zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.
zpět

Horoskop pro Vás každý týden

Stačí vybrat znamení a zadat Váš email. Jednou týdně vám zašleme horoskop pro vaše znamení.
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat

Těhotná Tereza Ramba, Hřebíčková či Soukalová. Jak se v létě oblékají s bříškem?

Petra Kloidová , Vydáno: 18.08.2021
Talentovaná herečka Tereza Ramba nedávno odhalila, že čeká druhé dítě a na veřejné premiéře ukázala nádherné šaty. Petra Hřebíčková očekává třetí dítě. V požehnaném stavu se umí krásně obléknout. Jak je na tom Gabriela Soukalová nebo tenistka Bára Strýcová?

reklama

Tereza Ramba na sociálních sítích prozradila, že očekává druhé dítě. Dvouletý syn, kterému říkají Slunce, ale oficiálně se jmenuje Mikuláš, se tak dočká sourozence. Pohlaví druhého miminka se stejně jako u prvního nejspíš ještě dlouho nedozvíme. Tereza v pokročilém stádiu těhotenství zvolila krásné bílé šaty, které podtrhly to, jak září.

Krásná Petra Hřebíčková se nebojí obléct do večerních

Petra Hřebíčková v jednačtyřiceti letech čeká třetí dítě. Hvězda českých romantických komedií první těhotenství oznámila během natáčení seriálu Svatby v Benátkách. Druhého syna porodila o čtyři roky později, v osmatřiceti. I v pokročilém stadiu těhotenství vypadá skvěle, nebojí se odvážných večerních rób, jak uvidíte v galerii.

Petra zvolila světlé šaty s květy, které podtrhly její krásu v těhotenství
Autor: profimedia Petra zvolila světlé šaty s květy, které podtrhly její krásu v těhotenství

Na první příznaky svého třetího těhotenství však reagovala trochu zmateně. „Myslela jsem, že jsem v přechodu a bylo z toho těhotenství,“ prozradila Petra Hřebíčková v pořadu 7 pádů Honzy Dědka.

Gabriela Koukalová nosí k šatům tenisky

Gabriela Soukalová se jako budoucí prvorodička nezastaví a zkouší různé sporty. „Chtěla bych být do poslední chvíle aktivní a akční, ale je mi jasné, že to asi tak nebude. Takže si užívám každého dne, kdy si můžu dělat, co chci a zatím mě těhotenství nelimituje," prozradila moderátorka pořadu Showtime.

Gabriela Soukalová kombinuje šaty s pohodlnými tenistkami
Autor: profimedia Gabriela Soukalová kombinuje šaty s pohodlnými tenistkami

Prvního potomka čeká s přítelem Milošem Kadeřábkem. Už teď ale sama uznává, že musí zpomalit, protože je čím dál tím více unavená. Koukalová se nebojí upnutých šatů, ke kterým volí třeba bílé tenistky. Když natáčí pořad Showtime, tak se však podpatkům nevyhne.

Sportovkyně Barbora Strýcová jde do bílé

Barbora Strýcová na začátku jara odhalila, že je těhotná. Zásadní novinku zjistila ve chvíli, kdy byla tisíce kilometrů od svého partnera. „Byla jsem v Austrálii, v karanténě, nesměla jsem ani ven. Bylo to zvláštní, nebylo mi nejlépe, neměla jsem tam partnera. Musela jsem počkat, až se vzbudí, takže jako první to věděl můj trenér. Zavolala jsem pak partnerovi, byl šťastný. Hrát dva a půl turnaje ale bylo těžší,“ prozradila tenistka.

Barbora Strýcová znovu uvažuje, že by se po porodu k tenisu vrátila
Autor: profimedia Barbora Strýcová znovu uvažuje, že by se po porodu k tenisu vrátila

Kvůli prvnímu těhotenství skončila oficiálně s tenisem. Během posledního veřejného vystoupení však prozradila, že přemýšlí o návratu po porodu.

V parném létě Strýcová zvolila bílé zavinovací šaty ze lnu, které jsou pohodlné a cool.

Petra Hřebíčková s partnerem Matějem Dadákem

Petra Hřebíčková o těhotenství: Tvrdili, že nebudu mít děti. Pomohl až šaman

reklama

Související témata: Petra Hřebíčková , Tereza Ramba , Gabriela Soukalová , Barbora Strýcová , těhotenství , móda

reklama

Přečtěte si také

reklama