zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.
zpět

Horoskop pro Vás každý týden

Stačí vybrat znamení a zadat Váš email. Jednou týdně vám zašleme horoskop pro vaše znamení.
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat

Jiří Mádl a Tereza Ramba jako rodiče ve filmu: Děti z nich měly hysterické záchvaty pláče

Jiří Mádl a Tereza Ramba na premiéře filmu Deník moderního fotra
Autor: profimedia Jiří Mádl a Tereza Ramba na premiéře filmu Deník moderního fotra
Lenka Nováková , Vydáno: 05.09.2021
U filmu se říká, že nejhorší je natáčení se zvířaty a s malými dětmi. Režisér a herec Jiří Mádl si díky poslednímu natáčení filmu užil hlavně děti. Sám zatím bezdětný, si zahrál rodiče po boku matky a herečky Terezy Ramby.

reklama

Režisér, scénárista a herec Jiří Mádl se v září objeví v roli zdecimovaného otce ve snímku Deník moderního fotra. Sám má děti velice rád, ale natáčení pro něj bylo hodně náročné. Děti si na něj podle jeho slov vytvořily takzvaný Pavlovův reflex. „Vžil jsem se do role otce poměrně rychle. Mého syna tam hrálo šest dětí, do toho se vžiješ hned. Já už jsem ty děti pak nerozeznával, byl to pro mě ječící objekt, který to dával buď líp, nebo hůř. Chodil jsem k nim domů, aby si mě načuchaly a znaly moji tvář. Jenže je nebavilo to natáčení a chytly Pavlovův reflex na můj obličej. Věděly, že symbolizuji natáčení, a začaly řvát,“ vyprávěl Mádl v pořadu 7 pádů Honzy Dědka.

Jiří Mádl
Autor: FTV Prima Jiří Mádl

Jeho ženu mu tam hrála herečka Tereza Ramba, která před nedávnem odhalila své druhé těhotenství. Tereza je matkou skoro dvouletého syna. Herečka se tak pokoušela předat svému letitému kamarádovi pár rad, ale nakonec se ukázalo, že je to zbytečné. „Tereza Ramba, čerstvá matka, byla důležitá jak brzda, začala mi říkat, jak s tím dítětem mám zacházet. Ale naštěstí svět je fér a to dítě chytlo Pavlovův reflex i na její obličej,“ prozradil pobaveně úskalí natáčení svého posledního kinohitu Mádl.

Jaká herečka utíkala tajně z domova k Mádlovi?

Jiří Mádl se zná s Terezou Rambou už od šestnácti let, kdy spolu natáčeli hit Rafťáci. Není ale jediná herečka, která s Jiřím Mádlem v podstatě vyrůstala. Rodák z Českých Budějovic se zná velice dobře i s Petrou Nesvačilovou, kterou si lidé pamatují hlavně díky filmu Pusinky.

Petra Nesvačilová v pořadu 7 pádů Honzy Dědka
Autor: FTV Prima Petra Nesvačilová v pořadu 7 pádů Honzy Dědka

Petra s Jiřím chodila na stejnou školu, ale více si rozuměla s jeho maminkou. „Petra v pubertě utíkala z domu k nám domů. Moje máma si ji hrozně oblíbila. Byly schopné spolu prokecat celé noci. Petra dělala, že je moje kamarádka, ale ve skutečnosti to byl špion mojí mámy. Takže se mě třeba jen tak mimochodem o přestávce ve škole ptala na holky, co se mi líbily. Ve skutečnosti ji to zas tak nezajímalo, ale mámu jo,“ vzpomíná na gymnaziální léta v Českých Budějovicích Jiří Mádl. Jejich cesty se nerozešly ani po gymnáziu. Ačkoliv každý potom studoval jinou školu, oba se dnes věnují herectví, režii i psaní.

Herečka Tereza Ramba je podruhé těhotná.

Tereza Ramba o pohlaví miminka: Přijde mi divný koukat ultrazvukem do břicha

reklama

Související témata: Jiří Mádl , Tereza Ramba , Petra Nesvačilová

reklama

Přečtěte si také

reklama