zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.
zpět

Horoskop pro Vás každý týden

Stačí vybrat znamení a zadat Váš email. Jednou týdně vám zašleme horoskop pro vaše znamení.
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat

Zuzana Norisová porodila dceru. Dostala krásné a neobvyklé jméno

Zuzana Norisová je dvojnásobnou maminkou.
Autor: profimedia Zuzana Norisová je dvojnásobnou maminkou.
Gabriela Kolinová , Vydáno: 09.02.2021
Herečka, zpěvačka a hvězda muzikálu Rebelové Zuzana Norisová porodila druhou dceru. Těhotenství dlouho tajila, pak zase ke konci několik dní přenášela. Ale už je konečně dvojnásobnou maminkou. O narození holčičky Zuzana informovala na sociálních sítích. A prozradila i její neobvyklé jméno.

reklama

„Ahoj kamarádi a přátelé, tak dnes po cca 11 dnech přenášení konečně dorazila naše Liliana Kovaľka,“ píše na Facebooku šťasná maminka Zuzana Norisová. A doplňuje i míry holčičky: „Lili má 3670 g a 51 centimetrů a přišla na svět v 16:06.“

Zuzana je maminkou už osmileté Julinky. Obě holčičky má s hercem Ondrejem Kovaľem (41), u nás ho proslavila především role v Účastnících zájezdu. Společně bydlí na samotě nedaleko Prahy, i to je zřejmě důvodem, proč se Zuzaně podařilo těhotenství téměř osm měsíců tajit. 

Show Jana Krause 15. 1. 2020 - Zuzana Norisová

A jaké je to mít za partnera také herce? „Je to dobré v tom, že chápe moji práci, někdy mi i pomáhá, když toho mám moc. Pro někoho, kdo o herectví nic neví, by to možná bylo těžší. Často taky hrajeme spolu. Já s ním hraju ráda,“ prozradila Zuzana v rozhovoru. Naštěstí si mohou hraní spolu dovolit: „Když zrovna hrajeme oba dva, s hlídáním malé (osmiletá dcera Julie, pozn. red.) pomáhají babičky. Teď už s námi ale chodí i do divadla. Hrozně ji to baví, má ráda herecké prostředí. Takže i v této věci už máme další řešení,“ svěřila se sympatická herečka. Tak uvidíme, zda se holky se vydají stejným uměleckým směrem jako rodiče.

Zuzana Norisová před a po Rebelech

Rebelové slaví 20 let. Jak se změnili herci kultovního muzikálu? A co teď dělají?

Přečtěte si rozhovor se Zuzanou Norisovou, kde vzpomíná na natáčení muzikálu Rebelové. Ten v těchto dnech slaví dvacet let od uvedení do kin.

Proč jí šla zpočátku role Terezky na nervy?

Zpěvačka a herečka Zuzana Norisová

Nebylo to zdravé období, na plátně to ale vypadalo hezky, říká hvězda Rebelů Zuzana Norisová

reklama

Související témata: Zuzana Norisová

reklama

Přečtěte si také

reklama