zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.
zpět

Horoskop pro Vás každý týden

Stačí vybrat znamení a zadat Váš email. Jednou týdně vám zašleme horoskop pro vaše znamení.
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat

Denisa Nesvačilová a její osudoví Lukášové. Prozradila, jak líbají

Denisa Ganzwohlová , Vydáno: 19.03.2021
Hned od začátku, co se rusovlasé tornádo Denisa Nesvačilová coby Karolína přiřítila z Anglie do Slunečné, bylo evidentní, že nemíní zůstat single. Nevyšlo jí to se zadaným Markem Lamborou (Janek), a nakonec ani s Vladimírem Polívkou, který ztvárňuje lékaře Lukáše. Vypadá to ale, že jí to konečně do třetice vyjde - opět s Lukášem!

reklama

Karolína je jako vítr, a netají se tím, že by taky chtěla v životě najít opravdovou lásku. „Karolína hledá lásku, ale protože je z dětského domova, nemá moc vzory, jak vztahy fungují a jak se v nich chovat,“ přibližuje citové rozpoložení své hrdinky Denisa Nesvačilová.

Denisu Nesvačilovou role ve Slunečné překvapila

Přesto se ale setká s pohledem Vildy v podání Lukáše Langmajera a možná se do sebe tihle dva zakoukají: „To, že Karolína najde zalíbení ve Vildovi, pro mě bylo překvapení. Ze začátku jsem to netušila a tvůrců jsem se na to i ptala, protože původní linka byla, že Karolína odjede zpátky do Irska. Takový byl plán, který jsem od začátku znala,“ popisuje herečka, a dál tak čekala, za jakých okolností se do sebe Vilda a Karolína zakoukají.

A bude to velká zamilovanost? „Je to taková láska z rozumu a myslím, že to v tom vztahu občas vybublá, že to není úplně z obrovské lásky a vášně. Ale má ho ráda, je to pro ni vztah jiný, než si představovala. Méně romantický, a víc o rozumu, ale má ho ráda možná až moc," vysvětlila seriálová Karolína.

Vztahy dvou lidí bývají často dost složité. "Občas se může stát, to, co se v životě stává. Jsi s někým, kdo je skvělý, ale stejně se může objevit někdo, kdo tě přitahuje, přestože spolu nemůžete být. Pak je to o tom, jestli máš pevnou vůli a vydržíš v tom vztahu, který má perspektivu, nebo na chvíli vyslyšíš vášeň,“ naznačuje seriálový propletenec Denisa, která se ani nenadála, a už se v pokoji líbala s Lukášem Langmajerem.

Podívejte se ve videu na to, jak to Karolíně a Vildovi sluší:

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Slunečná (88) - Vilda a Karolína

Jak je to s líbáním v době pandemie?

Líbání ale v době covidové není legrace. „Neustále jsme testovaní. Já se předem moc nedomlouvám, ale zkoušíme to všechno před ostrou klapkou. Je to o technických věcech, abyste tomu druhému zbytečně nebrali světlo. Ale nebojte, je mi u toho trapně. I předtím, i potom,“ směje se Denisa, která když ví, že ji čekají podobné milostné a líbací scény, má prý vlastně tak trochu divný den už od rána. Nedávno prozradila, že milostnou scénu s Vojtou Dykem si rozhodně neužívala, dokonce mluvila o utrpení.

Jak to Karolíně slušelo s Lukášem?
Autor: FTV Prima/ Slunečná Jak to Karolíně slušelo s Lukášem?

„Těsně před natáčením si řekneme v rychlosti, kde je kamera, kde budeme stát, aby to bylo správně, ale jak to bude a nebude, to se většinou nedomlouváme. Jen čekáš, až se řekne: stop! Hlavní slovo tu má vždy režisér, který poví, jak to chce. Nicméně malou představu samozřejmě máš, už když čteš scénář, kde je napsané, jak intenzivní to všechno bude,“ červená se herečka, která dodává, že všechno je jen jako – i líbání, které je pouze filmové.

Karolína s Vildou se snad konečně dali dohromady
Autor: FTV Prima/ Slunečná Karolína s Vildou se snad konečně dali dohromady

reklama

Související témata: Slunečná , Denisa Nesvačilová , seriál slunečná , slunečná online , iprima.cz slunecna

reklama

Přečtěte si také

reklama