Sex a vztahy

27. dubna 2016 10:13

Adéla Skřivánková

5 tipů pro kluky, jak se okamžitě stát pro holky víc sexy

Holky po tobě až tolik neletí? Není nic ztraceno! Díky těmto pěti věcem v nich vzbudíš zájem, že tě začnou obletovat jako včeličky...

1. Měj sexy koníček - holky moc nedostane, že celý den sedíš u počítače a hraješ hry. Dělej raději nějaký sport, hraj na kytaru nebo divadlo. Vlastně cokoliv, co jí případně může předvést. Holky milují rozervané umělce y vymakané sportovce!

2. Cestuj - vzbuď v sobě dobrodruha! Holkám to přijde neskutečně sexy a až některé budeš ukazovat fotky z cest, příště třeba bude chtít jet s tebou.

3. Ohrom je - na co jsou holky vyloženě alergické, jsou hloupí blbečci, co dělají ramena, ale v hlavě mají seno. Nemusíš mít vysvědčení se samými jedničkami, důležitější je, aby jsi o některém tématu věděl opravdu do hloubky a mohl ji ohromit. Ať už to je astronomie, dějiny Balkánu nebo kinematografie posledních 20 let. Hlavně, ať zústane koukat s otevřenou pusou!

4. Buď drzý - ustrašené zajíce nikdo nemá rád. Neboj se projevit svůj názor a mít odvahu. Na holky navíc ale platí, když si z nich lehce utahuješ. Žádné šikanování, ale občas drzá poznámka s odzbrojujícím úsměvem ji dostane. Bude se snažit ti to vrátit a flirtování je na světě.

5. Dobré srdce - holky milují hrdiny, zvlášť, pokud mají pod tvrdou slupkou dobré srdce. Nestyď se za to, že jsi celý víkend pomáhal mýt babičce okna, nebo jsi zachránil kotě na stromě. Holky zjihnou a budou tě chtít namasírovat a ovívat pavími pery.

Podobné články

Sdílejte článek
Štítky Balkán

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 31. 5. 2023

Autority, které vás dosud provázely, vás mohou konfrontovat. Nastala hodina, kdy můžete odložit své obavy a vydat se po své cestě. To je nepochybně velmi pozitivní stav. Znamená to, že dospíváte, Berani. Kromě toho vám nic nebrání v tom, abyste čas od času požádali o pomoc, pokud ji budete potřebovat.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.