Petra Hřebíčková porodila. Je to do třetice holčička? Lékaři ji strašili, že nebude mít děti

Už se pomalu smiřovala s tím, že život prožije bezdětná, nakonec pomohl tak trochu zázrak. Herečka Petra Hřebíčková je šťastnou matkou dvou synů: Šimona a Mikuláše, které má s hercem Matějem Dadákem. A teď dokonce přibyla i vytoužená holčička. Tu Petra porodila už na přelomu července a srpna, ale podařilo se jí to utajit.

Zprávu o narození holčičky přinesl webový deník Blesk.cz. Petra Hřebíčková je teď štastnou maminkou tří dětí. Přitom to mohlo být úplně jinak. Dlouho si myslela, že děti mít nemůže.

Když bylo herečce Petře patnáct let, dozvěděla se od své gynekoložky zdrcující zprávu. „Řekla mi, že budu mít problém otěhotnět. A to si pak s sebou nesete... Později mi gynekolog začínal nabízet různé možnosti k reprodukci, mně se ale nechtělo nic brát. Tak jsem se šla poradit k šamanovi, který mi řekl, že to dítě musím prostě jenom pustit, že už čeká. Musela jsem si přiznat, že jsem na těhotenství nebyla úplně připravená, a tam jsem si řekla, že jo. A bylo to hned,“ vylíčila Petra.

Na mateřství se dala trochu později, první dítě se jí narodilo v pětatřiceti letech. „Myslím si, že ideální věk na děti je ve třiceti, to už člověk sám není dítě, a ještě rozhodně není starý. Na druhou stranu jsem šťastná, jak to je, a stará se ještě také necítím,“ dodala s úsměvem Hřebíčková, která na přelomu července a srpna porodila třetího potomka.

Zda to je opět chlapeček nebo konečně holčička, nechtěla ještě těhotná Petra prozradit. Nejdůležitější pro ni je, aby dítě bylo zdravé. „Když to bude kluk, budou se dvěma raubíři velká parta a bude tam hodně testosteronu. Když to bude holčička, přijde element, který doplní něco, co v sestavě není. Na pohlaví nezáleží, jsme šťastní, že budeme mít další miminko, je to požehnání shůry,“ uvedla herečka.

Zdálo by se, že ke štěstí jí schází už jen jediné – romantická svatba. A i k té se patrně pomalu ale jistě schyluje. S otcem svých dětí, hercem Matějem Dadákem jsou prý už zasnoubeni, takže je zřejmě jen otázkou času, kdy ke slavnostnímu aktu dojde. Zajímavostí je, že Dadák předtím několik let žil v partnerském vztahu s dokumentaristkou Olgou Špátovou, která ho opustila kvůli zpěvačce Anetě Langerové, do níž se zamilovala.

Zmlátila Jiřího Langmajera

Petra Hřebíčková bývá velmi obsazovanou herečkou. Hlavní role v komedii Bezva ženská na krku, kterou můžete vidět v sobotu 28. 8. na TV Prima nebo o den později na stejné stanice v 16:35, jí byla ušita přímo na tělo. Tvůrci kvůli ní dokonce i odložili natáčení, když se ukázalo, že je těhotná. Její dva osudové muže ve filmu ztvárnili ostřílení matadoři Ondřej Vetchý a Jiří Langmajer. „Ondra mě uměl vyprovokovat, jak ke vzteku, tak ke smíchu, což činil především v lehkých improvizacích při natáčení. Během práce se z nás stali přátelé. S Jirkou jsem už manželský pár v minulosti hrála. Teď jsem hned v úvodu filmu museli sehrát bouřlivý rozchod. Musel ode mě snést nemálo bolavých úderů a sám mě ještě podporoval, ať se jich nebojím, ať jdu naplno, aby to působilo skutečně, že to nebolí. Bolelo ho to určitě strašně,“ zavzpomínala na natáčení s úsměvem Hřebíčková.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 27. 5. 2024

Berani, snažte se příliš nezaplést do případných konfliktů, které se kolem vás odehrávají. Vaším úkolem je uklidnit situaci a vnést do ní praktičtější pohled. Pokud se zamotáte do akční fáze snah, aniž byste se nejprve zamysleli nad tím, co vlastně děláte, můžete věci ještě více zamotat. Odstupte od ohně, místo abyste se do něj vrhali po hlavě.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.