Celebrity

4. května 2021 11:15

Petra Kloidová

Petra Hřebíčková o těhotenství: Tvrdili, že nebudu mít děti. Pomohl až šaman

7 pádů Honzy Dědka (10): Petra Hřebíčková

Půvabná Petra Hřebíčková nedávno překvapila zprávou, že čeká třetího potomka. První příznaky těhotenství ale přisuzovala přechodu. Cesta za vysněným dítětem pro ni byla trochu složitější, musela si leccos urovnat v hlavě a pomohl jí šaman.

Petra Hřebíčková je v jednačtyřiceti letech potřetí těhotná, a proto na první příznaky těhotenství reagovala trochu zmateně. „Myslela jsem, že jsem v přechodu a bylo z toho těhotenství,“ smála se v show 7 pádů Honzy Dědka. Herečce se povedlo utajit těhotenství až do šestého měsíce. „Jsem teď taková pomalejší, už je to na mně zkrátka vidět,“ přiznává s úsměvem.

S hercem Matějem Dadákem zatím vychovává dva syny, Šimona a Mikuláše. Pohlaví třetího miminka nezná a neřeší. „Je mi upřímně jedno, jestli to bude holčička nebo kluk, hlavně aby to bylo zdravé dítko a aby se děti měly rády a byly spokojené. Když to bude kluk, budou se dvěma raubíři velká parta a bude tam hodně testosteronu. Když to bude holčička, přijde element, který doplní něco, co v sestavě není,“ říká.

Složitější cesta k těhotenství skončila u šamana

Hřebíčková přitom počítala s tím, že možná nikdy nebude mít děti. „V patnácti mi jedna paní gynekoložka řekla, že budu mít problém otěhotnět. To je skvělé, to si nesete s sebou. Později mi gynekolog začínal nabízet různé možnosti k reprodukci, mně se ale nechtělo nic brát. Tak jsem se šla poradit k šamanovi. Řekl mi, že to dítě musím prostě jenom pustit, že už čeká. Musela jsem si přiznat, že jsem na těhotenství nebyla úplně připravená, a tam jsem si řekla, že jo. A bylo to hned,“ přiznala herečka. S nadsázkou o sobě říká, že je stará matka, první mateřství prožila v pětatřiceti, druhé v osmatřiceti letech. Třetí porod očekává v červenci.

Seznamování s životním partnerem trvalo roky

S budoucím životním partnerem Matějem Dadákem se poznávali dlouhá léta, než došlo na lásku. „Můj muž také studoval JAMU, věděla jsem o něm, ale to bylo všechno. Pak jsme spolu zkoušeli v Činoherním klubu, ale ani jsme spolu nehráli, měla jsem scény s někým jiným. Všimla jsem si ho, ale moc jsme spolu nekomunikovali. Znali jsme se, o sobě jsme věděli, ale neznali jsme se dobře. Asi po deseti nebo patnácti letech jsem se vrátila do Činoherního klubu zkoušet představení, které jsem nakonec ani nedozkoušela, a tam jsme se setkali na baru a to už bylo jistější. Tam je dost malý bar a bylo to dost jasný,“ prozradila Petra Hřebíčková, která momentálně patří mezi nejobsazovanější herečky českých romantických komedií, jako je například Bezva ženská na krku nebo Přes prsty.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 22. 4. 2024

Berani, spojte se dnes se svou vlastní hodnotou a řekněte nahlas: Jsem úžasný! Jste dobří v tom, že dokážete rozšířit své srdce pro druhé a pomoci jim s jejich problémy. Nyní si vezměte trochu této lásky a péče a zaměřte ji na sebe. Problémy týkající se lásky a romantiky jsou na prvním místě. Měli byste si udělat čas na zhodnocení toho, kde se v této fázi nacházíte, a vyživovat tuto část své bytosti.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.