Denisa Nesvačilová: Natáčení milostné scény s Vojtou Dykem bylo utrpením

7 pádů Honzy Dědka: Denisa Nesvačilová o milostných scénách s Matáskem v Básnících

Ne vždy mají herečky na růžích ustláno. Krásná Denisa Nesvačilová by mohla vyprávět, milostné scény se jí jen hrnou, ale ona si je zrovna moc neužívá. Milostnou scénu s Vojtou Dykem označila za nejhorší ve své kariéře a prozradila, kdy si mohla potykat s Davidem Matáskem.

Krásné herečky to mají těžké. Charakterní role se k nim příliš nedostávají, vždy je potřeba se v nějakém filmu nebo televizi svléknout a využít tak jejich viditelný potenciál. Denisa Nesvačilová stejně jako ostatní herečky nemá milostné scény tak úplně v lásce. Jak prozradila Honzovi Dědkovi, nejodvážnější milostnou scénu své kariéry natočila s idolem dívčích srdcí – s Vojtou Dykem. Nejedna žena by s ní nepochybně měnila, pro Nesvačilovou to však bylo utrpení.

„Vojtovi se moc omlouvám, ale Vojta Dyk mě jako muž nebaví. Milostná scéna s ním pro mě byla docela ‚útrpčo‘. Ta scéna byla docela hustá, takových milostných scén podle mě moc hereček netočilo. Byla jsem úplně, ale úplně nahá a dělala jsem svíčku – a on to měl hezky nasvícený a všechno to viděl. I když jsem ho prosila, aby si to v hlavě nějak rozmazal, podíval se na všechno a ještě to okomentoval. Tohle byla moje nejhorší milostná scéna za moji kariéru,“ popisuje odvážnou scénu z natáčení filmu Přes prsty.

Tykání s Matáskem až po milostné scéně

Nebyla to ale její první zkušenost se svlékáním před kamerou. Poprvé se nahá ukázala v Básnících před Davidem Matáskem, kterého momentálně můžete sledovat v nové řadě Poldy. „Doma jsem se zeptala, jestli se v tom filmu můžu svléknout, konzultovala jsem to s mámou. Schválila mi to, protože se jí vždycky líbil David Matásek. Pak ji zajímalo jenom to, jestli si tykáme. Většinou si s kolegy potykáme předtím, než jdeme do akce, s Davidem Matáskem jsme si potykali až potom,“ pobavila Honzu Dědka. Za tyhle scény sklidila obdiv zejména u pánského publika.

Výhrůžky od diváků Slunečné

Když Denisa Nesvačilová nastupovala do Slunečné, byla překvapená z příjemné party, která oblíbený seriál tvoří. O dost horší přijetí ale zažila od diváků, kteří na ni žárlili kvůli tomu, že se objevila po boku Marka Lambory.

Za to si vysloužila dokonce výhrůžky. „Ve Slunečné hraju zase krávu, Karolínu Bendovou, která je původně z dětského domova. Myslela si na Janka Linharta, diváci mi kvůli tomu psali hrozné věci a nejspíš ještě budou psát. Psali mi, že jestli na něj sáhnu, zabijí mě nebo mě přijedou ubodat do ateliéru. Jeden pán na mě řval před barákem,“ šokuje Nesvačilová. Honzovi Dědkovi také přiznala okolnosti svého posledního rozchodu i to, co po něm následovalo. Jakým nabídkám čelí a proč má mobil plný mužské chlouby? Prozradí v 7 pádech Honzy Dědka v úterý ve 21:35.


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 21. 4. 2024

Berani, možná vám dnes bude trvat o pár minut déle, než vstanete z postele, ale bude to stát za to. Zjistíte, že čím upřímnější jste k lidem byli, tím více se vám to vyplatí. Spolehlivost a důvěryhodnost jsou klíčové záležitosti, na které se musíte zaměřit. Chovejte se silně a hrdě s ohledem na to, kdo jste, a odměna se dostaví. Do všech svých činů vnášejte určitou dávku něhy.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.