Horoskopy

6. listopadu 2016 04:00

Martina Čerňanská

Magická Luna pro každý den: 6. 11. – symbol Fénix

Den proměny: snažíme se zbavit omezení v našem životě, můžeme snadněji uzavřít minulost a provést změny. Je to den zdraví a léčení, léčebné prostředky na nás působí silněji. Dnešek přeje také rozjímání, studiu a příjmu informací, které nás posunou k očekávaným změnám.

Luna v Kozorohu - přibývá

Poznáváme své limity a schopnost dotahovat věci do zdárného konce. Učíme se využívat svůj talent a prosadit se.

Znamení Kozoroha musí dbát o pozitivní pohled na svět, protože naše negativní myšlenky se dokáží zhmotnit v podobě různých potíží. Udržujeme svoje tělo, v těchto dnech se doporučuje depilace a nový sestřih vlasů.

Můžeme vyzkoušet lehčí jídla např. mrkvový perkelt, zapečenou brokolici, nebo chřest se sýrem. Různé polévky např. houbovou, dýňovou nebo fazolovou. Pijeme teplý meduňkový čaj, který uklidňuje nervovou soustavu. Pro dobrou náladu si dáme tvarohový nebo jablečný dezert.

Nevhodné jsou chirurgické zákroky v oblasti pohybového aparátu, kolen. Barvou, která se hodí k tomuto dni je šedá s černou a bílými doplňky.

Z kamenů určitě obsidián obláčkový nebo onyx.

Vůně, která povznese naší náladu je vetiver nebo sladká, květinová esence.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 19. 5. 2024

Berani, budete se muset spolehnout na své analytické schopnosti a pevnou sebekontrolu, abyste se dostali z rozbouřeného moře, ve kterém se dnes nacházíte. A stresu se nevyhnete. Nejhorší nástrahou, která vás čeká v kariéře nebo při studiu, by bylo pochybovat o svých schopnostech. Máte příležitost, abyste si vyzkoušeli svou sebedůvěru. Jen se ujistěte, že obstojíte.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.