Celebrity

19. února 2022 06:01

Petra Kloidová

Míša a Roman Tomešovi: Dítě není náš majetek. Když bude syn chtít být ženou, jeho volba

7 pádů Honzy Dědka (5) - Jak se poznali Tomešovi

Mladí rodiče a muzikáloví herci Michaela a Roman Tomešovi otevřeně přiznali, jak se potkali, a jak vychovávají své dva syny na srubu za Prahou. „Jsme přeci bio rodiče,“ smějí se.

V dnešní době je spíše raritou, aby měli mladí a úspěšní rodiče před třicítkou už dvě děti. Muzikálová zpěvačka a televizní herečka Michaela Tomešová potkala svou životní lásku ve dvaceti letech v divadle, zatímco rodák z Krkonoš, Roman Tomeš, měl Michaelu vyhlídnutou už z televize, když soutěžila v talentové show.

„Míša byla v televizní soutěži. Já jsem ji sledoval ještě z domova, z Lomnice, Míša se mi moc líbila. A já jsem byl doma sám a pod peřinou jsem… Jí fandil. Velmi intenzivně. A stále si fandíme, v podstatě každý třetí den,“ šokoval Honzu Dědka i svoji ženu Roman Tomeš.

„Když jsme se setkali v divadle, myslela jsem si o něm, že je hodně na holky. Protože jsem jednou slyšela jeho hovor s Tomášem Savkou o nějaké ku.vě, se kterou Roman bydlí,“ doplnila chotě Michaela. „Já jsem si totiž v létě během zkoušení toho představení pronajal byt v Krakovské. Až později jsem zjistil, že ta paní, co mi to pronajala a bydlela tam vedle mě, si tam vodila svoje kunšafty,“ přispěchal s vysvětlením Tomeš. Oba dva se teď potkávají na natáčení seriálu ZOO.

Nepochopená žádost o ruku a tolerantní výchova dětí

Divadlo je dvojici souzené, takže žádost o ruku proběhla samozřejmě na pódiu. „Já to vůbec nepochopila. Bylo to v divadle Kalich na představení a vůbec mi nepřišlo divné, proč jsou tam obě naše rodiny. Poznamenala jsem, že je jich tam tolik, že je to jako na svatbě, v ten moment Roman úplně strnul. Představení jsem zkazila. A on mě na konci na pódiu požádal o ruku,“ smála se Michaela, která si zahrála i v seriálu Sestřičky. Svatbu měla mladá dvojice v přírodě. „To bylo tak krásné, že když Míša přicházela k oltáři, tak jsem se rozplakal,“ prozradil Tomáš.

Příroda je pro oba velice důležitá, proto se odstěhovali za Prahu, kde bydlí ve srubu a vychovávají svoje dva malé syny Kristiána a Jonáše. S nadsázkou říkají, že jsou bio rodiče a ještě k tomu velice tolerantní, i v rámci lidské identity. „Dítě nevlastníme, to dítě má svoji duši a svůj osud, my nemáme právo zasahovat do toho, co oni chtějí a nechtějí. Takže, kdyby náhodou řeklo, že chce být ženou nebo cokoliv jiného, tak je to jeho život,“ doplnila už trochu vážně Roman Tomeš.


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 13. 4. 2024

Knihy, které jste možná dostali darem, vás dnes mohou přimět k hlubokému zamyšlení nad duchovními nebo filozofickými otázkami, Berani. Vaše mysl je rychlejší než obvykle, takže pravděpodobně dokážete pochopit některé poměrně složité myšlenky. Vaše praktická stránka by mohla vyvolat pochybnosti o použitelnosti toho, co se učíte, ale nedělejte si s tím starosti. Nakonec by vám to mělo být jasné.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.