Seriály a filmy

4. března 2021 11:01

Nová láska v seriálu Slunečná! Kdo s kým to dá dohromady?

Pokukují po sobě už nějakou chvíli, ale teď to konečně dají dohromady. O kom je řeč? Podívejte se na to v exkluzivních ukázkách z 86. epizody seriálu Slunečná, kterou sledujte už nyní v iPrima Videopůjčovně. Nebo se na ní mrkněte v úterý ve 20:15 na Primě.

Nebudeme vás napínat, určitě už sami dobře víte, že si na Vildu už dlouho dělá zálusk Karolína. Jenže Vilém byl k jejím snahám vcelku skeptický. Moc se mu nelíbilo, že už se Karolína snažila jak o Janka, tak o Lukáše. Na druhou stranu si ale s vždycky veselou Karolínou rozumí.

Jen je poněkud nevšímavý a navíc v poslední době velmi vytížený coby nově jmenovaný ředitel reprodukční kliniky na Slunečné. Karolína už už získá pocit, že u Vildy nemá šanci. Nakonec se ho ale přímo zeptá.

Sledujte exkluzivní ukázku z další epizody seriálu Slunečná:

Tuhle taktiku Karolíně poradil někdo, od koho byste to opravdu nečekali. Kdo to byl? A jak to mezi Karolínou a Vildou dopadne?

Na to se podívejte v úterý ve 20:15 na Primě v 86. epizodě seriálu Slunečná, na kterou se můžete ale podívat už teď v iPrima Videopůjčovně:


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.