astrologie jim říká sluneční znamení, a ty mezi sebou porovnat.

Mezi jednotlivými slunečními znameními existují harmonické, neutrální nebo kritické vazby. Zjednodušeně řečeno, některá znamení to mají mezi sebou snazší a některá těžší. U žádného vztahu není znám dopředu výsledek, dá se pouze předpokládat. Vše je v rukou partnerů. Partnerský horoskop jen ukazuje, kde to ti dva budou mít lehké a kde naopak na sebe takzvaně narazí. Dokonce radí, jak ony třecí plochy eliminovat. Nikoliv předěláváním toho druhého k obrazu svému, ale pochopením a tolerováním toho druhého.

Pokud moderní partnerská psychologie tvrdí, že na šťastném vztahu se musí pracovat a problémy má každý, není to nic nového pod sluncem. Hvězdopravci to věděli již před tisíci lety. To, že neskousnete všechny zásadní konflikty nebo se neshodnete na životním přístupu, neznamená, že byste měli jít od sebe. Šťastný vztah mohou mít i úplně rozdílní partneři. Záleží jen na tom, jak dokážou udržovat vzájemnou lásku, úctu, respekt a komunikaci.

Jak jste na tom vy se svým partnerem? Přečtěte si jednoduché porovnání vašich archetypů slunečních znamení. Ve vzájemné charakteristice najdete nejen to, v čem si budete rozumět a co vás bude k sobě neodolatelně přitahovat, ale najdete zde i možná úskalí a možnosti, jak je překonat.

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 8. 12. 2023

V průběhu dne se situace bude vyvíjet ve váš prospěch. Atmosféru ovládne lehkovážná a citlivá energie. Bude pro vás snazší být sami sebou. Zvýrazní se vaše milující a pečující vlastnosti. Možná budete mít chuť nakoupit potraviny a uvařit sobě i ostatním skvělé jídlo. Rádi otevřete svůj domov a nabídnete svou pohostinnost.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.