zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.
zpět

Horoskop pro Vás každý týden

Stačí vybrat znamení a zadat Váš email. Jednou týdně vám zašleme horoskop pro vaše znamení.
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat

Petra Hřebíčková o těhotenství: Tvrdili, že nebudu mít děti. Pomohl až šaman

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Lenka Nováková , Vydáno: 04.05.2021
Půvabná Petra Hřebíčková nedávno překvapila zprávou, že čeká třetího potomka. První příznaky těhotenství ale přisuzovala přechodu. Cesta za vysněným dítětem pro ni byla trochu složitější, musela si leccos urovnat v hlavě a pomohl jí šaman.

reklama

Petra Hřebíčková je v jednačtyřiceti letech potřetí těhotná, a proto na první příznaky těhotenství reagovala trochu zmateně. „Myslela jsem, že jsem v přechodu a bylo z toho těhotenství,“ smála se v show 7 pádů Honzy Dědka. Herečce se povedlo utajit těhotenství až do šestého měsíce. „Jsem teď taková pomalejší, už je to na mně zkrátka vidět,“ přiznává s úsměvem.

S hercem Matějem Dadákem zatím vychovává dva syny, Šimona a Mikuláše. Pohlaví třetího miminka nezná a neřeší. „Je mi upřímně jedno, jestli to bude holčička nebo kluk, hlavně aby to bylo zdravé dítko a aby se děti měly rády a byly spokojené. Když to bude kluk, budou se dvěma raubíři velká parta a bude tam hodně testosteronu. Když to bude holčička, přijde element, který doplní něco, co v sestavě není,“ říká.

Petra Hřebíčková v pořadu 7 pádů Honzy Dědka prozradila, že je v šestém měsíci těhotenství
Autor: Teki Shine/FTV Prima Petra Hřebíčková v pořadu 7 pádů Honzy Dědka prozradila, že je v šestém měsíci těhotenství

Složitější cesta k těhotenství skončila u šamana

Hřebíčková přitom počítala s tím, že možná nikdy nebude mít děti. „V patnácti mi jedna paní gynekoložka řekla, že budu mít problém otěhotnět. To je skvělé, to si nesete s sebou. Později mi gynekolog začínal nabízet různé možnosti k reprodukci, mně se ale nechtělo nic brát. Tak jsem se šla poradit k šamanovi. Řekl mi, že to dítě musím prostě jenom pustit, že už čeká. Musela jsem si přiznat, že jsem na těhotenství nebyla úplně připravená, a tam jsem si řekla, že jo. A bylo to hned,“ přiznala herečka. S nadsázkou o sobě říká, že je stará matka, první mateřství prožila v pětatřiceti, druhé v osmatřiceti letech. Třetí porod očekává v červenci.

Petra Hřebíčková ve filmu Bezva ženská na krku
Autor: CinemArt Petra Hřebíčková ve filmu Bezva ženská na krku

Seznamování s životním partnerem trvalo roky

S budoucím životním partnerem Matějem Dadákem se poznávali dlouhá léta, než došlo na lásku. „Můj muž také studoval JAMU, věděla jsem o něm, ale to bylo všechno. Pak jsme spolu zkoušeli v Činoherním klubu, ale ani jsme spolu nehráli, měla jsem scény s někým jiným. Všimla jsem si ho, ale moc jsme spolu nekomunikovali. Znali jsme se, o sobě jsme věděli, ale neznali jsme se dobře. Asi po deseti nebo patnácti letech jsem se vrátila do Činoherního klubu zkoušet představení, které jsem nakonec ani nedozkoušela, a tam jsme se setkali na baru a to už bylo jistější. Tam je dost malý bar a bylo to dost jasný,“ prozradila Petra Hřebíčková, která momentálně patří mezi nejobsazovanější herečky českých romantických komedií, jako je například Bezva ženská na krku nebo Přes prsty

Petra Hřebíčková je potřetí těhotná

Petra Hřebíčková je potřetí těhotná: Myslela jsem si, že jsem v přechodu

reklama

Související témata: Petra Hřebíčková , manžel , těhotenství

reklama

Přečtěte si také

reklama