Celebrity

5. března 2021 04:30

Gabriela Kolinová

David Kraus je šťastný táta. Má dceru, která dostala opravdu hvězdné jméno

Zpěvák David Kraus si splnil svůj životní sen. Stal se tátou malé Ester, kterou má se svou o dvacet let mladší partnerkou Sarah Opravilovou. Těhotnou přítelkyni se mu podařilo dokonale utajit před novináři. Možná i díky karanténě. S krásnou novinou se svěřil na svém Instagramu. Holčičku ovšem fanouškům neukázal: „Fotku sem dávat nechci, protože je to pro mě teď soukromé a křehké,“ zdůvodnil.

„Rád bych se s vámi podělil o tu nejkrásnější zprávu. Narodila se nám nádherná, zdravá holčička jménem Ester. Splnil se mi sen všech snů. Děkuju nejvíc její mamince, na kterou jsem moc pyšný. Je to ten největší zázrak zázraků, díky kterému se vám v jednom okamžiku změní život...“ napsal na Instagram pyšný otec.

Jedenačtyřicetiletý zpěvák se netajil tím, že by rodinu rád založil. Bohužel se mu zatím nepodařilo potkat tu pravou. V minulosti chodil například s modelkou Anetou Vignerovou, nebo tenistkou Barborou Strýcovou.

ČTĚTE TAKÉ: Zuzana Norisová porodila dceru. Dostala krásné a neobvyklé jméno. Jaké?

Malá Ester (jejíž jméno se překládá jako „hvězda“ nebo také „zářící“ či „jasná“) se narodila v Ústavu pro péči o matku a dítě v pražském Podolí. A rodiče byli nadmíru spokojení. David Kraus lékařům na Instagramu dokonce poděkoval: „Mnohokrát děkuji porodnici v Podolí za skvělou péči a jejich dobrou náladu v této nelehké době. Sledoval jsem s respirátorem, jak se chovají k ostatním lidem. Neskutečná pozornost a ohleduplnost. Každý je tam VIP a tak to má být. A to se tam rodí v podstatě nepřetržitě,“ napsal.

Známý moderátor Jan Kraus se tak stal dvojnásobným dědečkem. Od syna Adama už má vnuka Olivera.

Boučkův syn Albert už si myslí na Krausovu princezničku

Na radostnou zprávu hned reagovaly známé tváře. Třeba Libor Bouček, který se nedávno stal také otcem: „Tak si s klukem po těch šestnácti dnech říkáme, co dál s tím životem... a s kým ho jako trávit. A pak nám pádnou odpověď dá David Kraus. Tak jsme v klidu, protože mladší holka je na světě,“ napsal s humorem sobě vlastním. Na to hned David zareagoval: „To mě pobavilo. Oni už si myslí na naší princezničku.“

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 29. 2. 2024

Berany možná čekají krušné chvíle. Dobrá zpráva je, že se to zlepší. Pokud jste rodiče, děti budou každých pět minut něco chtít a vy můžete cítit tlak ze všech stran. Ani váš milostný život není imunní vůči pochybnostem, které jako by se vám vznášely nad hlavou. Žádný kompromis pro vás není možný, Berani. Jen vydržte a vězte, že přicházejí klidnější dny.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.