zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.
zpět

Horoskop pro Vás každý týden

Stačí vybrat znamení a zadat Váš email. Jednou týdně vám zašleme horoskop pro vaše znamení.
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat

Denisa Nesvačilová: Natáčení milostné scény s Vojtou Dykem bylo utrpením

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Lenka Nováková , Vydáno: 09.01.2022
Ne vždy mají herečky na růžích ustláno. Krásná Denisa Nesvačilová by mohla vyprávět, milostné scény se jí jen hrnou, ale ona si je zrovna moc neužívá. Milostnou scénu s Vojtou Dykem označila za nejhorší ve své kariéře a prozradila, kdy si mohla potykat s Davidem Matáskem.

reklama

Krásné herečky to mají těžké. Charakterní role se k nim příliš nedostávají, vždy je potřeba se v nějakém filmu nebo televizi svléknout a využít tak jejich viditelný potenciál. Denisa Nesvačilová stejně jako ostatní herečky nemá milostné scény tak úplně v lásce. Jak prozradila Honzovi Dědkovi, nejodvážnější milostnou scénu své kariéry natočila s idolem dívčích srdcí – s Vojtou Dykem. Nejedna žena by s ní nepochybně měnila, pro Nesvačilovou to však bylo utrpení.

Denisa Nesvačilová v pořadu 7. pádů Honzy Dědka
Autor: Teki Shine/FTV Prima Denisa Nesvačilová v pořadu 7. pádů Honzy Dědka

„Vojtovi se moc omlouvám, ale Vojta Dyk mě jako muž nebaví. Milostná scéna s ním pro mě byla docela ‚útrpčo‘. Ta scéna byla docela hustá, takových milostných scén podle mě moc hereček netočilo. Byla jsem úplně, ale úplně nahá a dělala jsem svíčku – a on to měl hezky nasvícený a všechno to viděl. I když jsem ho prosila, aby si to v hlavě nějak rozmazal, podíval se na všechno a ještě to okomentoval. Tohle byla moje nejhorší milostná scéna za moji kariéru,“ popisuje odvážnou scénu z natáčení filmu Přes prsty.

Tykání s Matáskem až po milostné scéně

Nebyla to ale její první zkušenost se svlékáním před kamerou. Poprvé se nahá ukázala v Básnících před Davidem Matáskem, kterého momentálně můžete sledovat v nové řadě Poldy. „Doma jsem se zeptala, jestli se v tom filmu můžu svléknout, konzultovala jsem to s mámou. Schválila mi to, protože se jí vždycky líbil David Matásek. Pak ji zajímalo jenom to, jestli si tykáme. Většinou si s kolegy potykáme předtím, než jdeme do akce, s Davidem Matáskem jsme si potykali až potom,“ pobavila Honzu Dědka. Za tyhle scény sklidila obdiv zejména u pánského publika.

Denisa Nesvačilová je krásná mladá herečka
Autor: profimedia Denisa Nesvačilová je krásná mladá herečka

Výhrůžky od diváků Slunečné

Když Denisa Nesvačilová nastupovala do Slunečné, byla překvapená z příjemné party, která oblíbený seriál tvoří. O dost horší přijetí ale zažila od diváků, kteří na ni žárlili kvůli tomu, že se objevila po boku Marka Lambory.

Za to si vysloužila dokonce výhrůžky. „Ve Slunečné hraju zase krávu, Karolínu Bendovou, která je původně z dětského domova. Myslela si na Janka Linharta, diváci mi kvůli tomu psali hrozné věci a nejspíš ještě budou psát. Psali mi, že jestli na něj sáhnu, zabijí mě nebo mě přijedou ubodat do ateliéru. Jeden pán na mě řval před barákem,“ šokuje Nesvačilová. Honzovi Dědkovi také přiznala okolnosti svého posledního rozchodu i to, co po něm následovalo. Jakým nabídkám čelí a proč má mobil plný mužské chlouby? Prozradí v 7 pádech Honzy Dědka v úterý ve 21:35.

Kdo se vám ke Karolíně líbí víc?

Denisa Nesvačilová a její osudoví Lukášové. Prozradila, jak líbají

reklama

Související témata: 7 pádů Honzy Dědka , Denisa Nesvačilová , Slunečná , Přes prsty , rozhovor , 7. pádů Honzy Dědka , Vojta Dyk

reklama

Přečtěte si také

reklama