Celebrity

1. září 2021 06:00

Gabriela Kolinová

Tereza Ramba o pohlaví miminka: Přijde mi divný koukat ultrazvukem do břicha

Herečka Tereza Ramba se objevila na filmovém festivalu v Karlových Varech s maminkou. Manžela s dvouletým synem Mikulášem nechala doma. Tereza je podruhé těhotná a moc jí to sluší. Tentokrát bříško neskrývá, a dokonce prozradila, jak prožívá těhotenství. A jak to mají s mužem, chtějí znát pohlaví miminka?

Tereza Ramba v Karlových Varech představila hned několik filmů, ve kterých ji brzy uvidíme. Do toho byla také členkou poroty v talentové soutěži. Letos kvůli těhotenství festival prožívala úplně jinak než obvykle. „Já vám to řeknu upřímě, to jsou moje první totálně prospaný Vary,“ prozradila v reportáži pro Showtime.

Herečka si na filmovém festivalu báječně odpočinula a už se zase těší na kluky. Manžela, tanečníka a akrobata Matyáše Rambu a jejich dvouletého syna Mikuláše, kterému říkají Slunce. „Prvně měli jet se mnou, pak měli přijet, ale nějak tomu konstalace nepřála. My byli na dovolené v horách s malým a chytli jsme tam nějakou rýmu, takže si užívá tatínka,“ svěřila se.

Tereza je na začátku šestého měsíce těhotenství. A na příchod nového člena rodiny se moc těší. A jak to má s prací? „Já má všechno dotočeno, což je neuvěřitelný, protože minulé těhotenství jsem točila až do devátého měsíce a to bych nerada opakovala,“ prozradila oblíbená herečka, která je velmi aktivní na Instagramu. A také má svou značku oblečení s heslem Láska je. „Máme ten obchod, což pro nás ale není práce, je zábava,“ dodala.

Pohlaví miminka? Doufám, že mi to někdo nevykecá

Jako maminka dvouletého dítěte se rozhodně nezastaví. „V šest ráno vstanu a v jedenáct padnu. On je hrozně akční, ale kluci mají být raubíři,“ vysvětlila. Na sourozence se prý malý Mikuláš těší. „Má jako miminko, který maže a připravuje, ale myslím, že ještě neví, co ho čeká. A to miminko, který přijde, neví, co čeká jeho, protože podle mě bude dost mučený. Myslím, že bude skvělej brácha, je takový láskyplný,“ nechala se slyšet Tereza.

A jak to mají s pohlavím miminka? Vědí ho, nebo se nechají překvapit? „Nevím to. Hodlám ten porod přežít těšením se na to, co přijde za dušičku,“ prozradila svůj plán herečka, která si naposledy zahrála ve filmu Deníček moderního fotra po boku Jiřího Mádla.

Pohlaví prý Tereza nevěděla ani u prvního dítěte. „Manžel to u prvního věděl hned a bylo to hrozně nepříjemný, protože jsem to chtěla vědět a pak zase ne. Teď to tedy nevíme ani jeden a já to už nemůžu vydržet, ale uvidíme,“ dodala Tereza, kterou zaráží jedna věc. „Příjde mi divný pořád koukat na minima do břicha tím ultrazvukem. Jsou tam schovaný, takže se tam snažíme s panem doktorem dívat co nejmíň. A doufám, že mi to třeba někdo nevykecá,“ zasmála se.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 22. 2. 2024

Je těžké popřít sílu chemické reakce na jinou osobu. Dnes se pravděpodobně setkáte s někým, nebo jste možná právě potkali někoho, kdo na vás má silný vliv, Berani. Tuto osobu nemůžete dostat z hlavy. Není jasné, zda se jedná o jednorázový flirt, nebo o dlouhodobý románek. Ať už se ukáže, že jde o cokoli, jste nadšeni, že se cítíte tak vzrušení a živí.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.