Celebrity

16. února 2022 21:00

Žaneta Dernerová

Tereza Ramba přiznala: O mateřství jsem měla zkreslené představy. Dost mi sklaplo!

Herečka Tereza Ramba se nedávno stala dvojnásobnou maminkou. Nyní od svých malých ratolestí odběhla a po druhém porodu se poprvé objevila ve společnosti na filmové premiéře představení Amerikánka. Při té příležitosti se svěřila, jak jí dalo mateřství zabrat.

Stále pozitivně naladěná Tereza Ramba dorazila na premiéru své srdeční záležitosti, představení Amerikánka, dle svého popisu trochu jako princezna Koloběžka – namalovaná nenamalovaná. „Jak vidíte, nemám namalovanou řasenku, stihla jsem se namalovat jenom na půl. Nevadí. Rychle jsem si v autě dělala rtěnku a tváře,“ popisovala své bleskurychlé přípravy.

Po příchodu na premiéru ji ale trápilo něco trochu jiného než neúplný make-up. „Když jsem přišla, tak jsem musela rychle kontrolovat, jestli mi neproteklo mlíko, jestli mám všechno v pohodě. A chtěla bych říct všem maminkám, že to, že tady dnes stojím a klábosím tyhle blbosti, tak to zaměstnalo asi deset lidí. A nebyl to jednoduchý odjezd,“ vyprávěla Tereza v pořadu Showtime.

Sympatická herečka má s manželem, tanečníkem a akrobatem Matyášem Rambou, už dvě děti – dvouletého Mikoláše, přezdívaného Slunce, a několikatýdenní Miřenku, které říká Hvězdička. Své druhé těhotenství, stejně jako pohlaví miminka, dlouho tajila a svým fanouškům ho prozradila vtipným videem na sociální síti.

Tereza Ramba promluvila o těžkostech mateřství

Právě na svém instagramovém účtu fanouškům často ukazuje „tvrdou“ realitu mateřství. Bez příkras. „To moje první maminkovský období, hlavně ty začátky, bylo to náročné. Já jsem si představovala, že se mi narodí miminko, já ho hodím na záda a pojedeme na severní pól. Opravdu, já měla nakoupený fusak do minus 50 stupňů a myslela jsem, že to takhle půjde. Ale dost mi sklaplo,“ přiznává dvojnásobná maminka.

Období po porodu pro ni vůbec nebylo snadné. „Mikolášek měl strašné bolesti, prvních pár měsíců to bylo náročné. A proto se snažím ukazovat pořád pravdu, protože jsem měla hodně zkreslené představy,“ říká herečka, která má to štěstí, že dcerka Miřenka, jež se původně měla jmenovat úplně jinak, je pravým opakem. „Je hrozně hodné miminko, spinkací, což jsem vůbec neznala,“ říká Tereza, která je teď maximálně spokojená.

I nadále ale hodlá vytrvat ve své snaze ukazovat mateřství v jeho ryzí podobě. „Jestli se koukají maminky, které mají těžké období s dětmi, tak věřte, že jediné, co je trvalé, je změna. A myslím, že je důležité říkat pravdu. Bude to určitě lepší brzo,“ dává naději všem ostatním maminkám.


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 18. 5. 2024

Tento den nemusí patřit k vašim oblíbeným, Berani. Možná si až příliš uvědomujete omezení, která vám přináší vaše hlavní zaměstnání. Pravděpodobně budete toužit po odpovídající odměně za svou práci. Tento den je vhodný k definování nových osobních a profesních cílů. Budou vás podporovat při plnění vašich povinností. A co takhle mezitím požádat o zvýšení platu?

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.