Petra Hřebíčková je potřetí těhotná: Myslela jsem si, že jsem v přechodu

Petra Hřebíčková je hvězdou českých romantických komedií, ale momentálně se znovu těší na roli maminky. Po dvou synech očekává v jednačtyřiceti letech další miminko. Na první příznaky těhotenství však reagovala trochu zmateně.

Přechod, nebo těhotenství?

Neexistuje snad žádná romantická komedie v České republice, kde by se Petra Hřebíčková neobjevila, nejčastěji v hlavní roli. První mateřství krásná herečka oznámila ve čtyřiatřiceti během natáčení seriálu Svatby v Benátkách. V osmatřiceti letech si roli maminky zopakovala podruhé. Všechny porody utajila před médii, stejně jako drží v tajnosti svůj partnerský život s hercem Matějem Dadákem. O třetím těhotenství herečky se spekulovalo několik měsíců, ale jelikož Petra Hřebíčková čekala na testy, médiím nic nepotvrdila.

Jako host v pořadu 7 pádů Honzy Dědka se jí ale obrovské bříško už nepodařilo utajit. Těhotenství po čtyřicítce tak komentovala s humorem. „Myslela jsem, že jsem v přechodu a bylo z toho těhotenství,“ prozradila Petra Hřebíčková Honzovi Dědkovi.

Natáčení se nekoná

Těhotenství Petře ale mírně zkomplikovalo její hereckou práci, protože podle Super.cz měla točit film s názvem Ostrov, kde měla pracovat po boku Jiřího Langmajera, místo ní tedy nastoupila Jana Plodková. Naposledy jste si ji mohli užít ve filmu z roku 2019 Přes prsty, kde si zahrála volejbalistku po boku Denisy Nesvačilové a Vojty Dyka, nebo v oblíbeném snímku Bezva ženská na krku po boku Ondřeje Vetchého. V neděli ji můžete vidět na Primě ve snímku Příliš osobní známost.


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 25. 4. 2024

Berani, vyhlídky na dnešní den jsou vynikající. Současné uspořádání planet a poněkud tísnivá atmosféra posledních dnů vás inspirují ke změně prostředí a návštěvě nových míst. Proč si nenaplánovat malý výlet? Všechna znamení naznačují, že právě teď je pro takové dobrodružství ta nejlepší doba. Pokud budete otálet, budete se cítit opět zaseknutí ve staré rutině.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.