Zuzana Norisová porodila dceru. Dostala krásné a neobvyklé jméno

Herečka, zpěvačka a hvězda muzikálu Rebelové Zuzana Norisová porodila druhou dceru. Těhotenství dlouho tajila, pak zase ke konci několik dní přenášela. Ale už je konečně dvojnásobnou maminkou. O narození holčičky Zuzana informovala na sociálních sítích. A prozradila i její neobvyklé jméno.

„Ahoj kamarádi a přátelé, tak dnes po cca 11 dnech přenášení konečně dorazila naše Liliana Kovaľka,“ píše na Facebooku šťasná maminka Zuzana Norisová. A doplňuje i míry holčičky: „Lili má 3670 g a 51 centimetrů a přišla na svět v 16:06.“

Zuzana je maminkou už osmileté Julinky. Obě holčičky má s hercem Ondrejem Kovaľem (41), u nás ho proslavila především role v Účastnících zájezdu. Společně bydlí na samotě nedaleko Prahy, i to je zřejmě důvodem, proč se Zuzaně podařilo těhotenství téměř osm měsíců tajit.

A jaké je to mít za partnera také herce? „Je to dobré v tom, že chápe moji práci, někdy mi i pomáhá, když toho mám moc. Pro někoho, kdo o herectví nic neví, by to možná bylo těžší. Často taky hrajeme spolu. Já s ním hraju ráda,“ prozradila Zuzana v rozhovoru. Naštěstí si mohou hraní spolu dovolit: „Když zrovna hrajeme oba dva, s hlídáním malé (osmiletá dcera Julie, pozn. red.) pomáhají babičky. Teď už s námi ale chodí i do divadla. Hrozně ji to baví, má ráda herecké prostředí. Takže i v této věci už máme další řešení,“ svěřila se sympatická herečka. Tak uvidíme, zda se holky se vydají stejným uměleckým směrem jako rodiče.

Přečtěte si rozhovor se Zuzanou Norisovou, kde vzpomíná na natáčení muzikálu Rebelové. Ten v těchto dnech slaví dvacet let od uvedení do kin.

Proč jí šla zpočátku role Terezky na nervy?

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 23. 4. 2024

Dnes je v pořádku plakat, Berani. Uvolnění je rozhodující pro přijetí. Pokud nemáte pocit strachu a omezení, může pro vás být těžké prožívat radost a expanzi. Spojte dobré se špatným a nechte tyto dvě síly, aby se ve vaší bytosti harmonicky usadily. Proveďte přípravy, které vám umožní vzlétnout do velkých výšin. Ujistěte se, že jste připraveni přijmout výzvy, které s růstem přicházejí.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.