Lev – Roční horoskop (2022)

Lev 2022

Jaký bude rok 2022 pro znamení Lva? Nejdůležitější pro ně bude období od 11. května do 28. října, kdy planeta štěstí Jupiter vstoupí do pro ně spřízněného znamení Berana a poskytne jim sílu, energii a velké příležitosti.

Charakteristika znamení Týdenní horoskop Měsíční horoskop Roční horoskop

Myšlenka pro rok 2022: „Život je krátký na to, aby se nežil.“

Důležitá data pro vás na rok 2022: 1. 1., 20. 3., 27. 4., 12. 12.

Váš šťastný měsíc pro rok 2022: červenec

Na co si dát pozor v roce 2022:

Můžete na svých cestách potkat okouzlujícího muže, který se do vás možná zamiluje. Pamatujte, že někdy není vše, tak jak vypadá, a ne vždy všichni říkají pravdu. Rozhodněte se, zda budovat vztah, nebo začínat znovu od začátku.

Co vám rok 2022 přináší:

Může vám přinést velkou lásku, ale s tím i spojené iluze a nereálná očekávání a sliby muže, který je nebude plnit. Nebo i jistotu klid a pohodu, ale budete ji muset vybudovat.

Co je pro vás v roce 2022 nejdůležitější:

Cestování vám přináší hojnost radosti a všech možných zážitků, takže pokud budete mít možnost, cestujte. Pozor však na dohady a ztráty spojené s tím, že si věci nepromyslíte a neporadíte se s okolím.

Nepříznivý měsíc 2022: duben

Rada pro vás na rok 2022: Pracovat s vesmírem je podstatně snazší než usilovat o vše osamoceně.

Znamení, které vám přinese štěstí v roce 2022: Beran

Vaše šťastná čísla na rok 2022: 5, 15, 45, 88

Co důležitého prožijete v každém jednotlivém měsíci v roce 2022

Leden – stěhování v rámci domova, ale může být i pracovní

Únor – boj, vše, co budete dělat, bude mít mnoho překážek

Březen – uděláte vnitřní změnu a rozhodnete se něco ukončit

Duben – někdo vás bude manipulovat, a vy se tak dostanete do beznaděje a do úzkých

Květen – odrazování od lásky a žárlivost

Červen – radost z toho, že vše na úřadech vychází dle plánu

Červenec – finanční jistoty

Srpen – ztráty spojené s tím, že na vše jste sami a potřebujete pomoc

Září – odhalíte nějaké tajemství

Říjen – potkáte někoho nového, bude to muž

Listopad – muž vám přináší změny týkající se finančních jistot

Prosinec – plodnost, možnost těhotenství nebo úroda ve všem

Vztahy

V prvních týdnech nového roku budete spíše rekapitulovat a uzavírat některá svá rozhodnutí, a to, jak by měl váš partnerský vztah vypadat a co už v něm nechcete. Do jara to v sobě uzavřete, ale teprve poté začnete věci řešit. Což bude znamenat trochu boj s partnerem, protože najednou po něm budete chtít jiné chování a on s tím zpočátku nebude souhlasit. Bude to chtít práci na vztahu, a to se vám bude dařit celé léto a podzim. Na konci roku konečně vše uzavřete a nastane klid, který jste chtěli už dávno ve vztahu vybudovat.

Práce

Na začátku roku budete mít tolik práce, že nebudete vědět, co máte dřív dělat a kde vezmete trochu volného času na rodinu a odpočinek. Práce vás bude bavit, tak si ani neuvědomíte, že zapomínáte odpočívat. Během jara se situace nezlepší. Naopak dostanete nabídku na něco nového a přijmete ji a situace se znovu bude opakovat. Od práce vás nedokáže nic odvést. S podzimem přichází poslední, třetí nabídka práce a něco nového a bude ještě lepší než ta nabídka z jara – a máte do konce roku o zábavu postaráno. Budete vrnět blahem.

Peníze

V počátcích roku budete uzavírat všechny vaše nezaplacené pohledávky a bude se vám to dařit. Do léta zvládnete mnoho věcí uhradit a uleví se vám. Na jaře se začnete od nákupu některých věcí odrazovat, abyste se znovu nezadlužili. Což se vám úplně nepodaří a na podzim přijdou nějaké výdaje a bude to pro vás docela boj, protože vám peníze nebudou stačit. Na konci roku se vám podaří dostat novou nabídku, která přináší i nový zdroj peněz.

Zdraví

Na počátku roku si dejte pozor na nastuzení, můžete dostat chřipku nebo virózu. Každopádně rýma a dutiny vás můžou zlobit až do jarních měsíců. Snažte se hodně pít a chránit se chladu. V létě se můžou objevit potíže s kůží – spálení kůže od slunce nebo nějaké pigmentové skvrny. Hlídejte si vitamíny a minerály, ty vám mohou chybět celý podzim a zimu. Také anémie by vás mohla potrápit, tak zařaďte stravu bohatou na železo. Na konci roku budete řešit oči a krátkozrakost.

Další horoskopy pro znamení Lva na rok 2022:

Přečtěte si také