Jiří Mádl a Tereza Ramba jako rodiče ve filmu: Děti z nich měly hysterické záchvaty pláče

U filmu se říká, že nejhorší je natáčení se zvířaty a s malými dětmi. Režisér a herec Jiří Mádl si díky poslednímu natáčení filmu užil hlavně děti. Sám zatím bezdětný, si zahrál rodiče po boku matky a herečky Terezy Ramby.

Režisér, scénárista a herec Jiří Mádl se v září objeví v roli zdecimovaného otce ve snímku Deník moderního fotra. Sám má děti velice rád, ale natáčení pro něj bylo hodně náročné. Děti si na něj podle jeho slov vytvořily takzvaný Pavlovův reflex. „Vžil jsem se do role otce poměrně rychle. Mého syna tam hrálo šest dětí, do toho se vžiješ hned. Já už jsem ty děti pak nerozeznával, byl to pro mě ječící objekt, který to dával buď líp, nebo hůř. Chodil jsem k nim domů, aby si mě načuchaly a znaly moji tvář. Jenže je nebavilo to natáčení a chytly Pavlovův reflex na můj obličej. Věděly, že symbolizuji natáčení, a začaly řvát,“ vyprávěl Mádl v pořadu 7 pádů Honzy Dědka.

Jeho ženu mu tam hrála herečka Tereza Ramba, která před nedávnem odhalila své druhé těhotenství. Tereza je matkou skoro dvouletého syna. Herečka se tak pokoušela předat svému letitému kamarádovi pár rad, ale nakonec se ukázalo, že je to zbytečné. „Tereza Ramba, čerstvá matka, byla důležitá jak brzda, začala mi říkat, jak s tím dítětem mám zacházet. Ale naštěstí svět je fér a to dítě chytlo Pavlovův reflex i na její obličej,“ prozradil pobaveně úskalí natáčení svého posledního kinohitu Mádl.

Jaká herečka utíkala tajně z domova k Mádlovi?

Jiří Mádl se zná s Terezou Rambou už od šestnácti let, kdy spolu natáčeli hit Rafťáci. Není ale jediná herečka, která s Jiřím Mádlem v podstatě vyrůstala. Rodák z Českých Budějovic se zná velice dobře i s Petrou Nesvačilovou, kterou si lidé pamatují hlavně díky filmu Pusinky.

Petra s Jiřím chodila na stejnou školu, ale více si rozuměla s jeho maminkou. „Petra v pubertě utíkala z domu k nám domů. Moje máma si ji hrozně oblíbila. Byly schopné spolu prokecat celé noci. Petra dělala, že je moje kamarádka, ale ve skutečnosti to byl špion mojí mámy. Takže se mě třeba jen tak mimochodem o přestávce ve škole ptala na holky, co se mi líbily. Ve skutečnosti ji to zas tak nezajímalo, ale mámu jo,“ vzpomíná na gymnaziální léta v Českých Budějovicích Jiří Mádl. Jejich cesty se nerozešly ani po gymnáziu. Ačkoliv každý potom studoval jinou školu, oba se dnes věnují herectví, režii i psaní.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 25. 2. 2024

Uvolnila se ve vás intenzivní vášeň, Berani. Těžko odoláváte touze vzít svou milovanou osobu a utéct na nějaký opuštěný ostrov. Odpočinek od civilizace by se vám hodil. Ale pokud se na takový ostrov nemůžete dostat, co takhle vytvořit si oázu přímo u sebe doma? Objednejte si jídlo z oblíbené restaurace, přineste si ho domů a užijte si intimní večer se svým partnerem.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.