zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.
zpět

Horoskop pro Vás každý týden

Stačí vybrat znamení a zadat Váš email. Jednou týdně vám zašleme horoskop pro vaše znamení.
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat

Tarotový horoskop na rok 2022: LEV

Tarotový horoskop na rok 2022: LEV
Autor: iStock a Aquatictarot Tarotový horoskop na rok 2022: LEV
Věra Várady , Vydáno: 09.12.2021
Co bude pro vás v roce 2022 nejdůležitější podle tarotových karet? Co vás čeká v oblasti zdraví, lásky, práce a financí a jaká jsou nejdůležitější tarotová poselství právě pro vaše znamení? Přečtěte si velký tarotový horoskop na rok 2022 pro Lvy.

reklama

Láska a partnerství

karty Páže pentaklů, Čtyřka holí, Rytíř mečů, Devítka pohárů

V oblasti milostné by se vám mělo v novém roce poměrně dařit. Pěkná je karta Páže pentaklů, která dává nový směr (i když pomalejšího charakteru) do vašich partnerských vztahů. Další karta výkladu, Čtyřka holí, přináší nový vítr do plachet, možné změny, jako je stěhování, nová forma soužití, touha být více spolu. Léto pro vás může být pod vlivem silných emocí, neporozumění i útoků ze strany partnera/ky, stejně náročné může být i období podzimu. Karta Devítka pohárů znázorňuje, že ke zklidnění dojde díky toleranci a touze po harmonii a klidu (ale platí to jen pro vyzrálé jedince, toužící po naplněném vztahu).

Zdraví

karty Osmička pohárů, Rytíř mečů, Páže holí, Devítka mečů

Osmička pohárů na počátku roku přináší náladu od všeho utéct Je zcela možné, že budete mít nedostatek energie, proto se snažte zásobit své tělo v zimním i předjarním období dostatkem kvalitních vitamínů a minerálů. Ani jarní oblevy nepřinesou v oblasti vašeho fyzického těla pozitivní změny. Těšit se můžete až na letní období, kdy jsou vaše narozeniny, a podzim, který si užijete v plné síle. I pozdní podzim a zima vám přinesou splíny, proto si připravte aktivity, které vám přinášejí radost a tím pádem i energii, abyste mohli co nejlépe završit období zimy a závěr tohoto roku.

Práce a peníze

karty Trojka holí, Čtyřka mečů, Šestka holí, Pětka pohárů

Rok 2022 vám může přinést hledání nových forem v zaměstnání. Už na jeho počátku se mnozí z vás budou snažit o nové možnosti v pracovní sféře. Pod taktovkou změn by mělo být celé první čtvrtletí nového roku. Jestliže vaše snahy nenajdou naplnění do léta, dáte si od svých pracovních záměrů odpočinek. Určitě vám prospěje delší dovolená a soustředění se na nové možnosti, plány a cíle, které budete chtít realizovat na podzim. Krásná karta Šestka holí přináší vítězství a průlom v profesní oblasti. Ale pozor, ne všechny vaše plány se budou naplno realizovat, což ukazuje karta Pětka pohárů, která představuje zklamání, tři poháry jsou „rozlité“ ale dva stále stojí a lze je „naplnit.“

Poselství pro rok 2022 – karta XVI. Věž 

XVI. Věž
Autor: aquatictarot.de XVI. Věž

Čeká vás velká změna, možná jste očekávali, že věci budou fungovat stále stejně, ale symbol Věže ukazuje okamžik uvědomění nebo zkušenosti, která otřese celým vaším vesmírem do samých základů. Je to náročná změna, která vás probudí ze spánku a přinese pravdu o vašem postoji k životu, k sobě, i k ostatním lidem a světu. Tato karta přináší poznání, že ve svém životě nemůžeme ani při nejlepší vůli mít kontrolu nad vším. Přichází náhlá změna, nečekaný zásah osudu a naše plány se zcela mění a my musíme stavět znovu na lepších a pevnějších základech.

Velký horoskop na rok 2021: LEV

Velký horoskop na rok 2022: LEV

 

reklama

Související témata: výklad z karet , tarotová věštba , Věra Várady , znamení zvěrokruhu , astrologie , horoskop lev , horoskop 2022 , tarotový horoskop 2022

reklama

Přečtěte si také

reklama