zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.
zpět

Horoskop pro Vás každý týden

Stačí vybrat znamení a zadat Váš email. Jednou týdně vám zašleme horoskop pro vaše znamení.
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat

Těhotná Strýcová: Hormony pracují, pořád brečím. Prozradila i pohlaví miminka

Strýcová ukončila kariéru (zdroj: CNN Prima NEWS)
Strýcová ukončila kariéru (zdroj: CNN Prima NEWS)
Gabriela Kolinová , Vydáno: 05.05.2021
Vítězka Wimbledonu, tenistka Barbora Strýcová, ukončila sportovní kariéru. Důvod? Bude máma na plný úvazek. Prozradila, jak zjistila, že je těhotná i pohlaví miminka, které čekají s partnerem Petrem Matějčkem.

reklama

Barbora Strýcová zjistila, že je těhotná, na Australian Open. A kvůli časovému posunu, který je devět hodin, musela čekat na evropské ráno, aby partnerovi radostnou novinkou sdělila: „Musela jsem počkat, než se vzbudí, ukazovala jsem ten test, kde byla ta čárka. A on říkal, ať si udělám radši ještě jeden, ať je to jistý. Tak jsem běžela do lékárny a udělala si druhý. Pak jsme si volali a byl strašně nadšený a dojatý,“ prozradila v reportáži pořadu Showtime. 

Barbora promluvila i o těhotenských chutích a náladách: „Ze začátku mi bylo špatně, první tři měsíce jsem neměla na nic chuť, nemohla jsem nic jíst. A nálady mám také. Rozbrečím se kvůli všemu. Jde pejsek a má něco s nožičkou a já už pláču. Tam je to někdy těžký. Hormony pracují,“ dodala se smíchem sympatická tenistka. 

Tenistka Barbora Strýcová promluvila o svém těhotenství.
Autor: profimedia Tenistka Barbora Strýcová promluvila o svém těhotenství.

Doufám, že to bude raubíř, přeje si Strýcová

Čtyřiatřicetiletá hráčka čeká miminko s Petrem Matějčkem, šéfredaktorem časopisu Esquire. Ten před tím vedl časopis Elle. A právě při spolupráci s módním magazínem se měla dvojice poprvé potkat. A jaký je partner podle Barbory? „Je skvělý. Na začátku byl trochu v šoku z těch mých nálad, ale je hodný a tolerantní,“ prozradila Strýcová.

Pohlaví miminka s partnerem netají: „Bude to kluk,“ svěřila se. „Myslela jsem, že budeme mít holčičku, tu jsem si i přála, ale jsem ráda, protože u nás v rodině chlapeček není, takže to bude nové, já se na to strašně těším. Doufám, že to bude raubíř,“ dodala se smíchem nastávající maminka. 

Barbora Strýcová se rozhodla, že těhotenství, které veřejnosti oznámila v březnu, pro ni znamená konec tenisové kariéry. V partnerovi má ale rozhodně oporu, ať se rozhodne jakkoliv: „Řekl mi, že když se budu chtít vrátit, on s námi bude jezdit a dítě bude hlídat,“ svěřila se. A jak vnímá konec tenisové kariéry? „Fanoušci mi budou strašně moc chybět a doufám, že mě neopustí ani v době, kdy moje kariéra končí a začíná jiná životní etapa. Moc jim děkuji za podporu,“ dodala se slzami v očích.

Barbora Strýcová

Barbora Strýcová je těhotná. Tenistka to oznámila roztomilou fotkou

reklama

Související témata: Barbora Strýcová , těhotenství , tenis , Wimbledon

reklama

Přečtěte si také

reklama