zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.
zpět

Horoskop pro Vás každý týden

Stačí vybrat znamení a zadat Váš email. Jednou týdně vám zašleme horoskop pro vaše znamení.
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat

Barbora Strýcová je těhotná. Tenistka to oznámila roztomilou fotkou

Barbora Strýcová
Autor: profimedia Barbora Strýcová
Petra Kloidová , Vydáno: 26.03.2021
Česká tenistka Barbora Strýcová se stane maminkou. Na Instagram poslala roztomilou fotografii, kterou oznámila, že za chvíli budou tři. Kdo je otec?

reklama

Čtyřiatřicetiletá tenistka čeká miminko s partnerem Petrem Matějčkem. Její partner je šéfredaktor časopisu Esquire. Před tím byl šéfredaktorem časopisu Elle, právě v rámci spolupráce s módním časopisem se dvojice měla poprvé potkat.

Na instagramu Strýcová zveřejnila fotografii s pomalu se rýsujícím bříškem a popiskem "Budeme tři!". O tom, zda bude pokračovat její kariéra se zatím nevyjádřila. Ve světovém žebříčku dvouhry Strýcová momentálně figuruje na 45. místě, v deblovém je čtvrtá.

Začátek vztahu Strýcové provázel skandál

Špičku v tenisu nachytali před dvěma roky s šéfredaktorem Petrem Matějčkem. Bulvární média psala, že Bára Strýcová podvádí tehdejšího přítele - muzikanta Davida Krause. Ačkoliv Strýcová tvrdila, že se se zpěvákem dávno rozešla, David Kraus tenistce nemohl dlouho poté přijít na jméno. Informoval o tom pořad SHOWTIME.

Náhodou je, že David Kraus se před pár týdny stal otcem dcery, zatímco jeho bývalá láska je v očekávání. Jakoby se kruh uzavřel, v novém roce porodila i bývalá platonická láska Davida Krause, které napsal slavnou píseň, Zuzana Norisová. Herečka dala dceři krásné jméno

reklama

Související témata: Barbora Strýcová , tenistka , těhotná , děti , těhotenství

reklama

Přečtěte si také

reklama