Celebrity

26. března 2021 06:00

Petra Kloidová

Barbora Strýcová je těhotná. Tenistka to oznámila roztomilou fotkou

Česká tenistka Barbora Strýcová se stane maminkou. Na Instagram poslala roztomilou fotografii, kterou oznámila, že za chvíli budou tři. Kdo je otec?

Čtyřiatřicetiletá tenistka čeká miminko s partnerem Petrem Matějčkem. Její partner je šéfredaktor časopisu Esquire. Před tím byl šéfredaktorem časopisu Elle, právě v rámci spolupráce s módním časopisem se dvojice měla poprvé potkat.

Na instagramu Strýcová zveřejnila fotografii s pomalu se rýsujícím bříškem a popiskem "Budeme tři!". O tom, zda bude pokračovat její kariéra se zatím nevyjádřila. Ve světovém žebříčku dvouhry Strýcová momentálně figuruje na 45. místě, v deblovém je čtvrtá.

Začátek vztahu Strýcové provázel skandál

Špičku v tenisu nachytali před dvěma roky s šéfredaktorem Petrem Matějčkem. Bulvární média psala, že Bára Strýcová podvádí tehdejšího přítele - muzikanta Davida Krause. Ačkoliv Strýcová tvrdila, že se se zpěvákem dávno rozešla, David Kraus tenistce nemohl dlouho poté přijít na jméno. Informoval o tom pořad SHOWTIME.

Náhodou je, že David Kraus se před pár týdny stal otcem dcery, zatímco jeho bývalá láska je v očekávání. Jakoby se kruh uzavřel, v novém roce porodila i bývalá platonická láska Davida Krause, které napsal slavnou píseň, Zuzana Norisová. Herečka dala dceři krásné jméno.


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 21. 2. 2024

Vaše úsilí na domácí frontě se rozhodně vyplatilo, Berani. Váš domov vypadá báječně. Říká to každý, kdo do něj vstoupí. Někteří nečekaní návštěvníci se mohou zastavit na krátký pozdrav a nakonec zůstat na večeři. Jste přirozeným a laskavým hostitelem, nemluvě o skvělé kuchařce. Kdo by vašim hostům vyčítal, že chtějí zůstat?

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.