Jaký bude rok 2022 pro všechny Lvy? Může jim přinést moc a peníze

Rok 2021 vyzval na zteč královské znamení Lva, připravil pro ně náročné chvíle, postavil jim do cesty překážky a omezení, vystavil je nečekaným změnám. Přesto mohl být pro Lvy minulý rok časem vítězství, jejich odvaha a síla vůle je přenesly přes všechna úskalí. Takový by mohl být i rok 2022 jen s tím rozdílem, že přeci jen jim nabídne menší dřinu a větší štěstí.

Pro Lvy bude důležité období od 11. května roku 2022 do 28. října téhož roku, kdy planeta štěstí Jupiter vstoupí do pro ně spřízněného znamení Berana a poskytne jim sílu, energii a velké příležitosti. Šance to opravdu nebudou zanedbatelné, naopak – jsou osudového charakteru. Pokud Lvi obstojí, hvězdy jim nabídnou moc, velké peníze i uznání. Nesmí však podlehnout svodům pýchy a velikášství, měli by se pokusit vyjít s lidmi v autoritativním postavení. Po náhlém vzestupu ke slávě může totiž stejně dobře následovat rychlý pád do zapomnění. A pro Lvy neexistuje nic horšího než malost a hořkost opomenutí.

Problémy Lvi mohou očekávat v partnerských vztazích, v této sféře jim osud klade do cesty četné překážky a nedorozumění. Mohou se u nich projevovat sklony k přílišné kritičnosti, negativním postojům nebo naopak zábrany. Možná budou mít pocit, že je jejich partneři dostatečně nemilují, nerozumí jejich práci nebo je nedoceňují, mohou jim připadat bezcitní, chladní nebo podivínští.

V čem se Lvům bude dařit v roce 2022 nejvíce?

V osvojování si nových dovedností a postupů, které je mohou dovést k moci a velkým penězům. Dařit by se jim mohlo i ve větším „užívání si“ života – mohou cestovat za dobrodružstvím do cizích zemí, poznávat nové kultury. Náramně by si mohli užít i v oblasti fyzické lásky – sex je bude příjemně pronásledovat celý rok.

Kde na Lvy číhá největší nebezpečí?

V jejich pýše a nepřiměřené ctižádostivosti. Lvi sice budou chtít v tomto roce vykonat něco zvláštního, získat úctu a uznání svého okolí, ale nic se nesmí přehánět. Kolo osudu se pootočí lehce a pak se nedají vyloučit i náhlé změny stavu jejich majetku a postavení. Štěstěna je v tomto roce vrtkavá a Lvi by měli být opatrní – nepromeškat příležitost kvůli své lenosti nebo nedostatku sebekázně.

Co mohou Lvi v roce 2022 nejvíce vylepšit?

Mohou se pokusit dosáhnout co nejvyššího vzdělání a postavení ve své kariéře.

  • Největší úspěch roku 2022: Sex, moc a peníze.
  • Největší riziko: Zneužití sexu, moci a peněz.

Zajímají vás předpovědi pro ostatní znamení? Základní i podrobné horoskopy pro rok 2022 najdete v následujících článcích:

Charakteristiky muže a ženy narozených ve znamení Lva:

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 26. 2. 2024

Berani, dnes si dejte pozor na právníky, bankéře a burzovní makléře. Jeden z nich se vás pravděpodobně pokusí uvést v omyl nepřesnými informacemi. I když je možná v jeho či jejím zájmu, abyste tyto informace brali za bernou minci, rozhodně to není ve vašem zájmu. Udělejte si vlastní průzkum a zjistěte si všechna fakta, než se pustíte do finančních investic, které vám někdo doporučuje.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.