Celebrity

19. února 2021 06:02

Gabriela Kolinová

Vojtěch Dyk napsal píseň své ženě Táně. V klipu spolu i tančí, stejně jako doma

Pokud by vás zajímalo, jak to klape Vojtovi Dykovi s Tatianou Vilhelmovou, podívejte se na zpěvákův nový videoklip. Tihle dva spolu doslova tančí životem. Skladba s názvem You Don´t know Who I am (v překladu Nevíš, kdo jsem) je o lásce a Vojta ji věnoval své ženě Tatianě.

Vojta Dyk nestihl ještě živě představit poslední album D.Y.K., které vzniklo před třemi lety, a tak z něj dávkuje písničky alespoň v podobě klipů. „Celé album je ovlivněné naším vztahem s Táňou, ale tahle písnička je vysloveně pro moji ženu,“ prozradil Vojta Dyk pořadu ShowTime.

V nejnovějším klipu se svou ženou, herečkou Táňou Vilhelmovou, i tančí a moc jim to sluší. Vojta přiznal, že občas s Táňou tancují i doma: „Máme natrénované i jiné pohyby, ale ty jsme tam dávat nechtěli. Táňa tančí a já se spíš výrazově pohybuju," směje se.

S romantickým klipem přišli záměrně v této podivné době. „Bylo to mířené schválně i do tohoto marastu, kdy vláda neví, co má dělat. Všude je sníh, mínus třicet stupňů na Šumavě na Kvildě. Je to takové připomenutí léta a toho, že věci jsou někdy jednodušší, než se zdají být,“ vysvětluje zpěvák. Podle něj se určitě dá protančit životem: „Samozřejmě, život není jen růžový, ale jde o to, jak na něj člověk nahlíží,“ myslí si.

Podívejte se na nový videoklip Vojty Dyka. Tančí v něm se svojí ženou Táňou Vilhelmovou:

S ženou Tatianou Vilhelmovou zkouší i novou hru

Za klipem stojí ostřílená parta filmařů v čele s manželi Janem a Olgou Malířovými. Vojta Dyk ke spolupráci přizval i choreografa Jana Kodeta. "Chtěl jsem s ním hrozně moc spolupracovat, ale jelikož nejsem tanečník, tak jsem nějak neměl možnost. On mě nechce obsazovat do svých tanečních choreografií, tak jsem ho obsadil já jeho. A bylo to vážně skvělý," prozradil ShowTimu Dyk. Filip Malásek se postaral o střih klipu. Takže se tu opravdu sešla filmařská parta.

A proč název písně You Don´t know Who I am? "S někým žijete, a někdy se vám zdá, že neví, kdo jste. A naopak, že vy nevíte, kdo je," vysvětlil Dyk. Někdy to podle něj může mít i jiné konotace: "Někdy jsou období, kdy druhého nechcete znát, ne to ne. Ale myslíte si, že vás ten druhý vůbec nezná, ale přitom je to jen o vašem egu. Katarze je v tom, že vznikl právě tento klip," dodal.

Vojtěch Dyk momentálně zkouší s Tatianou Vilhelmovou představení v divadle Ungelt, které se jmenuje Slepice na zádech. A slibuje, že diváci dost pobaví: "Až se vrátí zpátky do divadel, aby přišli na jiné myšlenky. A mohli se i zasmát!" Jinak dodělává filmy, které natočil minulý rok, možná bude i něco točit a hlavně chystá turné: "Už asi osmdesát let," směje se. "Pořád mám co dělat, naštěstí," dodal.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 21. 5. 2024

Jste vstřícní, Berani, ale ve vztazích si často pletete pomáhání s výchovou. Máte tendenci se hodně obětovat. Dnes se možná naučíte říkat ne, když budete mít pocit, že váš partner překročil hranice toho, co mu můžete dát. Pokud to uděláte, možná znovu objevíte něco podstatného, co jste možná cestou ztratili – své ego.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.