zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.
zpět

Horoskop pro Vás každý týden

Stačí vybrat znamení a zadat Váš email. Jednou týdně vám zašleme horoskop pro vaše znamení.
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat

Vojtěch Dyk napsal píseň své ženě Táně. V klipu spolu i tančí, stejně jako doma

Skladba You Don´t know Who I am (v překladu Nevíš, kdo jsem)  je o lásce a je věnovaná jeho ženě Tatianě.
Autor: reprofoto youtube Skladba You Don´t know Who I am (v překladu Nevíš, kdo jsem) je o lásce a je věnovaná jeho ženě Tatianě.
Gabriela Kolinová , Vydáno: 19.02.2021
Pokud by vás zajímalo, jak to klape Vojtovi Dykovi s Tatianou Vilhelmovou, podívejte se na zpěvákův nový videoklip. Tihle dva spolu doslova tančí životem. Skladba s názvem You Don´t know Who I am (v překladu Nevíš, kdo jsem) je o lásce a Vojta ji věnoval své ženě Tatianě.

reklama

Vojta Dyk nestihl ještě živě představit poslední album D.Y.K., které vzniklo před třemi lety, a tak z něj dávkuje písničky alespoň v podobě klipů. „Celé album je ovlivněné naším vztahem s Táňou, ale tahle písnička je vysloveně pro moji ženu,“ prozradil Vojta Dyk pořadu ShowTime. 

V nejnovějším klipu se svou ženou, herečkou Táňou Vilhelmovou, i tančí a moc jim to sluší. Vojta přiznal, že občas s Táňou tancují i doma: „Máme natrénované i jiné pohyby, ale ty jsme tam dávat nechtěli. Táňa tančí a já se spíš výrazově pohybuju," směje se. 

S romantickým klipem přišli záměrně v této podivné době. „Bylo to mířené schválně i do tohoto marastu, kdy vláda neví, co má dělat. Všude je sníh, mínus třicet stupňů na Šumavě na Kvildě. Je to takové připomenutí léta a toho, že věci jsou někdy jednodušší, než se zdají být,“ vysvětluje zpěvák. Podle něj se určitě dá protančit životem: „Samozřejmě, život není jen růžový, ale jde o to, jak na něj člověk nahlíží,“ myslí si. 

Podívejte se na nový videoklip Vojty Dyka. Tančí v něm se svojí ženou Táňou Vilhelmovou:

 

 

S ženou Tatianou Vilhelmovou zkouší i novou hru

Za klipem stojí ostřílená parta filmařů v čele s manželi Janem a Olgou Malířovými. Vojta Dyk ke spolupráci přizval i choreografa Jana Kodeta. "Chtěl jsem s ním hrozně moc spolupracovat, ale jelikož nejsem tanečník, tak jsem nějak neměl možnost. On mě nechce obsazovat do svých tanečních choreografií, tak jsem ho obsadil já jeho. A bylo to vážně skvělý," prozradil ShowTimu Dyk. Filip Malásek se postaral o střih klipu. Takže se tu opravdu sešla filmařská parta. 

A proč název písně You Don´t know Who I am? "S někým žijete, a někdy se vám zdá, že neví, kdo jste. A naopak, že vy nevíte, kdo je," vysvětlil Dyk. Někdy to podle něj může mít i jiné konotace: "Někdy jsou období, kdy druhého nechcete znát, ne to ne. Ale myslíte si, že vás ten druhý vůbec nezná, ale přitom je to jen o vašem egu. Katarze je v tom, že vznikl právě tento klip," dodal. 

Vojtěch Dyk momentálně zkouší s Tatianou Vilhelmovou představení v divadle Ungelt, které se jmenuje Slepice na zádech. A slibuje, že diváci dost pobaví: "Až se vrátí zpátky do divadel, aby přišli na jiné myšlenky. A mohli se i zasmát!" Jinak dodělává filmy, které natočil minulý rok, možná bude i něco točit a hlavně chystá turné: "Už asi osmdesát let," směje se. "Pořád mám co dělat, naštěstí," dodal. 

reklama

reklama

Přečtěte si také

reklama