zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.
zpět

Horoskop pro Vás každý týden

Stačí vybrat znamení a zadat Váš email. Jednou týdně vám zašleme horoskop pro vaše znamení.
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat

Velký horoskop na rok 2022: LEV

Velký horoskop na rok 2021: LEV
Autor: iStock Velký horoskop na rok 2021: LEV
Šárka Valentová , Vydáno: 25.07.2021
Co vás čeká v oblasti lásky, zdraví, práce nebo peněz? Na co byste si měli dát pozor, co bude pro vás nejdůležitější? Jaká budou vaše šťastná čísla a šťastný měsíc? Přečtěte si podrobný horoskop na rok 2022.

reklama

Myšlenka pro rok 2022: „Život je krátký na to, aby se nežil.“

Co vás čeká v důležitých oblastech života:

Práce

Na začátku roku budete mít tolik práce, že nebudete vědět, co máte dřív dělat a kde vezmete trochu volného času na rodinu a odpočinek. Práce vás bude bavit, tak si ani neuvědomíte, že zapomínáte odpočívat. Během jara se situace nezlepší. Naopak dostanete nabídku na něco nového a přijmete ji a situace se znovu bude opakovat. Od práce vás nedokáže nic odvést. S podzimem přichází poslední, třetí nabídka práce a něco nového a bude ještě lepší než ta nabídka z jara – a máte do konce roku o zábavu postaráno. Budete vrnět blahem.

Peníze

V počátcích roku budete uzavírat všechny vaše nezaplacené pohledávky a bude se vám to dařit. Do léta zvládnete mnoho věcí uhradit a uleví se vám. Na jaře se začnete od nákupu některých věcí odrazovat, abyste se znovu nezadlužili. Což se vám úplně nepodaří a na podzim přijdou nějaké výdaje a bude to pro vás docela boj, protože vám peníze nebudou stačit. Na konci roku se vám podaří dostat novou nabídku, která přináší i nový zdroj peněz.

Zdraví 

Na počátku roku si dejte pozor na nastuzení, můžete dostat chřipku nebo virózu. Každopádně rýma a dutiny vás můžou zlobit až do jarních měsíců. Snažte se hodně pít a chránit se chladu. V létě se můžou objevit potíže s kůží – spálení kůže od slunce nebo nějaké pigmentové skvrny. Hlídejte si vitamíny a minerály, ty vám mohou chybět celý podzim a zimu. Také anémie by vás mohla potrápit, tak zařaďte stravu bohatou na železo. Na konci roku budete řešit oči a krátkozrakost.

Láska a vztahy

V prvních týdnech nového roku budete spíše rekapitulovat a uzavírat některá svá rozhodnutí, a to, jak by měl váš partnerský vztah vypadat a co už v něm nechcete. Do jara to v sobě uzavřete, ale teprve poté začnete věci řešit. Což bude znamenat trochu boj s partnerem, protože najednou po něm budete chtít jiné chování a on s tím zpočátku nebude souhlasit. Bude to chtít práci na vztahu, a to se vám bude dařit celé léto a podzim. Na konci roku konečně vše uzavřete a nastane klid, který jste chtěli už dávno ve vztahu vybudovat.

Vaše důležitá data na rok 2022: 1. 1., 20. 3., 27. 4., 12. 12.

Váš šťastný měsíc v roce 2022: červenec

Na co si dát pozor v roce 2022:

Můžete na svých cestách potkat okouzlujícího muže, který se do vás možná zamiluje. Pamatujte, že někdy není vše, tak jak vypadá, a ne vždy všichni říkají pravdu. Rozhodněte se, zda budovat vztah, nebo začínat znovu od začátku.

Co vám rok 2022 přináší:

Může vám přinést velkou lásku, ale s tím i spojené iluze a nereálná očekávání a sliby muže, který je nebude plnit. Nebo i jistotu klid a pohodu, ale budete ji muset vybudovat.

Co je pro vás v roce 2022 nejdůležitější:

Cestování vám přináší hojnost radosti a všech možných zážitků, takže pokud budete mít možnost, cestujte. Pozor však na dohady a ztráty spojené s tím, že si věci nepromyslíte a neporadíte se s okolím.

Nepříznivý měsíc v roce 2022: duben

Rada pro vás na rok 2022: Pracovat s vesmírem je podstatně snazší než usilovat o vše osamoceně.

Znamení, které vám přinese štěstí v roce 2022: Beran

Vaše šťastná čísla na rok 2022: 5, 15, 45, 88

Co důležitého prožijete v každém jednotlivém měsíci v roce 2022

Leden – stěhování v rámci domova, ale může být i pracovní

Únor – boj, vše, co budete dělat, bude mít mnoho překážek

Březen – uděláte vnitřní změnu a rozhodnete se něco ukončit

Duben – někdo vás bude manipulovat, a vy se tak dostanete do beznaděje a do úzkých

Květen – odrazování od lásky a žárlivost

Červen – radost z toho, že vše na úřadech vychází dle plánu

Červenec – finanční jistoty

Srpen – ztráty spojené s tím, že na vše jste sami a potřebujete pomoc

Září – odhalíte nějaké tajemství

Říjen – potkáte někoho nového, bude to muž

Listopad – muž vám přináší změny týkající se finančních jistot

Prosinec – plodnost, možnost těhotenství nebo úroda ve všem

 

Co vás ještě čeká do konce tohoto roku? A vyplnilo se, co vám na letošní rok předpovídala astrologie? Přečtěte si znovu VELKÝ HOROSKOP NA ROK 2021

reklama

Související témata: horoskopy , roční horoskop , horoskop 2022 , znamení Lev , roční horoskop lev , znamení zvěrokruhu , roční předpověď

reklama

Přečtěte si také

reklama