Tereza Ramba je podruhé těhotná. Co je to za pupek, ptá se na videu manžel

Herečka Tereza Ramba má důvod k oslavě. Je totiž podruhé těhotná. Radostnou novinu oznámila na sociální síti vtipným videem, který natočil její muž Matyáš Ramba. S tím má herečka už skoro dvouletého syna, jehož jméno však tají. Říkají mu přezdívkou Slunce.

Tereza Ramba, kterou fanoušci znají pod dívčím jménem Voříšková, má se svým manželem, tanečníkem Matyášem Rambou, už téměř dvouletého syna. O jeho narození se média dozvěděla až několik dní poté. Tereza neukazuje jeho tvář a dlouho tajila i jeho jméno. S mužem mu říkají Slunce. Jmenuje se Mikoláš.

A teď má mladý pár důvod k radosti. Do rodiny přibude další člen. Těhotenství Tereza Ramba oznámila na Instagramu humorným videem, na kterém se projde v červených šatech a už se jí vidětelně rýsuje těhotenské bříško. „Lásko, můžeš se vrátit? Co to je za pupek?,“ komentuje její postavu manžel. A Tereza se smíchem odpoví: „To nebude vidět, ne?“ K příspěvku přidala komentář Láska je, což je heslo, které Ramba dlouho propaguje. A můžete ho vidět i na tričkách a mikinách, které s manželem prodávají.

Pod příspěvkem je už několik gratulací. Marta Jandová napsala: „Jujky.“ Jana Plodková připojila několik srdíček.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.